İllegal (Alternatif,Türkçe Rock)-izmir

il1.JPG
il2.JPG

il4.JPG

Levent_KAHYA demiş ki:
Selamlar, İLLEGAL, 2006 Ocak ayında bir araya gelen 5 eski müzisyenden kurulmuş olan bir Alternatif, Türkçe Rock grubudur. Kasım ayında S.O.S grubundan ayrılan Levent KAHYA(Bass) ve Eralp ORHAN(Gitar) ile çalışmalarına başlayan grubumuza, Egemen ÖZKAN(Gitar) aralık ayında, Berkay BARLAS (Davul) ocak ayında ve Ulaş CAN (vokal) mart ayında gruba dahil olmasıyla bugünki halini almıştır.
Bu forumu açmamızın sebebi, sizler sayesinde eksiklerimizi görmek ve fikirlerimizi paylaşmaktır.
sanırım henüz tanışmadık ama en yakın zamanda sizleri dinlemeye gelicem... :) hepinize başarılar dilerim...
FERMANmenager

fermanmenejer demiş ki:
Levent_KAHYA demiş ki:
Selamlar, İLLEGAL, 2006 Ocak ayında bir araya gelen 5 eski müzisyenden kurulmuş olan bir Alternatif, Türkçe Rock grubudur. Kasım ayında S.O.S grubundan ayrılan Levent KAHYA(Bass) ve Eralp ORHAN(Gitar) ile çalışmalarına başlayan grubumuza, Egemen ÖZKAN(Gitar) aralık ayında, Berkay BARLAS (Davul) ocak ayında ve Ulaş CAN (vokal) mart ayında gruba dahil olmasıyla bugünki halini almıştır.
Bu forumu açmamızın sebebi, sizler sayesinde eksiklerimizi görmek ve fikirlerimizi paylaşmaktır.
sanırım henüz tanışmadık ama en yakın zamanda sizleri dinlemeye gelicem... :) hepinize başarılar dilerim...
FERMANmenager

Teşekkürler, Cumartesi günü programa bekleriz.

geçen gün bi muhabbetten alıntı :
"- ya geçen sizin foruma bişyler yazdm hayırlı olsun..
(BEN) - hangi foruma?
- ya şu turkrock.com'daki foruma..
(BEN) - ?!!?!? forum mu varmış bizim?
- nası yani??!!! "

abi kendi forumunu başkasından öğreniyosun olaya bak.. :D neyse bundan sonra daha sık görüşürüzz artık.. bu zaman kadar gelen bütün msjlara teşekkürler, saygılar, sevgiler.. ERALP

Teşekkürler. Hepimiz eski müzisyenleriz ama birlikte 3 haftadır çalıyoruz. Bu yüzden ufak tefek hatalar olacaktır ama yakında her şey rayına oturur. Bizi dinlemeye devam et pişman olmayacaksın :)

aluk4 demiş ki:
her dinlediğimde grup daha da güzelleşiyor gibi sanki.. perdesiz gitarla sololar falan...ne diyim artık...helal olsun...

öncelikle ilgin için ve desteğin için çok teşekkürler.. ulaş'ın da dediği gibi henüz yeni bi oluşum ama kendi adıma konuşayım çok daha iyi, çok daha sağlam olması için biraz daha zaman diyorum.. "Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır." :!:

Ulaş seni nerelerde buldum yaw. Sen git berkay'ında içinde bulunduğu gruba vokalist ol. Nerden nereye. Bu cumartesi geliyom naz'a o zaman görücen kim olduumu. Şaşırma ama :LOL: :LOL:

İllegal'e oncelikle basarılar dilerim.. Ulas Can'ı sahsende tanırım,harika bi sesi var... Gibi sarkısını ilk dinlediğimde oldukca beğenmistim.. Simdi Yepyeni bi grup... Umarım herbiriniz Coktan beri haketmis olduğunuz basarıların cok daha fazlasını kazanırsınız... İyi sanslar...

SRHT demiş ki:
Ulaş seni nerelerde buldum yaw. Sen git berkay'ında içinde bulunduğu gruba vokalist ol. Nerden nereye. Bu cumartesi geliyom naz'a o zaman görücen kim olduumu. Şaşırma ama :LOL: :LOL:

Evet utanmadan itiraf ediyorum. Bir zamanlar doom ve hatta black metal bile çalan bir grupta gitaristtim. 6 yıl oldu :) Bunu forumda yüzüme vurmak zorunda mısın :) Sen de metalciyken Dj olmuşsun. Bana konuşacağına kendine bak SERHAT'cım :)

Tusubasa demiş ki:
İllegal'e oncelikle basarılar dilerim.. Ulas Can'ı sahsende tanırım,harika bi sesi var... Gibi sarkısını ilk dinlediğimde oldukca beğenmistim.. Simdi Yepyeni bi grup... Umarım herbiriniz Coktan beri haketmis olduğunuz basarıların cok daha fazlasını kazanırsınız... İyi sanslar...

Tolga'cım teşekkürler. En kısa zamanda görüşelim.

Tusubasa demiş ki:

İyi dileklerin için çok teşekkürler. Programda görüşmek dileğiyle...

Geri