Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 13 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. En çok da bu kaosun sebebi @EMM yüzünden ,negzel eskiden hep bilgiler, deneyimler paylaşırdın ,bir gittin-boşladın forumu ,kurudu bitti koca forum....

cenkcakmakci ve EMM bunu beğendi.
  2. Sen dur hele. Sokakta yakalasam forum yöneticileri ile de konuşacağım da, denk gelmiyor şanslı adamlar :D

egehanbirge bunu beğendi.
  3. Sana da ben kem atıyorum Ankara'dan Hakan Abi ; " Negzel Greco'n varmış ,keşke benim olssa. " Bence git bir bak entonasyonuna ,en kötü sol telinin akorunu kaçırmış olmam lazım :D

4. Şevket'e kem goz işler mi be :D

5. EMM

EMM

Egehan est. benim yaptigim pek birsey yoktu ki :) Senin gitara falan bakacaktik ama erken donmem gerekmisti.

Ama tabi orada olsam daha aktif olabilirdim. Simdi gitari elime zor aliyorum. Son 3-4 basligi da tatilde yazabilmistim.

6. İyidir be hocam, seni sormalı.. Sen Israil'deyken çok şey değişmedi memlekette.
    Dolar uçtu, İbrahim Tatlıses ağladı, Melih Gökçek yine başgan..

devastator bunu beğendi.
  7. şimdi burada bişey yazmak için tanıdığın birilerine takılmak lazım. (doğal olarak) benimle tanışmak isteyen varmı?

8. son gitarımın adını nekrofili koyacak kadar ölücü biriyim ama içimde çok iyi bir insanım.

9. Süpermiş, sanki ben ...

İyidir ama ya ...

En ölücü hareketin ne olmuştu?

10. cumartesi günü 475 liradan anlaştığım gitarı kendi özel tekniklerimle 405 liraya aldım

11. Mmmmm ... geçen yaz sonu bi eskicide Roland CR78 buldum, 500 istedi, 400'e aldım :D

Ama senin tekniği de merak ettim doğrusu :rolleyes:

12. bişey alır yada satarken özellikle forum üyeleriyle muhabbete devam ederim başka sitedeki ilanlarda adam boş olunca elimde değil kendimi alamıyorum. bağımlılık gibi bişey oldu ama tedavi olmak istemiyorum

13. Tedavi yok zaten. Arada geçiyo sonra tekrar nüksediyo.

Ben senin gibi muhabbete devam edemiyorum, konsantrasyonum kayboluyo.

14. özelden tekniklerimi yazarım, sonra sazcının teki yayar tüm kankilere olmayan piyasayı da iğfal ederler

15. İçimizdeki iki şeytan @xenrunner ve @haşmet in iç yüzleri ortaya çıkmıştır eeeeeyy ahali.

Alım Satım'da yandınız artık :D

Asr.Rh ve xenrunner bunu beğendi.
  16. Tamamdır ... ama yaz bak yoksa buradan bulaşırım :p

17. abi forum içi yapmıyorum öyle şeyler.

hackeiommi bunu beğendi.
  18. :cool::cool::cool::cool:

Alıcıyız biz abi, satış ara sıra, hanım malzemeyi kapıya koyunca oluyo.

hackeiommi bunu beğendi.
  19. Sataşalım derken sataşıldınız :D

20. Gel gel yapıyoduk aslında ...

Bu Sayfayı Paylaş