Pinhani

ben nası buyuk adam olucam sarkisini duyunca aaa bu ne sesini acsana dedim arkadasima. dumana benzettim bir yerini once, sonra nette buyuk adam olucam yazınca pinhani diye bir grup cikti ismini hic duymamisim ama bayildim sozlere de muzige de. super bir sarki olmus!

17 mayıs balans

*17 mayıs 2006 taksim Balans Music & Performance Hall'da canlı performansımız olacak.
akın eldes'te bizlerle beraber olacak. Konser saati 22:30 ilgilenenlere duyrulur.

Çoook başarılıydınız BALANS ta .Gecenin sonuna kadar kalamadım ama dinlediklerim bana yetti.Akın Eldes bir başkaydı tabii. konser öncesi radyocu bir arkadaşla kulisin oralarda olduğum için konser öncesi heyecanınızıda yakından gördüm (aslında yoktu heyecan filan ;)
Çoook çoook iyi yerlere geleceğinizi görmemek aptallık bence .İyi müziğiniz ve sıcak tavrınız için çok teşekkür ederim ;)

album harika olmus cok begendim ozellikle 'don bak dunyaya' ve 'ben nasi buyuk adam' olucam sarkilarini cok cok sevdim basarilarinizin dvmini dilerim

dün gece orda olamadım. eminim harika bi perfonmans gösterdiniz. sonuna kadar destekliyoruz sizide bide antalya'ya da gelseniz be anam :)

dinlediğim şarkılarını ,çok beğendim hayran kaldım hatta...çok iyiyler ne diyim.en kısa zamanda albümüde alıcam mutlaka..umarım albüm hak ettiği değeri görür,pinhani de hak ettiği yere gelir..ki çok şey hakediyorlar bence.

Sevgili Zeynep Eylül ve Sinan,

Yaptığınız müziğin her notasındaki samimiyet, daha ilk dinleyişte sarıyor insanı. Öncelikle sizi ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Yolunuz açık olsun.

Sevgiler,
Tolga Burkay

Pinhani grubundan klip gelmeyecek mi?
konserler ve bar programları da başladı.
kulaktan yayılmalar ile de artık bilinir hale geldiniz.
ama bir klip ve televizyonda tanıtım aşamalarına geçseniz daha iyi olmaz mı ?

klip bekliyoruz.

Pinhani - 26 Mayıs Taksim Kemancı Canlı Performans

*26 Mayıs 2006 Taksim Kemancı'da canlı performansımız olacak.
Akın Eldes'te bizlerle beraber olacak. İlgilenenlere duyrulur.

şu anda muhtemelen Pinhani Kemancı'da sahnede ama ben oraya gidemiyorum küçük rahatsızlığım yüzünden :( geçen gece sevgili Zeynep bizi mutlu etti ziyaretiyle ama artık iade-i ziyaret başka zamana :) umarım geceniz güzel geçiyordur :)

sevgiler...

Levianet demiş ki:
şu anda muhtemelen Pinhani Kemancı'da sahnede ama ben oraya gidemiyorum küçük rahatsızlığım yüzünden :( geçen gece sevgili Zeynep bizi mutlu etti ziyaretiyle ama artık iade-i ziyaret başka zamana :) umarım geceniz güzel geçiyordur :)

sevgiler...

gelmenizi isterdik tabi ama konserlerimiz sürecek uzun yıllar burdayız. hep beraber oluruz. nem'in her zaman yanındayız pinhani olarak. levent'e de geçmiş olsun dileklerimizi buradan yolluyoruz.
konserimiz çok akın eldes bizimle beraber sahneydi. bizimle beraber olanlara çok ama çok teşekkür ediyoruz. olamayanlarıda diğer konserlerimize bekliyoruz. sevgiler. saygılar.

SoWhaT demiş ki:
Orda olacağız efendim ama +1 bulamadım :)
:)

Levianet demiş ki:

sevgiler...

Geçmiş olsun levent abi aslında bende gelmek istedim ama o gün baya bir rahatsızdım beni bırakıp gitti zeynep alacağın olsun :LOL: :LOL:

Ellerinize sağlık, çok güzel güzel şarkılar. Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım, bütün gece dinledim. Albüm hakkında bir fikrim yok ama param olduğu zaman alacağım ilk albüm sizinki olacak emin olun :).

Başarılar...

Bende bir arkadaş sayesinde dinledim, özellikle istanbul da şarkısını yatmadan önce iki kere dinliyorum birde mail atmıştım sanırım onlara, ablümü alacam cebime para girdigi ilk anda :)
başarılar...

Zeynep, çok başarılı bir çalışma yapmışsınız, siteniz aracılığıyla ulaştım size ve ordaki şarkılarınızı dinledim ilk olarak, geçtiğimiz günlerde gitar aldım, tellerimi değiştirdikten sonra mert (badem-gitar) ben nasıl büyük adam olucam'ı çaldı söyledi bayıldım, hemen o gün albümünüzü elime geçirdim ve dinlemek için bir internet cafeye girdim. Dinlerken huzur bulduğum bir albüm olmuş, yüreğinize, bileğinize, sesinize sağlık. Böyle devam edin.

Ayrıca parçalarınızın akorlarına ulaşabilme imkanımız varmı, şu anda rastlayamadım hiçbiyerde. Bu güzel parçaları bizde çalmak isteriz :)

Görüşmek üzere..

Geri