Nükleer Başlıklı Kız

ufaklk.jpg

Efendim yalovadan döndük.. çok keyifli bir konser geçirdik, konserden sonra da bol bol eğlendik.. Berkayın yokluğunu bize aratmayan Endere çok teşekkür ediyoruz. Taptaze bir etkinlik olmasına ramen, herşey beklentilerimiz çok üstündeydi! Şimdi bir şehirdışı konser sonrası Yalova yorumlarımı yazayım :)

1. Ufak bir şehir Yalova, bir okadar da ermiş insanları var. Öyle ki, yol sormadan "Dümdüz gidiyorsunuz!" cevabını verebiliyorlar.

2. Ankara Yalova yolu, İzmit e kadar süper, gözükara bir pilotunuz varsa 160 - 192 km/h arası rahat rahat gidilebiliniyor. Ancak İzmit yalova arası yol biraz bozuk ve dar. Ha birde Gölcük dolaylarında ciddi bir "Yeşil dalga sistemi" sorunu var. Bütün kırmızılarda duruyorsunuz.

3. Tigem in plajı güzel, bungalovları güzel, biraz böcekli, şeltox iyi bir arkadaş. Denizi sığ, Biraz yosun sorunu var, ama temiz,dibi kum.

4. En iyi işkembeci, Doyum. Heykelin yanındaki yoldan yukarı çıkıca solda.

5. Yalovanın şöförleri biraz garip. tüm şeritler onların, sollarsanız inat yapabiliyorlar.

6. Grup olarak 40 bardak biradan fazla içtiğinizde insanlar garip bir tavır sergiliyorlar.

7. Herhangi bir büfeye "12 Yarım 2 si turşusuz, 10 dürüm 2 si turşusuz, 8 kola, 15 bardak su" dediğinizde adam kasaya eğildiğinde annenize çok ayıp şeyler söyleyebiliyor.

8. H K N Güvenlik enteresan bir firma. Dağ gibi güvenlik görevileri kirpiden salavat getirerek kaçıyorlar!

9. Kliması bozuk araba kötü, hele dışarısı 45 C ise daha kötü.

10. Güven mühim birşey.

11. Benzin bitti ışığı, hakikaten benzinin bittiği anlamına geliyor. Zorlamanın anlamı yok. İnsan her zaman okadar şanslı olmayabilir.

12. Annemi pek seviyorum.

;) Görüşmek üzere!

PS: Vosfest, Çeşme beach fest ve İZrock fest ile görüşmeler devam ediyor, güzel haberler verebiliriz!

selam

Yalova süperdi NBK çoştu ve coşturdu...Merak ediyordum yalova hakkında anlatılacak olanları :) hepinize kucak dolusu sevgiler...Giderken görüşemedik ama NBK ya her zaman olduğu gibi hala yakın takip... Biz çok eğlendik hmmm bu arada burda biçok kişi en iyi performans sayarken NBK geçiyor mutlaka...Harikaydınız...SAğolun

öncelikle geçmiş olsun dilekelri için herkese çok teşekkürler.siz siz olun havada uçan çamaşır makinelerini tutmaya kalkmayın(altında kalan babanız bile olsa)bide o şerefsiz makinelerin altında ince sacdan bir bölüm var ki genelde paslı olur kendisi oralardan uzak durun.sonucu beş dikiş ve birkaç tetanoz iğnesi olabiliyor.bu kazadan sonra haliyle bir süre bas çalamayacağım için(orta parmakta biraz sorun var umarım gecer :()konserde bas gitarı "KÜRAR"dan çok sevdiğimiz ENDER'e emanet ettik.N.B.K'ı sahnenin aşşağısından seyretmek garip bir duyguydu.sıcak havaya(çooook sıcak)karşın sahnenin üstünü örtmeyi es gecen sahne ekibine,ve birkaç olumsuz olaya rahmen çok keyifli bir konser+tatildi.özgür zaten bütün ayrıntıları yazmış :D ama kendi sınırlarımız zorladığımız gıda ve alkol bölümünde,sanırsam seneyede organizasyonda çıkma ihtimalimizi sıfırlamış bulunmaktayız :D

kaptan pilotumuz SERKAN aracın ibresinde sıfırdan 200 e ne varsa gösterdi sağ olsun...

