Hakan Ergün(Anadolu Rock)-İstanbul

Anadolu Rock Sanatçısı Hakan Ergün'den Bir İlk;

03.02.1999 Tarihinde Türkiye Çok Değerli Bir Sanatçısını Kaybetti.
Bu Efsane İsim Barış Manço'ydu.07.02.2004 Tarihinde Türkiye Yine Yaprak Dökümünde Cem Karaca'yı kaybetti.
Ve Bu Dev İsimlerle Beraber Eserleride Gelecek Kuşaklara Ulaşamadan Eriyip Gitmekte....
Yapılan Götürüntülü Basında Bu Efsanelerin Yeri Artık Kalmadı Bile...

Anadolu Rock Miziğinin Genç Sesi Hakan Ergün Bu isimleri Yaşatabilmek Ve Yeni Kuşaklara da Ulaştırabilmek için
7 Senedir Uğraş Vermektedir.

Konu ile ilgilendiğiniz takdirde ve ya irtibata geçildiğinde sanatçımız Hakan Ergün demosuna Basın Haberleri Ve
Referensları Alda linklerledir Tıklamanız Yeterli Olup yaptıkğı işi yakından inceleyebilirsiniz;

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Hakan Ergün
0555 230 53 30
0544 735 80 10

Hakkımızda detaylı bilgi için:
http://www.hakanergun.com http://www.hakanergun.anatolianrock.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Basın Küpürlerimiz:
http://www.hakanergun.com/main/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=30

Referanslarımız:
http://www.hakanergun.com/main/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=31

İrtibat Mail;
[email protected]
[email protected]

barismanco.fankulubu.net.2.1153087505.gif

Çok güzel bir sesi ve çok iyi bir sahne performansı var. Oturduk albümünü bekliyoruz. Şu sıralar Türkiye çapında konserler veriyor.
Başarılarının devamını diliyorum.

Selam

Kayıtların bir çoğunu dinledim.
Açıkçası pek olumlu şeyler söyleyemeyeceğim.
Bana oldukça sıradan geldi şarkılar ve yorumlar.

Halbuki ilk tanıtıma bakınca karşıma profesyonelce hazırlanmış birşeyler çıkacak sanmıştım.
Hele canlı kayıtlarda büyük aksaklıklar var yanlış duymadıysam.

Bence albüm yapmayı hakeden bir sürü iyi isim var piyasada. Ama bu işler "yürü ya kulum" meselesi.
O nedenle başarılar diliyorum.

Kolay gelsin

Açıkçası jokermg 'ye tamamen katılıyorum.

Belki kayıtlardan belki de iddalı tanıtım yazınızdan çok daha profesyonel çok daha sağlam birşeyler bekliyordum. Ama üzgünüm... Açıkçası çok tatmin edici bulmadım.

Ankarada mekanlarda halen sahne alan bazı grupların demoları, son derece amatör ve kısıtlı imkanlarda yapılmasına rağmen bu kayıtlardan daha başarılı...

Belki kayıttandır diyerek çok da yıkıcı olmak acımasız olmak istemiyorum.

Yolunuz açık olsun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler Ediyorum Arkadaşlar O Bazı Kayıtlar Evde Yapılma Saygı Duyarım Vermiş Oldugunuz Yoruma ama Canlı Dinlemeden Karar Vermeyin Genede Teşekkür Ederim Tabikide Sagolun Albüm Geliyo Az Kaldı :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
11 Mart Cumartesi Rixos Hotel'de gerçekleştirilen 42RockFest'i düzenleyen By-D Organizasyon'a, katkılarından dolayı Şan Müzik, Harabe Cafe, Avrasya Dil Kursları, Konya FM, Kontur Turizm, Selçuk Üniversitesi Rock Topluğu, Rixos Hotel'e, coşkulu desteklerinden dolayı Konya halkına içten teşekkürlerimizi sunarız.

Altındağ Çocuk Klübü Kitap Yardımı Bekliyor;

Altındağ Çocuk Klübü Kitap Yardımlarınzı Bekliyor (her Türlü Öss Oks Roman Dergi Setleri Eğitim Dergileri Ansiklopediler) Eğitim Konusunda Yardım Edecek Gönüllü Öğretmenler İstiyoruz (Ünv Öğrencisi Olmanız Yeterli)

NOT: Gönüllü Çalışmasıdır Kitaplar -Gönülüler Aracılığıyla İletilecektir Klübün Yardım Talebi Deildir GÖNÜLLÜLERİN Klüpteki Çocuklar İçin Bir Çalışmasıdır.

İrtibat Mail:[email protected]

tarz olarak hiç sevmediğim bir tarz
ve ne yazıkkı bu gibi tarzlar nedeniyle
yrock muzik yanlış bilindiği düşüncesindeyim.
bu görşrüm geneldir.
kişisel algılamayınız..
başarılardileğiyle yolunuz açık olsun

Tabikide Teşekkür Ederim Sevmeye Bilirsiniz Saygı duyarım müzisyenseniz her zaman eleştirilere açıgım sagolun teşekkür ederim :) Her Zaman benimle yazışa bilir beni bilgilendiriniz bu konularda :)

Tabikide Teşekkür Ederim Sevmeye Bilirsiniz Saygı duyarım müzisyenseniz her zaman eleştirilere açıgım sagolun teşekkür ederim :) Her Zaman benimle yazışa bilir beni bilgilendiriniz bu konularda :)

Geri