Amatör çizerler buyrun buraya...

Düzelttim üsteki problemi. Themiracle sağolsun yardım etti. Moderatör arkadaşlar kalabalık yapıyorsa bunu ve(ya) üsteki mesajı silebilirler, çünkü fazla oldu biraz.

daisuke_ishiwatari demiş ki:
themiracle demiş ki:

him baktimda senin anatomiden anliyorsun da biraz sallamadan cizseydin bea ... :) en azindan isten az cok anladigin belli olcu kullanmisin azcik ta 2 dakikalik bir cizim yapmisin kereta... :) sende biselr var ama belli.
Eeee artık o kadar da olsun Calculus dersinde beyin öyle bir kıvama geliyor ki :LOL: :LOL: :LOL: bu arada anatomi yi iyice ögrenmem lazım çok zorlamaya başladı 8)
edit: matematik dersinde çizmiştim bunu

bakayim burda bilgisayarimda eski 2001 den cizimler olicakti alin size ...

2001
http://img.photobucket.com/albums/v248/thedario/screenshot_07.jpg

1999
http://img.photobucket.com/albums/v248/thedario/screenshot_01.jpg

1999
http://img.photobucket.com/albums/v248/thedario/screenshot_04.jpg

1999
http://img.photobucket.com/albums/v248/thedario/screenshot_05.jpg

yeni cizimlerde yakinda gondercem aslinda bi hikaye yolluycam ama henuz hangi sitede sergiliyecegime karar veremedim... ayni zamanda henuz bitmedi ... ayni zamanda birkac kucuk zorluk cikti karsima ama onlari cozup karsiniza 2005 model bir hikaye cikaricam... kisa ama yuksek kaliteli bisi olucak...

abi bende koymak istiyorum ya geçen çok güzel birşey çizdim kelebek romanını okudum ve kahramanın aklımdaki halini çizdim rüzgar yaptım ve yanındada bir kelebek göğüsündede bir kelebek dövmesi güzel oldu bence abi bana espiri bulabilecek varsa karikatür çizmek istiyorum ciddi ciddi çünkü okulda çizdiklerim genelde surat oluyor

s_hifty demiş ki:
abi bende koymak istiyorum ya geçen çok güzel birşey çizdim kelebek romanını okudum ve kahramanın aklımdaki halini çizdim rüzgar yaptım ve yanındada bir kelebek göğüsündede bir kelebek dövmesi güzel oldu bence abi bana espiri bulabilecek varsa karikatür çizmek istiyorum ciddi ciddi çünkü okulda çizdiklerim genelde surat oluyor
ben canavardox hatırlayan varmı bilmiyorum ama ben ce final fantasy tarzı animeler çi
zersek daha harbi olur bence

ben dayanamadım da ya bence olması gereken kendi dünyamızı yaratmak hayalide olsa bunu ciddiye alanlar beni duyuyorsa bize en yakın dünya hayali olanlar

KabakTadi demiş ki:
Çizmek isteyen varsa yani dediğim "official" çizer. Benim dünya için.

official cizer ha kendin ciz en iyisi bir baskasina aklindakileri anlatarak cizdirmek hic hos bisi olmaz senin dusundugun gibi olmaz yani ama her zaman ciddi projelere varim. aklindaki bir hikayeyi baskasina cizdirmek bence cok sacma olur zaten o yuzden de ben kendime yardimci hic aramiyorum onun yerine kendimi gelistiriyorum su anda zaten benimle calisacak birinin benden iyi olmasi kosulunu ararim. sonuc ta ben sirf zevk olsun diye cizmiyorum bu benim meslegim... kenidim gelistimke zorundayim her konuda hemde sadece cizim degil bircok aynak edinip okumaliyim edebiyat olsun bu olsun su olsun yaptigim en iyi sey ve bu benim isim ayni zamanda... belki herkes bunu yapiyor ama benim yada bizim bunu yapmamiz yasamimizin gerisi icin baskalirndan daha gerekli.

su an okudugum okulda bize sanatci adayi olarak bakilgi hatta su anda bile sanatci goruldugumuz icin zorunlu olarak kenidiniz yenilemek gelistirmek zorundasiniz bunu hissediyorsunuz hocalariniz ve arkadaslariniz oyle bakiyorz size buda ister istemez sorumluluk yukluyor off cok yakinda referans olaka birkac yere bir cizim gondericem bakalim neler olucak simdiiye kadar ki emeklerimin mukafatini alabicekmiyim...

Benim dediğim şöyle; benim bir dünyam var yarattığım, tabi bu dünya RPG için yani oyun tasarlı. Bu nedenle ben tamamına yetişemiyorum. Zaten yetişsem de kitap için de farklı tatlar da olmasını istiyorum. Daha çok farklı tat olayından istiyorum. Bu arada okul neresi?

okul dokuz eylul... bu donem bende bazi calismalar yapiyorum ogrencilik bitmeden eger ki bi yerlere gelmek istiyorsan kendini cesitli cevrelere kanitlaman gerekiyor bos oturdugum zamanlar bitti ilk dusundugum herhangi bir metal grubuna kapak, yada onlari tanitici bir afis cizme olayi sanirim sahsen tanidigim bir amator grup icin cizicem bunu... 2 cisi metal muzikle ilgili bir cizgiroman 3 cu su ise okul ile ilgili bir sey yani bu donem performans yapmayi dusunuyorum...

eger yardim edebicegim bisiler olursa cekinme elimden geldigince yardim ederim ...

bende çiziyorum,hemde amatör.ama ben resimle veya çizimle ilgili bir yerde okumuyorum,bilakis fen fakültesinde okuyorum.avatar resmimi ben çizdim mesela,gerçi pek belli olmuyo.zaten aham şaham bişey deil :)

Geri