Pinhani

http://www.myspace.com/pinhani sayfası faal bulunmaktadır.. ekleyiniz,eklettiriniz..

976201796_l.jpg

Dün akşam maillerimi okurken Pinhaniden gelen mailde konserleri yazıyordu ve 30 Eylülgünü konserv vereceklerini öğrendiğimde nasıl sevindiğimi anlatamam Doğum günümde konser veriyorlar çok ama çok teşekkür ederim bu gruba bilmeden beni çok mutlu ettiler başarılar...Konserde görüşmek dileğiyle :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ben cok sevdim diyebilirim hard rock dinlemem rağmen adamın sesi okadar güzel ki bana northen starı anımsatan bi melodi var istanbulda onuda çok severdım don bak dunyayıda çok sevdım ama keşke daha iyi bi solo olsaydı görürsünüz bu adamlar yürüyüp gidecek inşallah korsana hayır!!:D

sadce klıbını cektıklerı parcayı dınnedımkı adını hatırlamıoorum bence abartıldıgı kadar gusel dıııl

tuyguu demiş ki:
sadce klıbını cektıklerı parcayı dınnedımkı adını hatırlamıoorum bence abartıldıgı kadar gusel dıııl

şöyle ki : bir çok kişi klibin güzel olmadığı konusunda çok amatörce olduğu konusunda hemfikir, eğer hem görüntüye yoğunlaşıp hem de parçaya yoğunlaştıysanız, ki bu klip izlerken hepimizin yaptığı bişey, eğer klip hoşunuza gitmediyse parçaya karşı önyargılı yaklaşabilirsiniz, bence tek parçayla yetinmeyin diğerlerini de dinleyin. www.pinhani.com dan 3 parça indirebilirsiniz...

Klip şarkısı ile bayaa sinir olmuştum..Hem klip kötüyde,hem şarkı iyi değildi..ama albümde diğer şarkılar hayli güzel bence...Daha yeni dinlemeye başladım albümü..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

eveet süper ötesi bir konseri daha geride bıraktık.Okadar içten okadar sevecenlerdi bu konserde kırk yıllık arkadaşımızmış gibi davrandılar bize.Fotoğraf çekilirken sinan abiye çıkıştığım bile (tatlı ama çıkışma) oldu.Pinhani sahneye çıktıktan sonra sahneyi kullanarak bi baştan bi başa geçişimde tam bi komediydi.zeyneple oturduk yine muhabbet ettik sinanbi zeynep ben resim çektirdik.bütün konseri(son iki şarkı hariç gitmek zorunda kaldım) tripod şeklinde durarak çektim bi ara bi masanın üstüne oturmuştum altımda bissürü mont vardı ama herkes çok özverili davrandı kimse montunu çekmek isteğinde bulunmadı,kollarım havada kafaları çekmemek için öle kaldım kaç dakika :) ama süperdi yaaa

ben nasıl büyük adam olucam la başladı herşey bi anda nefesin içi canlandı çoşku başladı.............istanbulda ya gelince insanlar kendilerinden geçmeye avaz avaz sinan abiye eşlik etmeye başaldılar.Unutuldular da ise insanlar sigara dumanındn halkalar yapıp saheye gönderiyolardı (öhüm ben içmem asla) dertli olanalr hemencik belli ettiler kendilerini bu şarkıda

akın eldesle konuşmak onunla bişeyler paylaşmak gözlerine bakınca sizi tanımlayabildiğini anlamak süper i duygu.bunu bu gece yaşadım

pinhani iyidir güzel gruptur çok seviyorum ben :D

ya pinhani bence fazla zorlamıs klıbınde.istanbul'da adlı klıbınde kahkahalara boğuldum desem yerıdır o nası bı klıpıtır.elemanların yüzlerındekı ıfadeler,unıcef görevlılerı gıbı cocuklarla ılgılenılmesı senkron bozukluklarını gectım bıle..sarkı ınanılmaz bayık hele kedicikkkkkkkler kısmı.eglendım açıkçası...

Geri