Nükleer Başlıklı Kız

bu bahsi geçen serkan ben oluyorum..walla billa yaw.. basın açıklamalarından sonra kimliğimi daha fazla gizlememe gerek kalmadı :p

hoşbulduk özgürcüm ve hatta NBK, ben de size seviyorum.. ama kıskanmayın ilk aspavaya gidişimizde en çok ege'yi sevicem :D çirkeflik yapma olm bak :twisted:

son olarak da çok eğlenceli bi konserdi, daha nicelerine walla. bi teşekkür de benden herkeslere... bu arada batu_han saol yorumların için, biz de sizi dinlemeye gelmek istiyoruz bi gün hayırlısıyla :LOL: euehueheu

dün ilk kes dinledim öncelikle vokal in sesini çook begendim (aynı zamanda cokta şirin :mrgreen: ) besteler de güseldi ama ilk kes dinlediim için biras sıkıldım keşke araya başka şarkılarda atılsaydı (muhtemelen verilen zaman yeterli diildi)
serkan da gruba yakısmıs valla tekrar hayırlı olsun ;) grşrss efenim :elsalla

serkan!! napıyosun olum orda in aşağıya hemen!!! :D öncelikle serkan'a yeni grubunda başarılar diliyorum, sonrada NBK kadrosuna sabır diliyorum zira kendisi pek aklı selim bi adam değildir :D şaka bir yana başarılar arkadaşlar...

en sonunda okulumda çala bildim be gider ayak :D ohhh be :D öncelikle genel bi backstage değerlendirmesi:herşey güzeldi taki özgürümü atıkları köşeyi görene kadar kardeşimizden bizi ne leman sam orkestrası ekipmanları ayırabilir ne başka bişey....(ama şu kısa jaklarda olmasaydı yanındaydım kardeşim serkan geldi ama idare et) çok keyif alarak çıktık kalabalığın karşısına sahne içinde sesler pek net olmasada(özellikle ben ne zaman ayar çeksen sinsice arkadan gelip gidip ayarımla oynayan o beyaz tshirtlü rodi kardeş çıkma karşıma :evil: ) ve daha repertuarın şenliğe özel seçtiğimiz benimde 4 gözle beklediğim gaz kısımlarına gelmek üzereyken aşağıdan son iki şarkı talimatını duyunca beynimden vurulmuşa döndüm.ve haliyle gaz şarkıların yerine önceliği bestelere verdik(onlarda gaz canım :D )13 şarkı çalmayı umut ederek çıktığımız sahneden ite kaka 7 şarkıyla inmek zorunda kaldık.(burdan ayrıca 12:30 da başlaması gereken sonudcheklerine 15:30 sallana sallana başlıyan ve o sıcakta gelip orda çalmak için bekliyen 2 grubun programdan çıkarılmasına neden olan,sonrasındaki gruplarında az şarkı çalmalarına neden olan leman sam ekibindeki arkadaşları ayrıca kutlarım) :evil:

son olarakta konser sonrası içi tıka basa ekipman dolu arabayı(farı gayet yanmasına rahmen)farınıın yanmadığını söyliyerek daha okuldan çıkmadan hacettepe nizamiyesinde trafikten men etmeye çalışan jandarma arkadaşa sevgilerimi gönderiyorum........

gelelim esas konuya.sevgili ABES oğlunuzu gördük beğendik,artık devir değişti şimdi gençler kendi aralarında görüşüp anlaşmışlar eskidendi efenim öle görücü usülü falan.allahın emri vs vs oğlunuza taliptik vermezsiniz diye tırstık gizlice topladık ekipmanını sahneye çıkardık :D (tanıştığımıza ayrıca sevindik)

tekrardan aramıza hoş geldin SERKAN.senle sahnede çok keyif aldık daha nice konserlere diyelim :D

pazar ANKARA ÜNİVERSİTESİNDEYİZ ayrıntıları saat vb bugün yarın yazarız..........

eski bir jedı'ın dediği gibi:

MAY THE N.B.K BE WITH YOU!
:D

iyi konserdi arkadaşlar ellerinize saglık....bizde sizinle aynı kaderi paylaştık berkaycım 7 sarkıyla indik ordan sallama :) hele davulu kıyıda köşede bi yere kurdurdukları an herşey bitti bile dedim :) neyse basarılar kolay gelsin tekrardan.

konser çok güzeldi :) şarkıları süper yorumlamışsınız ;) serkan da süper uyum sağlamış geniş geniş izlemek de isteriz :mrgreen: görüşmek üzere :elsallaa

