Nükleer Başlıklı Kız

kck.jpg

MERHABALAR ARKADASLAR ... ONUMUZDE KESINLESMIS OLAN KONSERLER VAR .. BILDIRMEK ISTERIZ ..

- 22 SUBAT '08 @ BRONX - UNISTAR ISTANBUL KONSERI

- 24 SUBAT '08 @ IF PERFORMANCE HALL - ANKARA UNIVERSITESI VETERINERLIK FAKULTESI PARTISI

- 29 SUBAT '08 @ TUNALI GOLGE - RADYO HACETTEPE PARTISI

- 1 MART '08 @ MANHATTAN - RUJ & Nukleer Baslikli Kiz KONSERI

BUNLAR BI AKSILIK OLMAZSA ONUMUZDE KI KONSER TARIHLERI .. HERKESI BEKLERIZ .. SEVGILER & SAYGLAR ...

arkadaşlar dün gerçekleşen organizasyondaki,bizden kaynaklanmayan teknik aksaklık silsilesinden dolayı,kendi adımıza gelen herkesden özür dileriz.bu güne kadar bir çok farklı şehirde,bir çok farklı sahnede teknik aksaklıkla karşılaşmışdık ama dün resmen best of geçişi yaşadık.haliyle moreller biraz bozuldu bizim sahnede.bu gece manhattanda benzer şeylerle karşılaşmıyacağımızı umut ediyoruz....görüşmek üzere:)

arkadaşlar selamlar ;
20 mart'ı geçtik artık yeni organizasyon haberlerinizi bekliyorum. hatta albüm bekliyorum :)
umarım bol bol istanbul programınız da olur.
süpersinizzzzzzz yok bir benzeriniz... :!: [/size][/size]

MERHABALAR ARKADASLAR .. BURAYA YAZMAYI IHMAL ETMISIZ .. 20 MART'TA GERCEKLESICEK OLAN SIVAS KONSERI 31 MART'A ERTELENDI !!! .. GELMEYI PLANLAYAN ARKADASLARDAN, HABER VERMEKDE GECIKTIGIMIZ ICIN OZUR DILERIZ ...

31 MART'TA SIVAS-AKM'DE SAAT: 18.00'DE KI KONSERE SIVAS'DA OLAN BUTUN HERKESI BEKLERIZ:)

GORUSMEK UZERE .. SEVGILER & SAYGILAR ..

N_B_K demiş ki:
MERHABALAR ARKADASLAR .. BURAYA YAZMAYI IHMAL ETMISIZ .. 20 MART'TA GERCEKLESICEK OLAN SIVAS KONSERI 31 MART'A ERTELENDI !!! .. GELMEYI PLANLAYAN ARKADASLARDAN, HABER VERMEKDE GECIKTIGIMIZ ICIN OZUR DILERIZ ...

31 MART'TA SIVAS-AKM'DE SAAT: 18.00'DE KI KONSERE SIVAS'DA OLAN BUTUN HERKESI BEKLERIZ:)

GORUSMEK UZERE .. SEVGILER & SAYGILAR ..

Beklemekten vazgeçmiştim...
Kolay gelsin...

31 mart sivas yhaw ben ona kesin gelemicem :(
başka programınız olduğunda bizi unutmazsınız diiiimi
bir program daha kaçırmaya tahammülüm yok :)))

ARKADASLAR MERHABA .. BU SIVAS OLAYINDAN GRUP OLARAK HIC BIR SEY ANLAMAMAKLA BERABER, SON ANDA KENDI ARALARINDA MADDI ANLASMAZLIKLAR YASAYAN UNIVERSITE YETKILILERINDEN, YAPILACAK OLAN ORGANIZASYONUN TEKRARDAN IPTAL EDILDIGINI KONSERE 3 GUN KALA OGRENDIK .. BU KACINCI OLACAK FARKINDAYIZ AMA SIVAS'DA KI KONSERIMIZE GELECEK OLAN ARKADASLARDAN TEKRARDAN COK COK OZUR DILERIZ ... KESKE BIZIM ELIMIZDE OLABILSEYDI..
SANIRIM UZUN BI SURELIGINE SIVAS DEFTERINI KAPATTIK GIBI GORUNUYOR ...
DILERIZ DAHA IYI ORGANIZE EDILMIS BASKA ORGANIZASYONLARDA GORUSURUZ ...

