Kabasakal (Alternatif) - Bursa

forum forum alın size forum bi forumumuz eksikti. hadi bakalım ne olcaksa?
Kabasakal dan forum. Siz programlarımıza gelin yeter. forum yorum yapmayın biz sahnede yapıyoruz yorumumuzu!
KABASAKAL

kabasakal 4 adet uludag universitesi ogrencisi tarafindan kurulmus olan,bursa'da cesitli barlarda sahne alan,genel olarak alternative,punk,rock tarzlarinda muzik yapan fakat her tarzi ayni potada eritip genis kitlelere ulasan ve bu kitleye kaliteli muzik,sinirsiz eglence sunan, sahnede kendini kaybetip deli gibi eglenen bi grup.... repertuarinda;greenday,franz ferdinand,lustra,muse, nickelback,maroon5,pink,rasmus,cake,him,the cardigans, santana,bon jovi...gibi isimleri barindiran grubun uyeleri gitar+vokal...kadir gitar+backvokal...onur davul...koray bas gitar...mustafa grupla ilgili haberleri burdan bulabilirsiniz... mesaj bolumu bos kalmasin lutfen -KABASAKAL-

şimdilik kısa bir tanıtım olsun gerisini dinleyicilerimiz anlatsın ya da varsa merak ettikleriniz sorun muhabbeti derinleştirelim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eyvaaah onu bu kadar ciddiye alma oğlum kendimi TRT 2 deki bir rock programında hissettim. bi failün mefailünleri eksik bırakmışsın.
kabasakal kısaca şu: adında ne kadar kaba kelimesi de geçse hiç de öyle kaba saba olmayan bir alternatif band. iyi sahne iyi eğlence ve gerçekten kaliteli bir müzik dinlemek isteyen herkese hitap eden bir grup.
bekleriz!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
basliyoruz yeni konserler!tum bursali,heyecanli,herseye,b.k atan,hicbir grubu begenmeyen, kendini dunyanin merkezi sanan,ugrassa dunyanin en iyi muzigini yapacak, megoloman,depresif,histerik arkadaslari konserlerimize ve bar programlarimiza bekliyoruz!!!!!

bursa konserlerimize hız veriyoruz...
öncelikle 17.03.2006 cuma günü çaçaron barda verdiğimiz konsere (çok ani olmasına ve afiş bastırılamamasına rağmen) gelen bursalı müzik severlere teşekkür ediyoruz!
her etkinliğimizi burdan duyurmaya çalışacağız
en yakın konserimiz yine çaçaron barda 25.03.2006 cumartesi dir.
o gün tıbbi atık ile birlekte sahne alacağız...
herkesi bekliyoruz ve ardından konser yorumlarınızı burda bizimle paylaşırsanız seviniriz

-GRUP KABASAKAL-

slmmmmmmm
dün çaçaron konserinize geldim.emin olun haftaya da ordayım :)
sizi ilk dinleyişimdi forumda grubun adını görünce bişiler yazasım geldi.
dün gece çok eğlendiğimi sölemek isterim.enstrumanlar ve özellikle vokal süperdi.repertuarınız ve performansız da ii umarım hep sahnelerde görürüz sizleri..
ama çaçaronun ses sistemi biraz problemliydi sanırım onu da egale etmeyi başardınız..

başarılar

slmmmmmmm
dün gece çok eğlendiğimi sölemek isterim.enstrumanlar ve özellikle vokal süperdi.repertuarınız ve performansız da ii umarım hep sahnelerde görürüz sizleri..
ama çaçaronun ses sistemi biraz problemliydi sanırım onu da egale etmeyi başardınız..

