Nükleer Başlıklı Kız

benim için çok yorucu, biraz da olaylı bi yalova macerasıydı walla bu festthewall. ama şunu söyleyebilirm organizasyonla ilgili; biz gayet memnun döndük keşke 2. güne de kalabilseydik ama malesef olmadı işler var burda da.. özgür ve berkay detaylıca anlatmışlar zaten saolsunlar.. bu arada benim için işin en eğlenceli kısımlarından biri de yoldu her ne kadar şoför koltuğunda olsam da.. çok güzel geldik gittik walla..

berkaya bi geçmiş olsun, endere de bi teşekkür de ben çakiim hemen..
bizi o güneşin altında yalnız bırakmayan, hatta hoplayıp zıplayan, sonra da gelip burdan güzel yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara çok bi teşekkür de ediyorum.. bu arada deniz de çok temiz diildi kabul ama biz ankaralıyız denizimiz yok tamam mı :D görmüşken atlıyoz işte napak, bakalım yazın başka fırsat bulabilcez mi iş güçten :\

:!: :!: bu arada yaloava'daki konserden tazecik bir vidyoyu siteden izleyebilirsiniz, sitenin linki imzada var uğraştırmayın şimdi beni yazmaya, izleyin çok güzel :D

son olarak da emeği geçen herkese teşekkür ederekten, iştirak edebilceklerle 14-15 temmuz civarı vosfest'te görüşmek üzere...o da güzel oclak buyrun gelin walla

yalova fest the wall performans superdi dostlar..gimme fuel dediğiniz anda tum konser alanının bi anda dolmasını unutumam hahahahha

ah ah istioruz sizi dinlediğim en iyi kadın vokallerinden birisiniz cumhur dostumun dediği gibi siz gelin biz sizi kesfettiklerimize de gotururuz:D

Merhabalar arkadaşlar...
Az önce yaşadığım o pek mesud anı hemencecik sizlerle paylaşayım dedim, dede oldum :):)

Kedim pakize kendisinden şirin 4 tane (sanırım, pek göstermiyor bize) minik yavru doğurdu.. NBK ailesi olarak bir 35lik ile kutladık bizde tabi :)

Enteresan bir mutluluk, tavsiye bile ediyorum!

Kalın sağlıcakla...

ene 40 yılda bi girdim foruma bide baktım ne göreyiim...pakize doğum yapmıışş :) ösgür, hayırlı olsun caaanıım...analı dedeli mügeli büyütün walla.. :D görüşmek üsere... Go NbK Go :!:

Dün akşam öncesinde evden kaçtığını düşündüğümüz Pakize kedisini dolabın bir köşesinde doğum yapmış bulduk :) Daha sonrasında yeni yavruların gelişini beraber izledik, ağlarcasına mutlu olduk, yer yerde iğrendik (İnsan plasentasını yer mi şimdi, oldu mu? ). Gerçekten bizler için çok farklı bir mutluluk oldu, Özgür'ü tebrik eder ve NBK ailesine yeni doğan şirin yavrularımızla mutluluklar dileriz.

dün başlı başına süperdi.önce ev çalışmasında bizim gayet hoşumuza giden bir bestenin temellerini attık,sonrasında bi anlık gazla bastık tavacı(taocu)recep ustada yediğimiz efsane yemekle göklere doğru yükseldik(sonrasında eritmek için bir kaç tur tunalıda volta attık)sonra bi geldik eve pakize yok :( çıktık dışarıları karış karış aradık bulamayıp eve dönüncede oda nesi la kedi sapır sapır doğuruyor :mrgreen: bunu bir 35'likle kutlarken yer yer görsel olarak neşemiz kaçsada çok mesuduz.özgür dede bizlerde büyük amcalar olduk.yavrulardan biri aynı dedesine benziyor diye adını özgür koymayı düşünüyoruz:)maşallah maşallah diyelim özgür'ü burdanda kutlayalım dedik...darısı olmayanlarında başına :D

Anaaaa..hayırlı olsun koçum allah senli mügeli büyütsün inşallah..
O azgın yerinde duramayan şirin şeyden 5 tane mi oldu şimdi.Vallaha senin yatağını da alırlar hatta evi de alırlar senden yakında onlar nankörler nası olsa... :D
Sağlıklı büyüsünler inşallah...
Selamlar NBK ailesine...

Arkadaşlar, Serkanın arabası bir vurkaç durumuna kurban gitmiş...
Beyimizde bir hasar yok ama, güzelim golfün canı yanmış biraz..

Geçmiş olsun Serkancım...

Sevgili NBK, sitenize şöyle bir bakayım dedim, demez olayım:)Grafiklerdir, logodur, fotoqraflardır çıkamadım bir türlü. Bu işlerle ilgili alakalı bir insan olaraktan hayran kaldım. Yapanın ellerine saqlık ve de maşallah :D
Neyse efendim sözün kısası amatör bir grubun sadece müzikle ilgilenmek dışında böyle şeylerle ilgilenmesi çok hoş ve profesyonelce. Umarım hep böyle devam edersiniz:)
Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…

Geri