Nükleer Başlıklı Kız

BU ANLAMLI KONSERDE HEP BERABER,ELİMİZDEN GELDİÐİNCE YARDIMCI OLMAK,AZDA OLSA ŞEHİTLERİMİZİN RAHAT UYUMASI ADINA,AİLELERİNE DESDEK OLMAK İÇİN HERKESİ OVER ALL'A BEKLİYORUZ !.....

ARKDAŞLAR BU AKŞAMMKİ KONSER TAMAMEN BİZDEN BAÐIMSIZ BİR ŞEKİLDE İPTAL EDİLMİŞTİR.BİZİMDE ÖÐLEN HABERİMİZ OLDU.SAKLIKENT YÖNETİMİNDEN KAYNAKLI BİR PROBLEMMİŞ.DAHA GENİŞ BİR BİLGİYE HENÜZ SAHİP DEÐİLİZ....HERŞEYİMİZLE HAZIR KONSER SAATİNİ BEKLEMEKTEYDİK BİZDE ANLAM VEREMEDİK............

Dönüşte kutlama konseri planlarımız var tabii olmazmı :)
ama önce gidelim bakalım, istabul bıraktığımız gibimi? Bu gece yola çıkıyoruz..
Bekle bizi istanbul!

bu akşam yola çıkıyoruz istanbul için sonuç ne olursa olsun biz genede kutlama konseri yapıcaz dönüşte :D web sitemizdeki problemleri zorda olsa çözdük alan satın aldığımız firmanın enayiliğine kurban gitmiştik.ama çözdük sonunda.istanbul eminimki herkes adına keyifli geçicek,hatta bu gece yolda hep beraber kudurmaya başlarız bile :D neyse dönüştede ilk fırsatta güzel bir organizasyon yapmayı istiyoruz...............yapıcazda :D

balansa bekleriz:)herkesi seyredin herkez güzel çalıyor maşallah.....

arkadaşlar bu satırları otel lobisinden yazıyorum istanbulda ankara grupları olarak terör estirmekteyiz :twisted: tren yolculuğundan itibaren başlayan sürecte inanılmaz eğleniyoruz.ayrıntıları dönüşte yazarız.ortam gerçekten süper yarışmaymış ödülmüş sallıyan yok deli gibi eğleniyoruz.bide gece gece havuzun kapısını kırabilseydik tam olucaktıı ama bu gece işallah onunda canına okuruz
:twisted:

Evet.. Bi de aşağıdan tepki olarak sahneye atılan telefonları da ödül mü sandınız siz ? :p :)

Tebrik ediyorum arkadaşlar..Harikaydınız .Hakettiniz.3üzüm Berkay'ı , benim ve gitarım için yeri çok ayrı olan Ege'yi, açık biletimi alıp karaborsadan bana tekrar satmaya calışan ( :p ) Billur'u,yarısma sırasında bütün varlığını ( özellikle trende ) 30 kişiyle paylaşan Özgür'ü, ve en çok sohpet etme fırsatı bulduğum, Fb-Cska maçıyla tekrar İstanbul'u dağıtma planları yaptığımız Serkan'ı tek tek kutluyorum.. :) Süperdi süper..

efenim bende sonuna kadar tebrik etmekteyim!

Çök çök çök!
*fişekler ve kaçar*

Not: Bu gazlardan Güven Erkin Erkal'da nasibini almıştır. Kameralar önünde pınarbaşı çığlıklarıyla hoplayan NBK grubu albüm yapsada satamayacaktır.

Geri