Nükleer Başlıklı Kız

kapitalizmin geldiği son nokta olaraktan,
doğan medya kurumunun uyduya yaptığı darbeden ötürü izleyemedim!! :evil:
burdan sesleniyorum..
şu programı kaydeden bi NKB sever yok mu arkadaşlar..
Paylaşalım..
Veya siz sayın (sevgili, saygılı, müthiş, onnumara... :) bu böyle gider :D ) NKB üyeleri.. sizin elinizde yok mudur yaw kayıtları..
buradan olmadı resmi siteye youtube falan koyamazmısınız yaa..
bi zahmet..
sevaptır.. :D
bırakmayın bizi NKB siz 8)
elinizde varsa tabii.... :LOL:
?
hoşşçakalıınn

o nasil bir yarismaydi yaa...yaristik mi biz simdi...butun yarismalar boyle olsun...hadi bi daha yarisalim...ben simdiden ozledim o zamanlari...herkese tesekkur ediyoruz arkadaslar :oops: ...ilk 3 Ankara'dan cikti ya daha ne olsun...seviyorum Ankara'yi, Ankara gruplarini...heyyt beee çök çök çök diyorum o zaman...en kisa zamanda konser organizasyonlarinda gorusmek dilegiyle arkadaslar :) ...

Serkos'um dogumgunun kutlu olsun...Iyiki dogmussun iyi ki N.B.K'dasin...seviyoruz seni!!! :)

Deprem bu arada fotografi pek fazla begendim..bundan sonra sen cek ya benim fotolari...hakkaten bayildim cok sagol jijim:)

tekrardan cok sagolun ..

Çok teşekkürler lan, seviyom size..
özgün o diil de ben fenerden de bekliyorum bi hediye.. hepberaber inşallah nice yıllara..
ya dünkü patatesler noldu acaba :D

Öncelikle Geçmiş Doğum Günün Kutlu Olsun Serkan Nice Mutlu Yaşlara... :)

angelalternatiffestsonchq0.jpg

ANGEL ALTERNATİF FEST

7 Aralık Cuma ve 8 Aralık Cumartesi Günü Yapılacak Olan Angel Alternatif Fest , Eskiz Rock Bar’da Müzikseverleriyle buluşuyor .
Giriş : 7.5 + 1 İçki , Saat : 16:00 Kapı Açılışı İlk grup Saat:17:15’te sahne alacaktır.

Sahne Alacak Gruplar :
Cuma Günü : Delgadina ( Açılış Grubu), Evil Cats , Tansiyon 12.8 , Uçuş Serbest ve Exe
Cumartesi Günü:Enkaz (Açılış Grubu), İz ,Sertsessiz , 51 Promil ve Nükleer Başlıklı Kız

Sizlerle birlikte olacaktır. Tüm MüzikSeverleri bu grup ve müzik ziyafetine bekliyoruz…

Eskiz Rock Bar ( Inkılap Sokak 6/A Kızılay/ANKARA tel:433 07 01 )

Destekte bulunan Tuborg , Black_art(Gama İş Merkezi 2.kat Kızılay) , Radyo Hacettepe , İnternet Siteleri anatolianrock.com ve hangibar.com , Stüdyo a’dan z’ye teşekkür ediyorum.

Sahne alacak olan grupların bilgilerini aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Nükleer Başlıklı Kız
www.nukleerbasliklikiz.com
www.myspace.com/nukleerbasliklikiz

51 Promil
www.myspace.com/51promilband

Sertsessiz
www.myspace.com/sertsessiz
İz
www.myspace.com/iztr

Enkaz
www.grupenkaz.anatolianrock.com/

Exe
www.exe.anatolianrock.com

Uçuş Serbest
www.myspace.com/ucusserbest

Tansiyon 12.8
www.myspace.com/tansiyon128

Evil Cats
www.turkrock.com/ftopic28914.html

Delgadina

Ufak Bir Hatırlatma Yapmak İstedim.

Angel Alternatif Fest'in Olduğu Gün Promosyon Olacaktır. 8)

Festival'e Özel Bira Fiyatı 3 Ytl 'dir. :icelim :metal

TÜm Müzikseverleri Hem Yeni Mekanı(Eskiz Rock Bar) , Hemde Ankara Gruplarımızı Desteklemeniz İçin Bekliyoruz...

İçimden bir ses çok eğlenceli olacak diyor..Konser sonrası da bi halı saha yapılabilir :)
Beraber calmak cok güzel olcak .. Şimdiden tebriklr başarılar..

ozgun1907 demiş ki:
İçimden bir ses çok eğlenceli olacak diyor..Konser sonrası da bi halı saha yapılabilir :)
Beraber calmak cok güzel olcak .. Şimdiden tebriklr başarılar..

ehe olm bira içtikten sonra maça hal mi kalır, mac pazarları devam olsun :) paintball cengaverlerini almayız hem maçımıza :p

istanbuldan sonra güzel oldu bu konser, ben zeki abiye ulaşmaya çalışıyorum facebooktan bulursam event olarak atacam konseri :)

Sevgili Müzisyen ve Dinleyiciler;

Amatörce'nin bu haftaki konuğu Nükleer Başlıklı Kız grubu oluyor.

Ayrıca aiz müzisyen ve dinleyicilere bu hafta seslenen profesyonel müzisyenimiz ise Billge Kösebalaban oldu.Kendisine amatör müzik adına vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ediyoruz.

www.amatorce.gen.tr

ya çok üzülüyorum bu duruma hep bu metronun suçu.. kalıp tüm performansınızı izlemek istiyordum halbuki :(
ancak tek şarkıya zamanım yetti..

beni kırmayıp topluca sahnede bize eşlik ettiğiniz içinde çok çok çok teşekkür ediyorum. benim için gecenin en keyifli anıydı :)

ben. sadece ben.

Arkadaşlar ben hakikaten kendime çok üzülüyorum. Cuma gecesi Ege'nin misafirperverliğinden sonra Cumartesi - konserinizde varlık gösterememem gerçekten üzücü. Kendimi bir de buradan kınıyorum. Aşti'ye yetişmem gerekiyordu 10 dk. içinde, gerçekten af diliyorum. Seviyorum sizleri. Saygılar & Sevgiler...

Geri