İllegal (Alternatif,Türkçe Rock)-izmir

:) Şimdi Eralp'imin hakkını da yememek lazım. Sanırım onu çizmeye çalışırken biraz acımasız davranmışım. Zaten en sevimli onun karikatürü olduğu için çok dikkat çekti. Bu arada soundchecklere yetiş de yine çalalım seninle 3-5 parça :)

veeee sanık suçunu itiraf etti.. tüm jüri üyelerine duyurulr.. söz konusu işlemin iptaline 30.04.2006 gün ve saat 18:05 itibariyle oybirliğiyle karar verilmiştir.. 8)

the-ROCKexpress demiş ki:
tomoe-hotaru demiş ki:
bence de afiş çok güzel olmuş:) değiştirmeyin yani. tunç a katılıyorum. ayrıca eralp de de bir gariplik yok bence :)

herkese istanbuldan selamlar. burcu

evet burcu haklısın bi gariplik yok, ama keşke gerçekte de o kadar gür saçlarım olsa, ama naparsın işte 8)

Olsun be Eralpcim. Ulaş en yakışıklı seni çizmiş bence ;) Yani gerçeğe uygun :roll: Ama Leventin gözlüklerini unutmuş. 8)
Kullanıyor musunuz bu afişi programlarda. Yani görmek nasip olmadı ya :(

tomoe-hotaru demiş ki:
tomoe-hotaru demiş ki:
bence de afiş çok güzel olmuş:) değiştirmeyin yani. tunç a katılıyorum. ayrıca eralp de de bir gariplik yok bence :)

evet burcu haklısın bi gariplik yok, ama keşke gerçekte de o kadar gür saçlarım olsa, ama naparsın işte 8)

Olsun be Eralpcim. Ulaş en yakışıklı seni çizmiş bence ;) Yani gerçeğe uygun :roll: Ama Leventin gözlüklerini unutmuş. 8)

8) hmm.. teşekkür ederim burcu yaa.. valla utandım şimdi ;) ama olsun yine de favoriler düzelse hiç fena olmaz sanki 8)

tomoe-hotaru demiş ki:
tomoe-hotaru demiş ki:

Programlarda Lens taktığım için benim özel isteğim üzerine ulaş beni gözlüksüz çizdi. ama sonuçta bana benzemediğinden mütevellit bi faydası olmadı.

man-a-man demiş ki:
pişttt ne oluyoo bakalım nasılısınızz arkadaşlar !!! yaw gçenlerde son parçaya yetiştik yaa bidahikine erken gelicem sözz :)

Erken gel kardeşim biraz ya bi düet yapamadık daha. bak geçen hafta atılla egemen knockin on da kapıştı müthiş bi şov oldu. sen de gel de bişov da sen patlat.

birkaç kere dinleme fırsatı yakaladığım ve belli etmesemde çook eğlendiğim bi grup hadi başarılarr
cuma etapta ön masayı ayırın 5-6 kişilik wallahi kızarım sonraa
:)
demiştim ya doğumgünüm war die:)

Merhaba arkadaşlar şu itibarı ile kesinleşen konserlerin yer ve zamanları şöyle:

12 Mayıs Cuma Saat 19.00 (9 Eylül Bahar Şenlikleri - Buca Eğitim Fakültesi Konser Alanı)

17 Mayıs Çarşamba Saat 21.00 (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bahar Şenlikleri - Konser Alanı)

12 Mayıs konserinin hemen ardından Etap Bar'daki program biraz gecikmeli de olsa gerçekleşecek. 17 Mayıs günü Etap Bar'daki programımızı ise iptal ediyoruz.

Başarılı bir çalışma paylaşmak istedim.

illgl.jpg

mavincigun demiş ki:
bluetiara demiş ki:
birkaç kere dinleme fırsatı yakaladığım ve belli etmesemde çook eğlendiğim bi grup hadi başarılarr
cuma etapta ön masayı ayırın 5-6 kişilik wallahi kızarım sonraa
:)
demiştim ya doğumgünüm war die:)

Doğumgünün için kapattık barı :) Umarım beğenmişsindir.
ewet benim için en özel doğumgünüydü bu heralde:) teşekkür ederim her şeyy için
söz werdiim gibi bugünde nazdayım kısmetse:)

1. Geleneksel İllegal Piknik ve İçindeki Hayvanı Açığa Çıkar Festivali başarıyla sonuçlanmıştır (1. olmasına rağmen geleneksel olması da ayrıca tartışma konusudur). Grup elemanları yakın arkadaşlarını da yanlarına alaraktan "umarım bu hallerimizi bizi barda izleyenler görmez" gibi endişelerle mangal yapıp, çizgili pijamalarla top oynamıştır. Tuna'ya orta açarken sağ dizimde oluşan problemden hiç bahsetmiyorum. Her şeye rağmen bazen cam bardaklarla baseball oynamak ve mangal ateşini alışılagelmiş yöntemlerden farklı şekillerde söndürmeye çalışmak kendi adıma ilginç bir deneyim oldu. 2. Geleneksel İllegal Piknik ve İçindeki Hayvanı Açığa Çıkar Festivali'ne tüm arkadaşlarımızı davet ediyoruz. 14 Mayıs Pazar Saat 15:00'da arabasına atlayan Levent'i takip etsin :)

mavincigun demiş ki:
1. Geleneksel İllegal Piknik ve İçindeki Hayvanı Açığa Çıkar Festivali başarıyla sonuçlanmıştır (1. olmasına rağmen geleneksel olması da ayrıca tartışma konusudur). Grup elemanları yakın arkadaşlarını da yanlarına alaraktan "umarım bu hallerimizi bizi barda izleyenler görmez" gibi endişelerle mangal yapıp, çizgili pijamalarla top oynamıştır. Tuna'ya orta açarken sağ dizimde oluşan problemden hiç bahsetmiyorum. Her şeye rağmen bazen cam bardaklarla baseball oynamak ve mangal ateşini alışılagelmiş yöntemlerden farklı şekillerde söndürmeye çalışmak kendi adıma ilginç bir deneyim oldu. 2. Geleneksel İllegal Piknik ve İçindeki Hayvanı Açığa Çıkar Festivali'ne tüm arkadaşlarımızı davet ediyoruz. 14 Mayıs Pazar Saat 15:00'da arabasına atlayan Levent'i takip etsin :)

abi siz södürmeye çalışmışsınız ateşi ama izlettiğiniz görüntülerden anlaşılan bırak södürmeyi ormanı yakacakmısınız :) zarko'nun ki zaten sis makinası etkisi yaratmış.. ha bi de yaık len bardaklara, her ne kadar levo beceremese de kırmayı :D
valla biz egemen'le geleneksel olacak olayın açılışında "özel" sebeplerden dolayı 8) yer alamadık ama ikincisinde kareli pijamaları (ee bi fark olcakya illa) taktık mı ordayız aynen.. bu sefer ateşi söndürmek için su da alalım.. ya da tuvaleti olan bi yere gidelim :D hem orman için de daha sağlıklı di mi..

eralp i ve rde yi cok sevıyoruz, aynı sarkıları sureklı dinliyoruz, bant yayınları ve farklı yayınlardaki aynı yorumları da göz ardı edıyoruz ama arada bi de yayına katılmasını istiyoruz, tüm enerjisini gruba harcıyorsa da tebriklerimizi sunuyoruz, iyi gunler diliyoruz..

Geri