the Question (thrash death ) - Ankara

ne hikmettirki kar yağdı dün bildiğiniz üzere hemde gece boyu yağmış sanırım....
siz bu tür tersliklere alddanmayın konsere gelin arkadaşalr içerisi bayaa sıcak olacak... :LOL:
bugün tüm kafalar kopacak :twisted: hazır olunnnn...
stay heavy ....stk....

Sizleri de tebrik ederiz..Duydgumua gore ilk sahne performansınızmız (yanlıssam duzeltın ) Umarım ileride daha nice konserler verirsiniz. "thetick" (adını bilmiyorum maalesef) sana da ayrıca tesekkurler yardımların icin

Metin (Rewind / Bateri)

slayerist demiş ki:
Sizleri de tebrik ederiz..Duydgumua gore ilk sahne performansınızmız (yanlıssam duzeltın ) Umarım ileride daha nice konserler verirsiniz. "thetick" (adını bilmiyorum maalesef) sana da ayrıca tesekkurler yardımların icin

Metin (Rewind / Bateri)

abi nedemek görevımız sızlerle aynı sahnede olmak bile zewktii....
"the tick" =tarık :p

bizim için de the question için de büyük adımdı bu konser.the question'a da teşekkürler ve sevgiler sunuyorum.dilerim müzik hayatınız başarılarla dolu geçer.

dün gece gec geldiğim ve cok yorgun olduğum için buraya doğru dürst bir tesekkür yazısı yazamadım
ama smdı biraz kendime geldim.. :)
dün bizleri ilk sahne performansımızda yalnız bırakamyıp izlemeye gelen herkese ...
önde gerektiğinde kafa sallaynlara gerektiğnde pogo yapan arkadaslara,arkada oturup cok gürültü yapıo bu gencler dıyenlere kısacası orada bulunan herkese bizden sonra tüm aksılıklaere ragmen performanslarını sergıleyen gruplara gönulden teskkürler....
umaraım daha nice konserlerde görüşürüz... :LOL:
stay heavy :twisted:

ilke gore bence gayet ii bi konser ..
tarık olsun inan olsun serter ramco abi keyif aldım gaz parcalar caldınız gorusmek uzere serter bu arada cok ii din .. gorusmek uzere arkadaslar

arkadaşlar ilk konserimizi atlattık bizi dinlediğiniz için hepinize tesekkur ederim hatalarımızı düzeltmeye ve güzel işler çıkarmaya özen gösterecğiz sizlere layık olmaya çalışacagız tekrar bizi dinlediğiniz için teşekkürler stay HEAVY :twisted:

herkesin ilk konserinde bir ürkeklik olması cok normal. Bu asla motivasyon kırmamalı kaldıki ben bir cok olumlu yan gördüm. Şarkılara başlangıca bitişlere emek harcanmış çalışılmış belliki. Hataların cok bariz oldugunada inanmıyorum .Sadece sahne sesi biraz şaşırttı sizleri sanırım .Stüdyo çalışmalarından oldukça farklı bir ses vardır içeride. Biraz daha az duraksama yapsaydınız çok daha iyi olacaktı. Ama konuşmalardan anladığım kadarıyla en olumlu olan tüm bunların farkına varmış olmanızdır konserin bittiğinde. Ek not vokalist rengi oturdukca ve sesini anladıkça çok daha iyi olacak sesine uygun besteler yapmakla bence başlayabilirsiniz.

"yakko " senden böle güzel eleştirlier almak sewindirdi bizi ...eet farkettikki sahnede ses farklı ..ama biz yine olabildiiğince uyum sağlamaya çalştık...besteler de geliyor yakında,tabi yanlarında seyirciyi şaşırtacak bi kac cower da olajk belkim yapılamayan bişiler yapcaz zamanla daa ii oljaz elbettde sizin bu olumlu bakış acınız bize destek verio ..konser günü verdiğin destek içinde cok saol..ogün bizlere yardımcı olan tüm abilerimize nası teskkür etsek az..amacımız sizler gibi sahneyi doldurmak ...
stay heavy

Bu grubun Inan diye "nalet" bi gitaristi var anca Death çalsın başka bir şey bilmez/anlamaz. Bence önce onun kafasına vurmanız lazım! :LOL:

Konsere gelemedim ne yazık ki, çok içim gitti ama Inan'dan takip ediyorum, çok çalıştığınızı da biliyorum. Yakın zamanda bir konser daha bekliyorum sizden. Daha çok çalışmayla tecrübeyle her şey daha iyi olacak, başarılar :)

pazar gecesi bizim için çok özel bi geceydi,bir ilkti.o gece bizimle o anı paylaşan herkese çok teşekkürler yeni konserlerde buluşmak, delicesine kafa sallamak... işte tek istediğim

serteruysal demiş ki:
hersey icin cok teskkur ederiz ...biz cok eglendık umarım sizde eglenmişsinizdir.hatalarımızı duzeltmek için cok calısıcaz

calis anam calis :D bi dinliyim de o zaman gor sen yorumu :p nerden nereye be git sen vokal ol bi de sahneye cik ii mi ;) neyse abartmiyim tebrik ederim, dinlersem daha cok ederim. kolay gelenzi 8)

Tebrikler arkadaşlar konseriniz yorumlara bakılırsa iyi geçmiş .. İlk konseriniz için en az aksaklıkla atlatmışsınız.. Kusura bakmayın gelemedik malum para yoktu :evil: Daha çok izleyeceğiz sizleri ..

thetick demiş ki:

OLm imzamı çalmışsn ne iş ueheuhe :LOL:

Başarılar arkadaşlar ...

Stay Heavy :twisted: ;)

FateX demiş ki:
Tebrikler arkadaşlar konseriniz yorumlara bakılırsa iyi geçmiş .. İlk konseriniz için en az aksaklıkla atlatmışsınız.. Kusura bakmayın gelemedik malum para yoktu :evil: Daha çok izleyeceğiz sizleri ..

thetick demiş ki:

OLm imzamı çalmışsn ne iş ueheuhe :LOL:

Başarılar arkadaşlar ...

Stay Heavy :twisted: ;)

yok hocam o geleneksel metal kültürünün getirdiği bir hoşcakal deyimidir sana bana özel değil yane!! :p süper sacma bi cümle oldu ama olsun :LOL:
konserde iyiydi keskem gelseydin ..
nese bitakilere artık
buarada burdan konser sonası ii kötü tüm eleştiri yapan ark.lara saolsunlar diyorum...

Geri