Pinhani

herkese merhaba,
albümümüz 7 nisanda satışa sunuldu. başlığın taşınmasından da anladığınız gibi.

- üniversite şenliklerinde çalmak için Türkiye'nin her yerinden bize e-posta yoluyla ulaşmanızı bekliyoruz.

e-posta : [email protected]

sevgiler!

albümü aldım. hemde antalyada çıktığı ilk gün. ilk alan kişide benim sanırım. büyük bi zevkle dinliyorum. herkese aşılıyorum. çok beğeniliyor buna emin olun

Arkadaşlar Umduğumdan Çok Daha Başarılı Bir Albüm!
Gayet Güzel ve Etkileyici Parçalar Mevcut Albümde.
Herkesin Dinlemesini Tavsiye Ediyorum.

Arkadaşlar Bu Tatlı 2 İnsana ve Bu Güzel Albüme Desteklerinizi Esirgemeyin ve Lütfen Orjinal Albüm Satın Alın. İnanın Böyle Gruplara Destek Olursak Yakın Zaman İçerisinde Çok Daha Büyük İşler Yaparız/Dinleriz.

İyi Çalışmalar..

beni_al.jpg

Başarılar arkadaşlar.

ben sinan ı tanıyorum babasının muzik marketinden baya sohbet etmisligimiz var... albumunuzu daha alma fırsatım olmadı ama en yakın zamanda alacagım... sinan sıkı radiohead fanıydı soundunuz da benziyor mu???

trrock demiş ki:
Arkadaşlar Umduğumdan Çok Daha Başarılı Bir Albüm!
Gayet Güzel ve Etkileyici Parçalar Mevcut Albümde.
Herkesin Dinlemesini Tavsiye Ediyorum.

Arkadaşlar Bu Tatlı 2 İnsana ve Bu Güzel Albüme Desteklerinizi Esirgemeyin ve Lütfen Orjinal Albüm Satın Alın. İnanın Böyle Gruplara Destek Olursak Yakın Zaman İçerisinde Çok Daha Büyük İşler Yaparız/Dinleriz.

İyi Çalışmalar..

düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. (1. paragraf)

herkesin sizin gibi düşündüğünü biliyoruz. (2.paragraf)

sevgiler!!

şarkılar iyi güzel ama vokalin ses rengini pek beğenmedim ben. başarılarınızın devamını dilerim yine de. umarım olmayı dilediğiniz yere çarçabuk ulaşırsınız.

albümünüz tek kelimeyle şahane olmuş, tebrik ediyorum.
klip bence bahara da giriyor olmamızın etkisiyle "yıldızlar" isimli parçaya gelmeli. tam bir bahar şarkısı.

az önce gündem kısmına sizinle ilgili mesaj atmıştım, aynısını buraya da koyayım:
"Abi pinhani ne kadar süper bir grup yaa. Albümlük, tutacak şarkıları bir de bedavaya veriyorsunuz. Albümünüz çıkmış, ilk gördüğüm yerde alıcam, ankarada satılıyodur di mi?
Dön bak dünyaya ve hele bir gel ilerde popüler olmasa, ben de amca olmayayım :D "
Umarım bizim Mülkiye İnek Bayramı'na sizi de davet ederler. Etmezlerse bizim festival komitesini döverim :evil:

PICCATURA Tarafından gönderilen kargo poşetini dün ofisime dönünce masamda görünce acayip sevindim hemen parçaladım ve pinhani albümü ama malesef sadece kabı vardı şirket yetkilisi içine cd koymayı unutmuş :D

kendilerini ilettim umarım en kısa zamanda ulaşır , bana ulaşan disk i yüksek kalitede yayın pc sine kaydedip her zamanki gibi proğramda bi dinleyenimize armağan etcem , samsundaki müzik marketlere ulaşmadı daha ama istettim umarım bir an önce gelir , bu albumu arşivimde görmek istiyorum :)

deyyus demiş ki:
PICCATURA Tarafından gönderilen kargo poşetini dün ofisime dönünce masamda görünce acayip sevindim hemen parçaladım ve pinhani albümü ama malesef sadece kabı vardı şirket yetkilisi içine cd koymayı unutmuş :D

kendilerini ilettim umarım en kısa zamanda ulaşır , bana ulaşan disk i yüksek kalitede yayın pc sine kaydedip her zamanki gibi proğramda bi dinleyenimize armağan etcem , samsundaki müzik marketlere ulaşmadı daha ama istettim umarım bir an önce gelir , bu albumu arşivimde görmek istiyorum :)

en kısa zamanda size yeni bir cd yollayacağız. bizde çok üzüldük böyle birşey olmasına. ama elimizde olmayan nedenlerden sanırım. fabrikadan birçok cd geldi ve içleri kontrol edilmedi. bir aksaklık olmuş. en kısa zamanda telafi ederiz. iyi çalışmalar.

Geri