kaldığımız bungalovda kişi başına düşen gayrisafi milli böcek sayısı
biraz fazla olduğundan "BÖCEK AVCISI" ben ve ekibimin üstün çalışmasıyla resmen terör estirdik.

deniz güzeldi,elime bağladığım poşetle tek el yüzme şampiyonu olurum her halde...

bizimle ilgilenen herkese sonsuz teşekkürler.ilk olmasının getirdiği aksilikler dışında çok güzel bir organizasyondu.eminimki seneye çookk daha başarılı olur...

önümüzde bir kaç ankara dışı,deniz kenarı organizasyon bide iyileşmesi gereken bir kaç parmak var...... :D

çok işimiz var çok :metalhead

ps: tek elle yazmak harbiden zormuş.....

sizi güneşten kaçarak izlemek zorunda kalsamda gölgenden baktımdaa gayet iyiydiniz valla..:)
beğendim açıkçası güzel çaldınız..:)
memnun kalmanızaada sevindim..:)
kendinize iyi bakın gene bekleriz hoşçakalın..:)

Sonunda N.B.K'yı tam olarak izleyebildim bea:) Havanın deli gibi sıcak olmasından mütevellit sizi izlerkene amele yanıqına yeni bir anlam kazandırdık, heheh. Öncelikle şunu bi söylemek isterim ki yaşasın sonunda çıqlık atmayan bir bayan vokal, Billur sesin çok güzel. Besteler de coverlar da çok başarılıydı.
Basmalı gitar çalan arkadaşa da geçmiş olsun diyorum, abuk sabuk elini kesen biri olaraktan:)
Neyse arkadaşlar çok iyiydiniz Yalova'da. Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın...

Yalovada çok iyiydiniz her zamanki gibi. O sıcakta yana yana izledik, zaten 2 günde yıllık su ihtiyacımızı karşıladık, su kalmadı festival ortamında :)
Bu arada Berkaya geçmiş olsun, Ender de iyiydi.
Ayrıca sorarım suyun neresi güzeldi, bi ben yoktum ahtapot-deniz anası karması bişey görüp taşladık , Antalyaya gelin de görün deniz neymiş :)
Neyse kendinize iyi bakın,görüşürüzz

Not:Forumun en sulu mesajını atmanın haklı gururunu yaşamaktayım şu anda :D

Festival başladığı anda aksiliklerde başladı herkes şöle çekilip off bide başlasa diye delirmişken sonunda başladı ve sıra NBK ya geldiğinde herkes aaaa harbiden süper diye toplaşıverdi... Süperdi gölgeye kaçanları toparlamakta çok eğlenceliydi zaten billuru duyanlar toparlandı yavaş yavaş...Berkayın dualarını hatırlıyorum bişey olsada bensiz çıkmasalar diye :) ayrıca ağaç altındaki yeri seçen grup onlardı böcekler varsa ağaçtandır suçlusu sizsinizdir:p Sanırım erken döndüler en son Ege ağır adımlarla sanırım ikinci gün terketti festival alanını ikinci gece süperdi kalabilseydiniz keşke ....

WooDStocK demiş ki:
Sonunda N.B.K'yı tam olarak izleyebildim bea:) Havanın deli gibi sıcak olmasından mütevellit sizi izlerkene amele yanıqına yeni bir anlam kazandırdık, heheh. Öncelikle şunu bi söylemek isterim ki yaşasın sonunda çıqlık atmayan bir bayan vokal, Billur sesin çok güzel. Besteler de coverlar da çok başarılıydı.
Basmalı gitar çalan arkadaşa da geçmiş olsun diyorum, abuk sabuk elini kesen biri olaraktan:)
Neyse arkadaşlar çok iyiydiniz Yalova'da. Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın...

