Nükleer Başlıklı Kız

MERHABALAR ARKADAŞLAR .. EGE VE ÖZGÜR ARKADAŞLARIMIZINDA SÖYLEDİKLERİ GİBİ N.B.K , ÖZGÜR VE EGE ARKADAŞLARIMIZLA YOLLARINI AYIRDI ... ARAMIZDA HİÇ BİR KİŞİSEL PROBLEM YOKTUR .. ONLAR HALA BiZİM ÇOK SEVDİÐİMİZ ARKADAŞLARIMIZDIR VE OYLE DE KALACAKLARDIR .. AMA BAZI MUZİKAL GÖRÜŞ AYRILIKLARI VE ŞEHİR DEÐİŞİKLİÐİNDEN KAYNAKLANAN MESAFE YÜZÜNDEN BÖYLE OLMASI GEREKTİ ... HEM EGE HEM DE ÖZGÜR ARKADAŞLARIMIZA MÜZİKAL HAYATLARINDA ÇOK ÇOK BAŞARILAR DİLERİZ ... İKİSİNİN BUGÜNE KADAR N.B.K İÇİN VERDİKLERİ EMEKLER SONSUZDUR VE UNUTULMAYACAKTIR ... HER İKİSİNE DE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER:) ...

DİP NOT: BU KADRO DEÐİŞİKLİÐİ KONSERLERİMİZİ ETKİLEMEMEKTEDİR .. ÖNÜMÜZDE OLCAK OLAN BÜTÜN KONSERLER ORGANİZASYON AKSAMADIKCA OLACAKTIR ... KESİNLEŞMİŞ OLAN KONSERLERİN HABERLERİNİ EN KISA ZAMANDA BURDAN BİLDİRECEÐİZ ...

N.B.K'DAN SEVGİLER & SAYGILAR ...

peki arkadaşlar sizlerle çalacak olan yeni müzisyenler kimler? geçici olarak birileriyle mi çalışacaksınız? başka müzisyenler deneyecek misiniz?

özellikle son sorunun cevabı benim için çok önemli :twisted:

Herbiriniz işini gerçekten iyi yapan insanlarsınız;ne olursa olsun başarılı birer müzikal hayatınızın olacağına eminiz...
Ege ve Özgür arkadaşlarımızdan yeni ve güzel haberler bekliyoruz,hem NBK'nın yanında hem de sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz...
Herkese kendi yollarında başarılar diliyorum... ;)

(Buarada hala 1 nisan şakası olduğunu okuyabilmek için dua ediyorum... :cry: )

bireysel olarak sizleri tanımasamda yaptıgınız işlerin taktire şayan oldugunu söylemek isterim grup içinde alınan bu kararlar kimi zaman cok sancılı ve üzüntü verici olsada bir sonraki aşamada başarı tohumları olabilir . umarız tez zamanda bu tohumların yeşerdiğini görürüz

Başarılar NBK

Süper şarkılar tebrikler...
NBK grubu şu an sadece konserlere mi çıkıyor??Yoqsa sürekli olarak çıktığı bi yer war mı???

Şimdi ben sevineyim mi üzüleyim mi :(:(:(
uzun zamandır konserinizi bekliyorum Ankarada olmasına rağmen gelicem... bu haber beklediğim bir haber zaten....
ama beklemediğim sürpriz haber gerçekten üzücü :(:(:(:( Ege ve Özgür...
Peki 26 nisanda ne olacak Ege ve Özgür yok yeni isimler mi olacak...
Yeni isimler olduğunu varsayıyorum gruba hemen adapte olabileceklermi
Dumur oldum yha...
Ümit ediyorum ilerleyen başarı grafiğiniz hızla artmaya devam eder...
Hurock'a inanın sadece sizin için geleceğim
İyi haberlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

"cattt" hHİÇ ÜZÜLME BAHAR ŞENLİKLERİNDE GÖRÜŞÜRÜZ:)YOÐUN BİR KONSER PROGRAMINA GİRMEK ÜZEREYİZ ;)

"cihany" ÇOK TEŞEKKÜRLER:) ÖZGÜRDEN SONRA "ABES" DEN "EKREM" ARAMIZA KATILDI.SIKI ÇALIŞIYORUZ 26 NİSANA KADAR DAHADA SIKI ÇALIŞICAZ :) DAHA ÖNCE İSTANBUL KONSERİNDE SAÐOLSUN "51 PROMİL"DEN "ÖZGÜN" EGE ALMANYADAYKEN BİZE EŞLİK ETMİŞTİ...YOÐUN BİR DÖNEM BİZİ BEKLİYOR AYRILIKLAR ÜZÜCÜ OLSADA HIZLICA TOPARLANMAK LAZIM.ÇOK BÜYÜK BİR SIKINTIYLA KARŞILAŞMAMAYI UMUT EDİYORUZ....

KONSERLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE :)

N_B_K demiş ki:
"cattt" hHİÇ ÜZÜLME BAHAR ŞENLİKLERİNDE GÖRÜŞÜRÜZ:)YOÐUN BİR KONSER PROGRAMINA GİRMEK ÜZEREYİZ ;)

"cihany" ÇOK TEŞEKKÜRLER:) ÖZGÜRDEN SONRA "ABES" DEN "EKREM" ARAMIZA KATILDI.SIKI ÇALIŞIYORUZ 26 NİSANA KADAR DAHADA SIKI ÇALIŞICAZ :) DAHA ÖNCE İSTANBUL KONSERİNDE SAÐOLSUN "51 PROMİL"DEN "ÖZGÜN" EGE ALMANYADAYKEN BİZE EŞLİK ETMİŞTİ...YOÐUN BİR DÖNEM BİZİ BEKLİYOR AYRILIKLAR ÜZÜCÜ OLSADA HIZLICA TOPARLANMAK LAZIM.ÇOK BÜYÜK BİR SIKINTIYLA KARŞILAŞMAMAYI UMUT EDİYORUZ....

KONSERLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE :)

ALLAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH diyorum başka bişe demiyorum!!!!!!! :) :) :)
Valla 3-8'lik roman havası olsun oynarım he :p

Siz yeter ki gelin afiş bastırıp tüm kampüse asacam valla...

slm nbk...ilk kez sizi ünistar balansta dinleme fırsatı bulldum ve hakattiniz sonuna kadar tebrikler..eskiler gider yenileri gider önemli olan kazanılan dostluklarve yeni adabtasyon..üstesinden gelmeniz ümidiyle yola devam...:D

Merhaba arkadaslar..

Bir aksilik olmadikca, onumuzde kesinlesmis olan konserler soyle;

26 NISAN CUMARTESI - H.U.ROCK FEST. @ ANATOLIA SANAT MERKEZI OTOPARKI / ANKARA

9 MAYIS CUMA - SUTCU IMAM UNIVERSITESI BAHAR SENLIKLERI / KAHRAMANMARAS

16-19 MAYIS - OLYMPOS MUZIK FESTIVALI'O8 @ BABYLON TOWN / ANTALYA

Kesinlestikce, daha fazla konser haberleri ve de olabilicek degisiklikleri mutlaka burdan ve web sitemizden haber verecegiz .. Hic bir aksilik olmamasi dilegiyle, konserlerde gorusmek uzere =)

Nukleer Baslikli Kiz'dan sevgiler & saygilar ...

selamlaar .. Berkay'in da onceden soyledigi gibi artik N.B.K'nin davullarini A.B.E.S grubundan tanidigimiz EKREM arkadasimiz calacak ... kendisine buradan da 'ailemize hosgeldin!' demek istedim=) .. nice guzel, eglenceli konser ve calismalarda birlikte olmak dilegiyle diyorum =))

Bunlarin disinda Nukleer Baslikli Kiz adi ve logosu bizim uzerimize marka tescillidir..Istanbul'da da bizim tisortumuzu basan ve satan yerleri goren arkadaslarimiz varmis ama bizim hic bir sekilde haberimiz yoktur..neyse artik hayirlisi..

Hepinize sevgiler & saygilar...

pink_acid demiş ki:
selamlaar .. Berkay'in da onceden soyledigi gibi artik N.B.K'nin davullarini A.B.E.S grubundan tanidigimiz EKREM arkadasimiz calacak ... kendisine buradan da 'ailemize hosgeldin!' demek istedim=) .. nice guzel, eglenceli konser ve calismalarda birlikte olmak dilegiyle diyorum =))

Bunlarin disinda Nukleer Baslikli Kiz adi ve logosu bizim uzerimize marka tescillidir..Istanbul'da da bizim tisortumuzu basan ve satan yerleri goren arkadaslarimiz varmis ama bizim hic bir sekilde haberimiz yoktur..neyse artik hayirlisi..

Hepinize sevgiler & saygilar...

Antalya'da bir çok yerde satılmaktadır. Hatta görünce şaşırmış ve mutlu olmuştum. Bunu yazmak için buraya gelmiştim ki zaten haberiniz varmış :)

Neyse hayırlısı bence de :)

Geri