başarılar

slmmmmmmm

başarılar

beğendiğine çok sevindim.sizler eğlendikçe sahnede biz de çok eğleniyoruz.
yorumların için de sağol konserlerin yanı sıra repertuar çalışmalarız da devam ediyor haftaya da çaçarona gelirsen yeni parçalarımızı da dinleme fırsatın olur onları daha da beğeneceğinden eminim.
tesisat olayına gelince malesef problemliydi 4 kişiyiz ama 2 monitör vardı sahnede kendimizi duymakta zorluk çektik önemli olan yorumu, imkanları göz önünde bulundururak yapmak zaten.. tesisat kötü de olsa dinleyicinin olduğu her yerde sahne alırız geçen sene istanbulda soundwave e katılmıştık 300.000 kişilik tesisata sahip cocacola sahnesinde de konser verdik aynı imkanları heryer de bulmak mümkün olmuyor tabi ki..
ama çaçaronun tesisatı (davul dahil) bu hafta içi yenileniyor. 25 mart cumartesi günkü konserimiz de ses adına herşey daha da güzel olacak..

-grup kabasakal-

arkadaslar grubunuzu cok begendım... istanbuldan bursaya arkadasımın yanına geldıgımde dınlemefırsatı buldum...sızınle tanısmak ıstedım barda ama cesaret edemedım, neyse bı dahakı sefere artık...aynı yolda devam...farklı zamanlarda farklı sehırlerde gorusmek uzere...

arkadaslar grubunuzu cok begendım... istanbuldan bursaya arkadasımın yanına geldıgımde dınlemefırsatı buldum...sızınle tanısmak ıstedım barda ama cesaret edemedım, neyse bı dahakı sefere artık...aynı yolda devam...farklı zamanlarda farklı sehırlerde gorusmek uzere...

cafe_crown_ibanez demiş ki:

mrblar bizi hangi barda hangi tarihte dinledin bilemiyorum ama sıcakkanlı bi görünümde olduğumuzdan eminim o nedenle tanışmak için cesaret gerekmez keşke tanışabilseydik ve yorumlarını yüzyüze daha sağlıklı alabilseydik... kulisimiz de tüm dinleyicilerimize açıktır çat-kapı içeri dalabilirsiniz :) karşılıklı samimiyet herzaman daha iyidir

beğendiğine de sevindim tekrar bekleriz.....

-grup kabasakal-

Jeff demiş ki:
İzmir'den sevgiler! Umarım bir gün karşılaşma fırsatımız olur

Başarılar dilerim...

slm jeff.. kendini tanıtmamışsın ama sanırım müzisyensin sen de
özellikle işin içindeki sizin gibi insanlarla tanışmak ,karşılaşmak bizim için de önemli.
bahar aylarında izmir'e bornova da bir bara gelme gibi bi durumumuz olabilir(kesinleşen bişey henüz yok o nedenle bar ismi ve tarih söleyemiyorum) ama mutlaka bu forumdan duyururuz..takip edebilirsiniz

şehir dışı konserleri ayarlamak çok zor oluo tanıdığımız organizatör yok açıkçası bu işle profesyolel olarak ilgilenen çevreye pek sahip değiliz arkadaş çevresiyle diyalog kurmaya çalışıoruz
tanıdığınız organizatör ve menejerler ile tanışma fırsatımız olursa daha kolay ulaşabiliriz geniş kitlelere
sizlere de çalışmalarınızda başarılar dileriz
-grup kabasakal-

beyler jeff carnival grubunda. ben de tanımıyorum onları daha. ama ali sağolsun baya anlattı carnival i. alinin kardeşinin grubu carnival. ayşenin yani. jeff tşkr ederim bu arada. umarım aynı projede yer alma şansımız olaur. bursaya bekleriz. iyi bir organizasyon ile izmire de gelebiliriz.
bizim için de iyi olur aynı sahneyi paylaşmak.

cumartesi çaçarondayız uleyyn. gelmeyeni bazuka ile patlatıcam konserden sonra!

arkadaslar uludağ unıde orencıyım. eger ben muzıkten anlıyorsam dınledıgım en ıyı gruplardan bırıydınız.2 sene daha okuldayım mezun olana kadar sızlerı dınlemek ısterım. umarım bı terslık olmaz ve grubunuz dagılmaz. basarılar.

Geri