Boss Me 70 Alacağım Fakat...

Arkadaşlar 2.el bir boos me 70 almayı düşünüyorum ama çok fazla elden çıkarmayı düşünen kişi var.2.eli cok fazla oldugu içinde acaba alanlar memnun degıl mi gibi bir merak oluştu kafamda.İnternette cok araştırdım cok saglam bir prosessör oldugunu söyleniyor ama işte 2. elinin fazla olması beni biraz şüpheye düşürdü.size de bir danışayım istedim

bende kıllanmıştım ama nedeni prosesörün kötü olması değil aksine çok iyi olduğu için çok satmış olmasıdır. bu yüzden de epey ikinci el me70 var piyasada bence

Hocam prosesörü ben kullanıyorum şu anda lambalı amfimle kullanıyorum sesler oldukça doğal distortionları gayet güzel sanki lambalı amfiye pedal girmiş gibi ses geliyor. Tabi bir pedal analogluğunu bekleyemezsin ama sesler oldukça iyi bence o fiyata alabileceğin en iyi prosesörlerdendir. Eksi yönleri ise chorus ve wah pek iyi değil bir de looper'ı çok pratik değil. Aletle ilgili daha ayrıntı istersen özelden mesaj atabilrsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aleti iyice araştırdım zaten sadece piyasada cok fazla 2.elinin olması kıllandırmıstı onunda acıklıga kavuşturdunuz teşekkürler

Geri