Solo Music Ankara Hakkında

#21
Gördüğüm kadarı ile bir de demo yeni arayüz var. Şuan aktif olan arayüz eski ama kullanıcı paneli, sipariş ve ödeme sistemi sorunsuz çalışıyor. Gecikme olmadan aynı gün kargoya verdi. Güzel de paketlemiş.

Büyük bir mağazadan hatta yaptıkları reklamlara göre süper güçlü mağaza zincirlerinin birinden büyük bir alışveriş yapmıştım. Kapalı kutu ürün diye teşhir ürününü kaktırdıklarından beri bu tarz müzik marketleri kovalıyorum. Sermaye kazanacağına işini doğru düzgün, dürüst yapan esnaf kazansın.
 
#24
Sahibi Koray efsane güzel bir adamdır. müzisyendir enstrumandan anlar ve en önemlisi güvenilir bir satıcıdır. Yıllardır alışveriş yaparım hiç üzmedi. tavsiye etmiş herkes lakin yazalım elimiz aşınmaz :D
 
#25
Ben Diyarbakır'da yaşıyorum ve istediğim gitar parçalarını arayıpta bulamadığım zamanlar, Solo music Ankara'daki Koray abimizden sipariş ediyorum ve Eft ile kaç kez eksik para gönderdiysem yine de ürünü gönderdi, zor zamanlarımızda yanımızda oldu Allah razı olsun çok sağlamdır. Herkese tavsiye ederim.
 
#26
Birkac gun once ben de Istanbul'dan iki adet aski pin'i siparisi verdim. Hizli ve sorunsuz bir sekilde gonderim yapildi. Herseyden memnun kaldim. Solo Music'e ve Koray Bey'e tesekkur ediyorum.
 
#27
Forumda Solo Music'i ilk kesfedenlerden biri de bendim saniyorum, 12-13 sene önce sans eseri bulup girmistim dükkana. Allparts'in Ankara subesi gibi, en olmadik parcalari yurtdisi fiyatina bulunca epey sevinmistim.

Cok iyi bir insan Koray abi, son derece dürüst bir dükkan sahibi kendisi. Eli tornavida tutan müzisyenlerin tek adresi gercekten de. Herkese tavsiye...
 
#28
Benim de pek çok kez alışverişim oldu buradan. Alışverişlerimin hepsi sorunsuzdu. Ben çok memnunum. Umarım bu tarz güzel mağazalar ülkemizde çoğalır...
 
Üst