kulak geliştirme programları

arkadaşlar müzik yetenek sınavları için kulak geliştirme programları varmış ben birini araştırıp buldum EarMaster diye bi program.Gayet güzel.. Tartım fln soruyor.Ancak çevrim akorların 3 lü 4lü seslerin testini içeren program arıyorum bildiğiniz bi program varmı.EarMaster da böyle bi özellik var sanıyordum yada ben bulamadım.kullanan varsa yardımcı olabilir mi?.Teşekkürler şimdiden..

EarMaster'ın school tipini yüklemiş olmalısın bunda tutor yani soruların ayarı yapılamaz.Earmaster pro olursa exercise settings var orada bütün ayarlar var 3. 4. 5. ... 7li çevrim dim aug 5b7 çevrim ayarları var.Hiç olmadı kendi akorlarını kendin kur.Her tipte soru hazırlanabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum yüklediğim program earmaster pro 5.. programda çok güzel tartım çalışmaları fln var ancak ben çevrim akor fln sorularını arıyorum yada ne biliyim tek ses çift ses vs.. bu programda mümkünmüdür?

zaz demiş ki:
dostum yüklediğim program earmaster pro 5.. programda çok güzel tartım çalışmaları fln var ancak ben çevrim akor fln sorularını arıyorum yada ne biliyim tek ses çift ses vs.. bu programda mümkünmüdür?

Bir de PET (Personal Ear Trainer) diye bir program var.
Ben de vardı, ama şimdi yok.

O program da basit, ama çok güzel bir programdı.

Geri