Teşekkürler woodstock, umarım yine böyle güzel bir organizasyonda (tercihen daha gölge :)) görüşmek üzere!

cohocoholic demiş ki:
Yalovada çok iyiydiniz her zamanki gibi. O sıcakta yana yana izledik, zaten 2 günde yıllık su ihtiyacımızı karşıladık, su kalmadı festival ortamında :)
Bu arada Berkaya geçmiş olsun, Ender de iyiydi.
Ayrıca sorarım suyun neresi güzeldi, bi ben yoktum ahtapot-deniz anası karması bişey görüp taşladık , Antalyaya gelin de görün deniz neymiş :)
Neyse kendinize iyi bakın,görüşürüzz

Not:Forumun en sulu mesajını atmanın haklı gururunu yaşamaktayım şu anda :D

Yılın 10 ayını Ankaranın çorak toprağında geçiren bizler için yalova bile cennet gibiydi aslında :) Ama tabi, antalyada bi festival fikri pek ilgimi çekti açıkçası!

patricfneey demiş ki:
Vosfest' te NBK ile aynı sahneyi paylaşacağız gibi gözüküyor..

Evet Armağancım, Buradanda duyuralım, NBK, ve Kardeş grupları Merlyn ve ABES Vosfest de sahne alacak. Henüz programının kesinleşmemesi ile birlikte 14 15 temmuzda Hazerfen havaalanında olacağını biliyoruz. Detayları www.vosfest.com adresinden takip edebilirsiniz!

yalnizhippi demiş ki:
Festival başladığı anda aksiliklerde başladı herkes şöle çekilip off bide başlasa diye delirmişken sonunda başladı ve sıra NBK ya geldiğinde herkes aaaa harbiden süper diye toplaşıverdi... Süperdi gölgeye kaçanları toparlamakta çok eğlenceliydi zaten billuru duyanlar toparlandı yavaş yavaş...Berkayın dualarını hatırlıyorum bişey olsada bensiz çıkmasalar diye :) ayrıca ağaç altındaki yeri seçen grup onlardı böcekler varsa ağaçtandır suçlusu sizsinizdir:p Sanırım erken döndüler en son Ege ağır adımlarla sanırım ikinci gün terketti festival alanını ikinci gece süperdi kalabilseydiniz keşke ....

Bizim için çok keyifli geçen bir konserdi.. Berkayda neredeyse iyileşti sayılır. Daha az böcekli, tercihen daha gölge bir festivalde görüşmek üzere!

PS: Vosfest ücretsiz arkadaşlar.. İstanbuldan gelmek isteyeneler sitedeki vosvos klüplerine başvurabilir. Büyük kolaylık sağlayacaklarını tahmin ediyorum ben. İst. dışından gelecekler konusunda bir şey diyemem ama isterseniz siz yine sitede listelenen klüplerle bir iletişime geçin... Belki vosvoslarında boş bir koltuk vardır!

PS2: Yalova festivalinden çekilen görüntülerden bir kısmını siteye koyduk. Jet - Are you gonna be my girl ün videosu sitede. http://www.nukleerbasliklikiz.com/mm_video.htm adresinden indirebilirisiniz!

PS3: Yine yalova konseri yolundan arabada çektiğimiz ve kendimizi fena rezil ettiğimiz bazı videolarıda editliyeceğim. Onlarıda nbk nın youtube kanalından izleyip, "ayy ne ***mış bunlar" diyebilirsiniz..

- Ya serkan, koymasak mı acaba olm?
- Koy olm komik işte..
- Abi ama
- Ya koy
- Rezil olucaz
- Hmmm...

Geri