Amatör çizerler buyrun buraya...

çok daha iyileri varken pek göze çarpmasa da link olduğu için,sasukeyi keşvetmemde yardımcı olan sana teşekkürler.=)

Bugün ayaküstü yaptıgım 6-7 dakikalık bir karakalem çalışmam.Üniversitenin derslerinde en çok uyunan hocasının sabah 9:00 daki speaking dersi sonucu karşımda oturan bir arkadaşımın vaziyetidir :)

img0127fj9.jpg

blink-182- çizimlerine hayran kaldım özellikle içinde ayakkabı barındıran resimler, ayakkabı takıntısı olan benim her zaman dikkatimi çekmiştir. ve bu çizdiğin çalışmayı çok beğendim. tebrikler...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W" gibi kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

kim demiş Türkiye'den iyi çizerler çıkmıyo diye!

hayır ülkemizde çok cevher var, çok iyi çizimler var...

bu konuda eski Limon ve şimdiki Leman ile Penguen'in katkılarının unutmamak gerekir..

herkesin eline sağlık..

Ellerinize sağlık çok güzel çalışmalar var.

Langırlungur bir çalışma yapmıştım,buda benden olsun.
ASlında normal çizdim ama photoshopta yanlışlıkla evirdim.Böyle oldu,hoşuma gidincede değiştirmedim:)

Shot at 2007-08-07

Boyutlar için özür dilerim ayarlayamadım.

ForzaRock demiş ki:
kim demiş Türkiye'den iyi çizerler çıkmıyo diye!

hayır ülkemizde çok cevher var, çok iyi çizimler var...

bu konuda eski Limon ve şimdiki Leman ile Penguen'in katkılarının unutmamak gerekir..

herkesin eline sağlık..

3. cümlenin tamamen karşısındayım.Mizah dergileri çizerleri kısıtlıyor ve sömürüyor.
Sırf bu yüzden kendilerini marjinal ve özgürlükçü olarak görseler de,bu tutumla Türk mizah dergiciliği popüler kültürün köpeği olmaktan kendini asla kurtaramayacak!

dsc0207ln4.jpg

Biraz büyük oldu kusura bakmayın. : )
Uykuyu hissettirmek amacıyla deformasyonları bilinçli yaptım.Ama nekadar kabul edilir oldu bilmiyorum.Bakarak...

ukalaressam: Çizimler hakkında yorum yapmaya gerek yok,klasik dönemini bitirmişsin artık:) Yaratıcılığın çok dikkat çekici ,bu konuda takdirimi belirtmek isterim.

Geri