Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 13 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Bu arada ... sen Greco'yu satılığa çıkartmamış mıydın? Hala imzada duruyo?

2. Keyfe keder satıyorum. Tavizsiz, indirimsiz. Bu yüzden satılacağını sanmıyorum. Bir mucize satılırsa silerim imzadan.

3. param olsa alırım takarım omzuma vur penayı vur penayı

hackeiommi bunu beğendi.
  4. Haşmet abinin tekniğinden kork bence ... hani bu yaşta imza değiştirmek zor olabilir :rolleyes:

5. Korunmam var pazarlıktan meraklanma. Kenarda köşede kipa tutuyorum :)

Wuthred bunu beğendi.
  6. Biz eskiden cüzdanda taşırdık :eek:

Wuthred bunu beğendi.
  7. abi fotoğraflardan sap ekseni bozuk gibi zaten 3 parça gövde var sapı kesin talaştır

8. Gövde boyasını kazırız bakarız talaş çıkarsa para yok. Ama satın almadan da çıkamazsın evden ona göre :vulcan:
    Veya 600 papel ekpertiz ücreti ile serbest kalırsın :D

Asr.Rh bunu beğendi.
  9. Yani diyosun ki ver 600'ü al gitarı ...

10. satın alırım abi de benim satın almam sıkıntı

11. Bu arada haşmet abi, avatardaki Marshall kedinin mi?

12. Daha neler?

Lütfen yani :)

Parasını ödedikten sonra sıkıntı yok. Vur penayı, istersen Malmsteen çal, isresen çerçevelet :)

13. Abi boyası kazınmış Capon ... anca yani ... :LOL:

Aslında piyasası da yok ama ... 600 verilir ...

14. Yabancı forumlarda delisi çok. Temiz 800 $ ederi var :)

xenrunner bunu beğendi.
  15. Abi seninkinin boyasını kazıdınız ya haşmet abiyle ... orjinalliği gitti :cyclops:

hackeiommi bunu beğendi.
  16. 90lardan kalma vatan bilgisayar afişi gördüm 1dolar =1,05 lira diye. vatan bilgisayar yapıyorsa sen daha iyisini yaparsın

17. Ben onu sıfırdan boyarım gerekirse, meraklanma. Zaten kazıdık mı tamam! Gitar Haşmet'in artık :D

Ne demişti rahmetli bir siyasetçi? Dün dündür, bugün bugündür. Hatta "Zira Ege Denizi bir göl değildir" deyip eğitmişti bizi toptan :ROFLMAO:

18. İçi boşalmış hali de eşşek ölüsü gibi o zaman:D Gibson Les Paul Traditional denemiştim. Baya ağır. Fender falan yanında oyuncak gibi kalıyor:D Anlaşılan hala chambered olmayanları var.
    Not: Konuyu dağıttım sanki? :D

19. beyler bende bir ses kartı var 150 den koymuştum size 125 e gitsin ölücü mölücü bu devirde lazım olmamı

hackeiommi bunu beğendi.
  20. İçi boşalmışlar daha hafif olur, o kesin. Olay ağacın yoğunluğu ile ilgili. Fender'in yoğunluğu düşükse normal.

Mesela bildiğim kadarı ile Afrika maunlarının geneli daha hafiftir, oymaya gerek yoktur mesela.

Marka, model de yaz tam olsun bari :)

@haşmet ne ettin başlığa gördün mü :D

Bu Sayfayı Paylaş