Pinhani

Mavi'ye geleceğim inş. işten eve erken dönebilirsem o gün, olmazsa Çeşme'de izlemeye düşünüyorum

ayrıca Antalya da konser sonrasını düşünen arkadaşlar, Antalya'da taksi ucuzdu yav ben en son gittiğimde (Aralık'tı) otogar'dan Lâra'ya 10 ytlye falan gitmiştim sanırım üstelik gece tarifesiydi, yada adam gece tarifesi açmamıştı ( otogar eski otogarda olabilir hatta öyleydi sanırım )

ya zaten Pinhani için herşeye katlanılır :D

sputnick demiş ki:
Mavi'ye geleceğim inş. işten eve erken dönebilirsem o gün, olmazsa Çeşme'de izlemeye düşünüyorum

ayrıca Antalya da konser sonrasını düşünen arkadaşlar, Antalya'da taksi ucuzdu yav ben en son gittiğimde (Aralık'tı) otogar'dan Lâra'ya 10 ytlye falan gitmiştim sanırım üstelik gece tarifesiydi, yada adam gece tarifesi açmamıştı ( otogar eski otogarda olabilir hatta öyleydi sanırım )

ya zaten Pinhani için herşeye katlanılır :D

yok artık daha neler..mümkün değil böyle birşey ya 8O iyi gitmişsin o paraya.taksici baya kıyak geçmiş sana :D

pudding demiş ki:
yok artık daha neler..mümkün değil böyle birşey ya 8O iyi gitmişsin o paraya.taksici baya kıyak geçmiş sana :D

yok yav öyleydi, taş çatlasın 15ti ya zaten pazarlık yaparsınız nolcak, :D

dün gece konser sonrası Alsancak'tan Bornova'ya 10 ytl'ye döndüm normalde 20 civarı falan tutar...

neyse
dün akşamki konser çok güzeldi yani nasıl desem :? kelimelerin kifayetsiz kaldığı bi konserdi 8O , Akın Eldes harikaydı süperdi muhteşemdi, o ses sistemine rağmen çok güzel bi konserdi bi de biraz "sulu" bi konser oldu ama gene de çok güzeldi :)

cok kusel cok...albumu alma fırsatım daha olmadı ama bıkac sarkı bılee etkılenmeme yettı..wokal super,calanlar desenız keza olee..basarılar ıns basarılı olursunuz..:)

Mavi Bar konserine ne yazıkki iş yüzünden gelemedim..

umarım güzel bir konser olmuştur,giden görenlerin, bizlerle paylaşmasını dileriz.

tekrar bu siteye yazmam icin sebep olan grup.en sevdigim,hep varmis gibi hissettigim,insana ne hissettigini sasirtan,canli performanslarini ancak 5.sinden yakalayabildigim,en iyi dileklerimin hep beraberinde oldugu,sicacik..:)

İstanbul'da şarkısı gerçekten çok güzel, klip de güzel olmuş. Dream tv'de sıkça çıkıyor. Grubun ismini de beğendim. Pinhani bence bir grup için oldukça güzel bir isim ;) Başarılar...

klibi izledim şarkı çok hoşuma gitti bi basscı olarak basscı arkadaşın diğer bayan basscılar gibi pena kullanmaması çok hoşuma gitti ( abi bilmiyom çok garip penayla bass gelmiyo bana ) ancak şarkı çok hoş albümü edinicem bide ismin anlamını bilenler açıklarsa sevinirim başarılar

Geri