Blue Velvet (Blues-rock) Ankara

Bu içinizdeki mucizevi enerji durmamalı hiç ya,sıkışmamalı bir yerlere hep taşmalı..Her dinlediğimde büyülenmiş gibi kalkıyorum olduğum yerden(oturamadığım o yer..) Artık elimde bir kaydınız olsa acaba bişeyler yaparlar mı diye bakınıp durmasam ne güzel olurdu diye düşündüm..

P.S.Batur blues için yaratılmış bir insan ya inanılmaz..Çok farklı bir enerjisi var.O buralara pek uğramaz ama gören varsa iletsin benim için:) Hiç kimseyi beğenmeyen sevgilimin ilk defa birine bak gerçekten müzik yapan bir insan dediğine de şahit oldum ya daha ne deyim:)

Selametle..

Bugün yine harikaydılar. Tüm anfi coştu sayelerinde; konukları da bir ayrı döktürdü zaten... Özellikle son şarkı olarak Köle'yi çalıp, bizi bizden aldılar.
Her ne kadar Batur önceden "Yavuz'dan çalamayabiliriz, belli olmaz" deyip bizi sarstıysa da; dinleyicilerden son dakikada gelen "bi'daha!" tezahüratlarının üzerine sorulan "Köle mi, Yaşamak İstemem mi?" sorusuyla hayır dualarımızı aldı. Ayrıca konser sonrasındaki iltifatları her zaman olduğu gibi büyük bir alçakgönüllülükle karşılayıp bizi deli etti.

Bu güzel gün için echoes ve oyun ile birlikte Blue Velvet'e de minnettarız.

Ya ben sizi dinlerken çok mutlu oluyorum yaa
bilmiyorum niye ama kulaklarım ağzımda dinliyorum ve izliyorum her seferinde üstelik çok fazla blues dinlemeyi tercih etmiyor olmama rağmen...

Onursal ile çok ama çok keyifli oldu, günün ve hatta Blue Velvet konserinin en üst noktasıydı diyebilirim. Adamın zaten bir tek rengi siyah değil o kadar :) Hep yapın bunu fırsat buldukça...

bir de beste olayını boşverin yaa bence siz böyle güzelsiniz...

Ben kendilerine de teşekkür ettim ama, burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Konser ayrı bir keyifliydi.

Blue Velvet sahnesine konuk olmak çok eğlenceli ve onur vericiydi.

Emine, Serkan, sizlere de çok teşekkürler güzel yorumlarınız için, elimizde geldiği kadar olmaya çalışıyoruz :D.

Şenliklerde görüşelim tekrar ;)

Sevgiler

Onursal

Onursal'ım sana hayran kaldım , cok buyuk adamsın . Sen bu muzik için yaratılmışsın . Seni yanımızda görmek inanılmaz bir şeydi . eninle calmaktan onur duyan kişiler bizlerdik . Sahne üzerinde duyabildiğim kadarı bile kendimden geçmeme yetti zira neler duyduğumu bir ben bilirim ;) Onursal'ım o gecenin en keyif alan dinleyicilerinden biri yaptın beni aynı zamanda .

Bu arada herkeslere çok çok teşekkür ediyoruz. O keyifli günün o şekilde gecmesine sebep seyircidir. Eşekliklerimize rağmen bizi sürekli bağırlarına basıp moral verdiler. Orada bulunan herkese çok çok teşekkür ediyorum ---kendi adıma , ne yazık ki foruma giremeyeli bir hayli zaman oluyor . ---

Echoes ve Oyun ile aynı sahneyi paylaşmak şahane bir histi . Onlar bizim arkadaşlarımız ve bu duyguyu umarım hep yaşayabiliriz. Zira ilginc haberler duymaktayım iki grubun elemanlarından da , kimisi dayağı hakediyor gibi...

Sahne üzerindeki tüm aksaklıklara ragmen , bize alkışıyla moral veren herkese teşekkürü borç biliriz. Buradaki çok güzel yorumlar için de ayrıca teşekkür ederim . Cok cok keyifli bir konserdi ... Odtü MT ' ye de orada bulunmamıza olanak sagladıkları ve yine boyle güzel bir organizasyonu yarattıkları için cok teşekkür ederiz . Tekrar gorusmek dileğiyle ....

Not:Su aralar herhangi bir yerde calmıyoruz , ama oyle bir durum oldugunda buradan duyuru yapmaya ozen gosteriyoruz .

15 Mart günü Dandadadan dahil tüm gruplar arasın da ,"bi daha" isteği alan tek gruptu ve bu isteği büyük bir alçak gönüllülük kırmayan tek gruptu.Her şey bir yana bu grubun benim için önemi aralrında oluşan elektrik , sanki hepsi çocukluk arkadaşı gibiler . Beni şaşırtan tek olay Batur'un tel koparmamasıydı :D Çok çok güzeldi , ellerinize sağlık .

Blue Velvet ve Kingus Blues Band 20 Nisan Cuma Saat 20 sularında Tunalı'da Lonestar Cafe'de sahne alacak.

Yolu düşeni bekleriz. (Beklerler yani herhalde :D)

Geri