Pedalboard Hakkında..

Selamlar.
Pedalboard yapmak için kolları sıvadım. Pleksi düşünüyordum ama ondan daha hafif olan sert alüminyumlar varmış Fakat bunlar nerede yaptırılır hiç fikrim yok. Nereden yaptırabilirim? T-rex in pedalboard larındada kullandığı malzeme sanırım sert alüminyummudur? Yada farklı bir malzeme mi bilen varmı?

kardes eger pedal board yaptıracaksan. sana tek isim
ANT BALCI.
FİL PEDAL BOARD İZMİR
Ben kendisine yaptırdım çokta memnunum. Şahsen tanışmıyoruz, kendisine internet ten ulaştım. Gayet iyi bir işçilikle ürünümü yaptı ve kısa sürede gönderdi. Ayrıca çok insancıl biri, kesinlikte tavsiye ederim.
(İstediğiniz ölçülerde ve şekilde yapıyor. ben bayağı büyük bir board istemiştim kendisi bana ulaşıp bu kadar büyüğe gerek yok şöyle şöyle yaparız diye fikirde verdi. yani kocaman bişey yapıp ona görede parasını alabilirdi. ama o bunu tercih etmedi.)
gercı benım board yınede standartların bıraz uzerınde buyuk. ama bunu ben bu sekılde olsun dıye ısrar ettım :)

Dosyalar

• board.jpg
    board.jpg
    389.2 KB · Gösterim: 283
Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İltişime geçeceğim tşk. Bu arada sendeki pedalboard hemen hemen istediğim gibi hayet güzel pedallarda aynen. Boarddaki pedalları tutar L şeklindeki vida diyim ismini çıkaramadım, bende de ağır olan pedallar var. Taşırken yerdeğiştirme yada kayma falan vs oluyormu. Velktro bantta yok sanırım seninkilerde?

İltişime geçeceğim tşk. Bu arada sendeki pedalboard hemen hemen istediğim gibi hayet güzel pedallarda aynen. Boarddaki pedalları tutar L şeklindeki vida diyim ismini çıkaramadım, bende de ağır olan pedallar var. Taşırken yerdeğiştirme yada kayma falan vs oluyormu. Velktro bantta yok sanırım seninkilerde?
aynen dediğin gibi, L şeklinde vidalar var. öyle bantlarla falan ne boardu nede pedalları kırletmıyorsun. tasıma konusunda gonlun rahat olsun. tas gıbı masaallah :)

Geri