Aydilge

çağrıştırdıı iki isim var şu an aklıma gelen.Gülhan ve Lise Terk solisti Burçin.Tat olarak bunu aldım.Öznel şeyle bunlar.Belki zamanla değişir fikrim.Ama şu an için hoşlanmıorum
Diğer isimler aklıma geldikçe yazar seni aydınlatırım

demirdemir demiş ki:
çağrıştırdıı iki isim var şu an aklıma gelen.Gülhan ve Lise Terk solisti Burçin.Tat olarak bunu aldım.Öznel şeyle bunlar.Belki zamanla değişir fikrim.Ama şu an için hoşlanmıorum
Diğer isimler aklıma geldikçe yazar seni aydınlatırım

bu biraz yalnış bir kanı olmuş video dan bunu çıkarmış olabilirsin belki,ama albümü çok farklı ben hayko cepkin in dişisi demeye devam ediyorum :D

Canlı performansını bende merak ediyorum.İzmir e ne zaman gelicek bakalım.

Şarkıların tamamını dinlemedim henüz ama klip şarkısı güzel.Aslıonda şarkı ilk dinlenildiğinde hiç bir özelliği olmayan sıradan bir şarkı gibi duruyor ama dinledikçe farkediyorsun insanı etkileyen bir şeyler var yine de şarkıda.Ne olduğunu bulamadım henüz..

konser cok güzeldi ya ne seker bi kız bu aydilge cok sıcak bi insan kızın tekini yanına aldı ki yanına cekerken kızı düşme tehlikesi yasadı :D :D beraber söylediler bi parcayı cok güzel bi pozitif enerji veriyor insana keske Ninni yi de söyleseydi tam olcaktı

complex275 demiş ki:
şirin bir kız ama pek sevdigim soylememez. Genc kızlara hitap etme yanlısına dusmus
katılıorum tv makinesine çıktığındada biraz sezdirmişti orda izledim ilk olarak pek hoşuma gitmedi canlı performansı ama gerçekten çok sıcak kanlı nil karaibrahimgil'le baya iyi anlaştılar programda kızlara hitap eden iki isim hehehe

albumu bir arkadasımın zoruyla almıstım ve ilk dinledigimde hic begenmemistim... sesi cok rahatsız edici gelmisti ama gecen gun yalnız degilsinin klibini izledim biraz daha guzel geldi kulagıma sonra tekrar albumu dinledim ve her dinleyiste biraz daha ısındım... sonuc olarak begendim :) gercekten guzel muzik yapıyor bu kız muzikte belki cok farklı,dikkat cekici birsey yok ama sozler ve vokal gercekten cok basarılı... umarım kalıcı olabilir...

KENDİNNE ÖZGÜ BİR SÖTLEYİŞ TARZI VAR ALBÜMÜ GERÇKETEN BAŞARILI.KLİBİ SÜPER ÇOK ÇOCUKSU ÇOK SEVEREK DİNLİYORUM AYDİLGEYİ.UMARIM HERŞEY DİLEDİÐİN GİBİ OLUR AYDİLGE ..

DİLAN KARA.!

Geri