HEPINIZE SEVGILER & SAYGILAR

pink_acid demiş ki:
ARKADASLAR MERHABA .. BU SIVAS OLAYINDAN GRUP OLARAK HIC BIR SEY ANLAMAMAKLA BERABER, SON ANDA KENDI ARALARINDA MADDI ANLASMAZLIKLAR YASAYAN UNIVERSITE YETKILILERINDEN, YAPILACAK OLAN ORGANIZASYONUN TEKRARDAN IPTAL EDILDIGINI KONSERE 3 GUN KALA OGRENDIK .. BU KACINCI OLACAK FARKINDAYIZ AMA SIVAS'DA KI KONSERIMIZE GELECEK OLAN ARKADASLARDAN TEKRARDAN COK COK OZUR DILERIZ ... KESKE BIZIM ELIMIZDE OLABILSEYDI..
SANIRIM UZUN BI SURELIGINE SIVAS DEFTERINI KAPATTIK GIBI GORUNUYOR ...
DILERIZ DAHA IYI ORGANIZE EDILMIS BASKA ORGANIZASYONLARDA GORUSURUZ ...

HEPINIZE SEVGILER & SAYGILAR

Artık umudu kesmiştik zaten çünkü burda bi kere ertelenen bi etkinliğin bi daha gerçekleşmesine imkansız gözüyle bakıyoruz;siz rahat olun biz alıştık artık...Yeni kayıtlarınızı bekliyoruz,başka bi ilde iyi bi organizasyonda görüşebilmek ümidiyle :)
Esen kalın efem.... ;)

Merhabalar arkadaşlar..

Kurulduğu günden beri NBK, gelmiş geçmiş her üyesiyle hep NBK nın daha çok ilerlemesi için uğraştı. Ve ben, Özgür, NBK yı kuran ilk çekirdek zamanından beri davul çalıyorum bu aile ile. Son zamanlarda hayatımda oluşan, ve ne NBK ile ne de benimle alakası olan sebepler dolayısı ile, NBK dan ayrılmak zorundayım. En az kendim kadar çok inandığım kardeşlerimin geleceklerindeki başarılarından hiç ama hiç şüphem yok.

Yolun açık olsun NBK..
Hepiniz ile çok güzel zamanlar geçirdik... Birlikte düşlediğimiz herşeyi ve hatta daha fazlasını gerçekleştirmeniz dileği ile; hoşçakalın...

Grup başlığı içerisinde bireysel konular yazmak istemesem de bu görev bana düşüyor sanırım.

NBK'dan ayrılmış durumdayım.

Umarım Özgür ve NBK ayırdıkları yollarda mutlu ve umdukları şekillerde devam ederler.

Bir süredir görüşemiyorduk ve böyle birşeyin haberini aldığımda da şok oldum gerçekten. Özgür'ün de dediği gibi bu grubun her elemanı grubu kendinden çok düşündü, ben de grubun geleceğini düşünerek ayrılmıştım ve o yaz Ege'nin gelişiyle doğru kararı vermiş olduğumu düşündüm hep. Şimdi grubu birlikte kurduğum arkadaşlarımdan birinin daha gruptan kopması beni ayrı üzdü :cry: Nükleer Başlıklı Kız'a da, Özgür ve Ege'ye de çok çok başarılar... NBK'nın başarısı hepimiz için çok önemli ve NBK istediği takdirde dilediği yerlere gelecektir.

Geri