Pinhani

şu sıraLar bıkmadan dinLediğim tek aLbüm..
beni aL,dön bak dünyaya,yıLdızLar,gözLer anLatır hepsi birbirinden güzeL..

canlı performanslarını çok merak ediyorum...dingin bi müzikleri var...belki doğru ifade edemedim ama insanın içine huzur dolduran bi müzik ve ses...rahatlamak istediğiniz zamanlarda dinlenicek..üstelik çok anlamlı sözler insanı geçmişine götüren ya da hayallerine..

başarılı...

şarkıların bi çoğunu dinledim.istanbulda nın klibi de iyi olmuş galiba bi kısmı avcılarda geçmiş? sözler de etkiliyici ama farklı bi yanı var mı gurubun bulamdım bence galiba biraz ortada bişeyler olmuş.Yani sadece rock sadece bi gurup.YAda bilmediğimiz ilgnç bişeyler var mı?

Tüm Pinhani Severler... Fan sitemizi büyük uğraşlar sonucunda açmış bulunuyoruz... Tüm ilgilenenleri bekleriz... Sitemiz tasarım aşamasında ancak forumlarımız etkindir... Tüm samimi ve içten Pinhani severleri sitemize bekleriz... Sevgilerle...

Not : Pinhani ile ilgilenmiyorsanız lütfen forumlarımıza üye olmayınız.. Teşekkürler...

Pinhani Admin - AğaçAdam

www.pinhanifansite.com

dream tv de klibi izledikten sonra albumu bastan sona dinledim...gercekten cok kaliteli bir calışma olmus....
bursa da bi etkinlik dusunuluyor mu acaba?canlı dinlemeyi cok isterim...
sitenizde cok basarılı olmus....

cagor1 demiş ki:
canlı performanslarını çok merak ediyorum...dingin bi müzikleri var...belki doğru ifade edemedim ama insanın içine huzur dolduran bi müzik ve ses...rahatlamak istediğiniz zamanlarda dinlenicek..üstelik çok anlamlı sözler insanı geçmişine götüren ya da hayallerine..

başarılı...

Pinhani gerek şarkı düzenlemeleri olsun,gerek canlı performans olsun..herşeyiyle dörtlük bir topluluk,İzmir'de bizzat eşlik ettim kendilerine,mekandaki herkes farklı bir mutluluk içindeydi,çünki Pinhani ordaydı..

yani bu yazı çıkardığımız olay şu oluyorki,canlı performans konusunda gayet sağlam bir grup Pinhani.. hiç şüpheniz olmasın.

: )

evet canlı performansları da çok güzel kesinlikle tavsiye ederim, aman çok hareketli şarkılar yok kopamıcaz gitmeyelim şekilnde düşünen arkadaşlar başka şeyler kaçırdıklarını bilsinler

Birtek dönbak Dünyaya ve istanbulda Şarkısını Beendim... :D Çünkü Birtek Onu Dinledim :LOL: dierlerinide dinlicem inş.valla iyi grup inşallah kalıcı olur.....

Geri