Nükleer Başlıklı Kız

ODTU Bahar Şenliği 2008

7 Mayıs 2008 Çarşamba

13:00 ~ IsHot
14:00 ~ Kurşun Kalem
15:00 ~ Dengesiz Herifler
16:00 ~ Nükleer Başlıklı Kız
17:00 ~ Kingus Blues Band

IsHot grubu olarak, odtü'de aynı sahneyi paylaşacağımız güzel insanlara başarılar diliyoruz (=

Herkese Selamlar ...
IsHot grubu cok tesekkurler ... sizlerede basarilar .. orada gorusuruz ...

Tam olarak kesinlesmis olan konser tarihleri ve yerleriyle ilgili ufaktan bir hatirlatma yapalim=)

7 MAYIS CARSAMBA - O.D.T.U BAHAR SENLIKLERI @ PANAYIR SAHNESI @ 16:00

9 MAYIS CUMA - SUTCU IMAM UNIVERSITESI BAHAR SENLIKLERI / KAHRAMANMARAS

16-19 MAYIS - OLYMPOS MUZIK FESTIVALI'O8 @ BABYLON TOWN / ANTALYA

NBK Bu akşam Gölge'de!

AlternatifRockGecesi-23052008Afis.jpg

http://www.facebook.com/event.php?eid=39176610087

sonny ericsoon yarışmasında kazanmış olduğunuz albüm yapma hakınızı ne zaman kullanıcaksınız acaba fondoten şarkınızı merak ediyorum? birde ankara da konser olayınız var mı?

"fab"merhaba

şu bir gerçekki albüm yapmak günümüz Türkiyesinde pek de kolay değil.hem maddi hem manevi çok büyük bir yük.bizde albümlü gruplar arasında yerimizi almayı çok istiyoruz fakat albüm kaydetmek işin kolay kısmı,yeterince promosyon,tanıtım vs gibi şeyleri garanti altına almadan albüm yapmak pek akıllıca bir haraket olmaz diye düşünüyoruz:)o yüzden biz biraz ince eleyip sık dokumayı tercih ediyoruz...

fondotene gelince merakını gidermemize çok az kaldı.daha iyi nasıl olabilir uzatmalarında şu anda kayıtlar:)(hatta bunları yazarken bir yandan da şarkıyı dinliyorum:))

malum yaz sezonunu ankarada biraz durgun geçtiğinden ve bizim yurt içi-dışı git gellerimiz olduğundan bu yazı kayıtlara ve diğer hazırlıklara ayırdık.yeni sezonda güzel olmasına gayret ettiğimiz hem göze hem kulağa yönelik çalışmalarla bol konserli girmeyi planlıyoruz...

ilgin ve merakın için ayrıca teşekkür ederiz...

Uzun zaman sonra geri döndüm, dostlara bi selamlar ediyim dedim=)
Berkaycım öpüyorum...
Başarılarınızın devamını diliyorum aynen ve daha fazlasıyla; devam=)

çok güzel bir isim ve logoları var
şakılarıda süper
onları bir yerlerde canlı performnalarını izlemek isterim unistardada 1.oldunuz sanırım myspace sayfanızdan sizi destekliyorum

N.B.K'nin Yeni Kayitlari Bitti!!!

MERHABALAR ARKADASLAR ... NUKLEER BASLIKLI KIZ'IN YENI BESTE KAYITLARI "MARS YAPIM" DA BITMISTIR ... SIRAYLA SARKILARIMIZI SIZLERIN BEGENISINE SUNUCAZ...KAYITLARIMIZI " http://www.nukleerbasliklikiz.com " ve " www.myspace.com/nukleerbasliklikiz " ADRESLERINDEN DINLEYEBILIRSINIZ ... UMARIZ BEGENIRSINIZ ...

Kayitta buyuk emegi gecen butun Mars Yapim calisanlarina cok tesekkur ederiz ... Ama butun kayit yapim asamasinda bize katlanan Ugur abimize ve Rocka'dan tanidiginiz Halil arkadisimiza ayrica ozel bir tesekkuru borc biliriz:)

Kayit: Halil Ozupek(Mars Yapim)
Mix Mastering:Ugur Memis(Mars Yapim)

EN KISA ZAMANDA YENI HABERLERLE GORUSMEK UZERE !!! ... N.B.K'DAN SEVGILER & SAYGILAR.

Kayıtlarınız çok güsel olmuş arkadaşlar tebrikler. 3.nü de mars ta dinlediğim için şanslıyım herhalde. ama sitenize tek kaydını koymuşssunuz. diğer 2 şarkınızı dinlemeyen arkadaşları da mahrum etmeyin bence.

nokia supersound da ilk kez farketmiştim nbk'yı cidden çok özgün bir isim bulmuşsunuz ilk önce bunu tebrik ederim yanı sıra yaptığınız besteleri de çok beğeniyorum :) izmire gelirken haber sayfanıza büyük büyük yazınız biz de gelip dinleyelim çok mutlu oluruz sevgiler :)

Geri