Helal ossun benim canlarıma yine çok güzeldi herşey, yine beklediğim gibi muhteşem bi' konser oldu. Tekrarlarını sık sık görmek dileğiyle. Öpüldünüz efem

Hala N.B.K'yı tanımayan varsa, ömrüne yansın... Yıktınız bugün Tandoğan'ı, elinize, kolunuza, sesinize sağlık... Serkan da hoşgelmiş gruba...
Her zaman yanınızda, arkanızdayız... ;)

erd demiş ki:
Helal ossun benim canlarıma yine çok güzeldi herşey, yine beklediğim gibi muhteşem bi' konser oldu. Tekrarlarını sık sık görmek dileğiyle. Öpüldünüz efem
Erdemim kurban olurum ben sana! Beğendiğine çok sevindim, iyki geldiniz, çok özlemiştik sizi!!!

didi_in_chains demiş ki:
Bugün Ankara Üniversitesinde çok iyiydiniz.Bestelerinizi de çok beğendim.Başarılar :)
cohocoholic demiş ki:
Ankara Üniversitesi şenliklerinde çok iyiydinz,başarılar hepinize... :D
erginn demiş ki:
şenliklerdeki performansınızı kutlarım.. Tekrar beklerim okuluma :D

Teşekkürler, nice konserde görüşmek üzere!

parantezband demiş ki:
Hala N.B.K'yı tanımayan varsa, ömrüne yansın... Yıktınız bugün Tandoğan'ı, elinize, kolunuza, sesinize sağlık... Serkan da hoşgelmiş gruba...
Her zaman yanınızda, arkanızdayız... ;)
Ver gazı Var gazı ;) Teşekkürler!

Bizimle birlikte Ankara Üniversitesi bahar şenliğinde eğlenen, eğlenmeyen orda olan olmayan herkese çok teşekkürler, bizim için çok çok keyifli bir konserdi.. Organizasyondan da bizden de kaynaklanmayan ufak tefek teknik arızalar oldu ama olsun, onlarda tadı tuzu :)

18 inde TOBB da görüşmek üzere!!!

Sizi seviyoruz...

Ha bide, sitemize hacettepe konserinden fotolar eklendi;) (www.nukleerbasliklikiz.com >> Multimedia >> Fotoğraflar >> Konserler >> Hacettepe bahar şenliği)

;)

sizi uzun zamandır dinlemek istememe rağmen ilk defa ankara üni. bahar şenliğinde dinleme fırsatım oldu. her türlü aksaklığa rağmen çok başarılıydınız! yaşanılan aksaklıklardan sonra bile gülümseyebilmeniz çok güzeldi :) kesinlikle ankara'nın en iyi gruplarından birisiniz ve hepiniz ayrı ayrı çok başarılısınız. tebrikler, başarılar.

Canlarım, dostlarım , gururlarım, biricik NBK'm benim çok seviyorum sizi mükemmeldiniz sahnede, coştum, etrafımdakileri de coşturdum sizin o süper sahne performansınız sayesinde.. :metal

Gerçekten çok iyidiniz canlarım her türlü aksaklıklara rağmen profesyonelliğinizi gösterdiniz her aksaklıktan daha coşkulu başladınız çalmaya..Gururla dinledim gerçekten tüylerim diken diken oldu..

Cumaya TOBB'da görüşürüz..

iyi bakın kendinize çok seviyorum hepinizi.. :)

Bırakmıcam peşinizi yeminlen... :twisted:(bak daha imzamı bile değiştirmedim :D )

ankara üniversitesi bahar şenliklerinde çok güzel bir performans sergilediniz.çaldığınız parçalar çok güzeldi.gitarınızın telinin koptuğu anda ankara havası denemeniz çok hoştu:)
ve seste alana çok güzel geliyordu.bence son derece profesyoneldiniz.bestelerinizde son derece yaratıcı.sözleri falan gayet oturaklı ve etkileyici.başarınızın aynen bu ruhla ve istekle devamını diliyorum.

ben sizi ilk kez izledim ve inanılmaz BEÐENDİM :) sahnenin çok iyi ve vokaliniz çok şeker..umarım hakettiğiniz ve istediğiniz yerlere gelirsiniz..Açıkcası Ankara üniversiteli olarak 4 gün içinde çıkan alt gruplarda mest olarak izlediğim tek grupsunuz..Tek bir eleştirim olacak - bugune kadar sadece isminizi duymuştum repertuarınız hakkında hiçbir bilgim yok- repertuarınız kitleye çok da uygun değildi..Ama yine de ağzım açık izledim..Başarılar hepinize.. :)

Geri