In Rock (Rock-Blues) - Ankara

High Hopes meselesine eğilmek gerek evet..çok yakın bir zamanda repertuara yeni parçalar eklemek üzere çalışmaya başlıycaz...
Knightmare'e burdan selam ederim,ama bir geri dönüş söz konusu değil..selamlar sevgiler herkese..

Bir süredir uğrayamıyordum YolcU'ya .InRock' ı özlemişim ,dün damladım SSK'nın dehlizlerine . SSK İş Hanı'nda Pek çok badireyi atlattıktan sonra , son olarak en üst katta Travesti sanatçımız Sait Yücel'in mekanının önünden tırsarak geçerek Yolcu'ya ulaştım , hala façasız ve sağlamdım :D

Asıl önemlisi dün gece henüz olgunlaşmamış bir PinkFloyd-Breathe cover'ı ve DeepPurple-burn ile başlayıp Stormbringer'a bağlanan yeni repertuarı dinleme şansım oldu.
BURN için ne diyebilirim , SSSSÜÜÜPPPEERRRR çaldılar .Tek kelime ile SSSÜÜPEERR.

LONG LIVE InRock

dün gece if te tek kelimeyle mükemmeldinizzz. Gerçekten söyleyevek bir şey bulamıorum. gece mekan çıkıında sarhoştum ama alkolden değil müzikten . :p Başarılar kolay gelsinn

salı günleri tunalı gölge programlarınız devam ediyor mu? tunalı gölgenin kapandığına dair bir duyum aldık. bu ne derece doğru? öyleyse çok üzüleceğim çünkü salı akşamları oraya gelip sizi dinleyen nadir insanlardan biriyim. en son geldiğimde program yarım kalmıştı, polis ruhsat kontrolüne gelmişti. bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.

Birileri bana In Rock'in guncel haftalik programini yazabilirmi acaba?
Haftaya Ankara'ya damlamayi dusunuyorum In Rock'in programina gore programimi yapacagim.

In Rock

Çarşamba ARMARILLO 21:00 -24:00
Cuma YOLCU 00:00 - 03:00
Cumartesi IF 00:00 - 03:00

Ayrıca Salı var Gölge... Ama durum biraz karışık. Tunalı gölge mi yoksa Kızılay Gölge mi belli değil...

Uzun bir süre Ankarada yokuz..aklımızı kaybetmeden dönersek yine ankarada devam etmeyi düşünüyoruz...iyi olun,ve kimsenin sizi korkutmasına izin vermeyin..

Keşke yıllar önceki playlistlerinden bazı parçaları tekrar dinleyebilsek onlardan... ne bileyim "ain't no love in the heart of the city" ya da "halcyon days" dinlemeyeli IN ROCK'tan olmuştur en az 2 yıl.

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederiz. Ankara'ya döndük ve barları sallamaya başlıyoruz. "Other bands play IN ROCK kills" :D

Cuma: 12:30 Manhattan
C.tesi: 12:30 If Performance Hall

Önümüzdeki haftadan sonra da
Salıları: 10:30 Gölge Tunalı

me_andmyself'e de ayrıca teşekkürler...

Geri