Suspect

kayıtlar çok güzel olmuş yavv..
emeği geçen herkesin ellerine sağlık :)
suspect forum daha cana yakındı ama ya ?
son takdir elbette üstada ait.
fifi'ye şimdiden hayırlı tezkereler.
sevgiler,
tai
şafak=37

En sonunda Fifi yi de askere yolladık. Bugün saat 17.00 itibarı ile kendileri resmen Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir mensubudur. Hayırlı teskereler kardeş.

Tai nin eylül de dönmesi ile konser hazırlıklarına başlanacak ve ocak ta fifi ninde dönmesi ile dolu dizigin kaldığımız yerden devam edeceğiz. tabi fifi nin gidişi ile albüm ün çıkışıda 2006 ilk baharına kaldı.

Selam,

geçen bir hafta içinde , fifi ve tai in askerde olması sebebi ile , grup etrafında pek bir gelişme olmadı. Bilindiği üzere , fifi nin askerliği nedeni ile , albüm ün çıkışıda 2005 kış yada 2006 ilk baharına kaldı. Albümün tüm altyapısı kayd olmuş durumda , ancak vokal partları için fifi nin burda olması gerekiyor. Nede olsa prodüktörümüz. ;)

Bu kısa arayı erginsan ile vokallere yeni melodiler yazmak ile değerlendireceğiz. Tai nin dönmesi ile belkide bir , iki konser veririz. Beni yıllar sonra bas çalarken görürsünüz :tongue:

15 ağustos ayni zamanda Bekir Noyan ın doğumgünü idi. Oğlum 2 yaşına girdi ve sanırım punk seviyor :smile: 6 seneye kadar belkide jam e başlarız :smile:

Motor kulubümüz BursaChoppersClup ın faaliyetleri dolu dizgin devam ediyor. Etkinlikleri "www.bursachoppersclub.com" den takip edebilirsiniz.

Son olarak da 17 ağustos depreminde ölen tüm kardeşlerimizi anıyor ve hepsi için Rahmet diliyoruz...............

thesuspect demiş ki:
Eorwin demiş ki:
üzgünüm çok askerlişk bende hüzün bırakıyor hayırlı teskereler diliyorum bide haber alan var mı diye sormak istiyorum...

var var , süründürüyorlarmış :) ama 1 ay sonra dağıtımı , eğer kandırmadılarsa iyi bir yere cıkacak :)

ehehe bu yazıyı yazdıkdan 1 gün sonra bizide aradı iyimiş ama dedigin gibi süründürüyorlarmış :)

Umarım iyi bir yere çıkarda rahat rahat yapıp gelir.

Sadece Kofte ye (GeneraL)

Su sitedeki pre=mix leri dinledimde abi affina siinarak buraya yazicam ama yalanimiz saklimiz yok biliyosun insanlarda bilebilir ben bu iki sarkinin gitar partlari hakkinda cok dusunceliyim ve bi pre-mix de ben yapmak istiyorum orjinalligini bozmadan ama farkli gitarlar nolur... bu hakkimdir abi yayinlamasanda olur ama aramizdaki sevgi saygi iliskisi icinde bi ricammdir cok emegim gecti sizlerle omuz omuza...

Re: Sadece Kofte ye (GeneraL)

ProTools demiş ki:
Su sitedeki pre=mix leri dinledimde abi affina siinarak buraya yazicam ama yalanimiz saklimiz yok biliyosun insanlarda bilebilir ben bu iki sarkinin gitar partlari hakkinda cok dusunceliyim ve bi pre-mix de ben yapmak istiyorum orjinalligini bozmadan ama farkli gitarlar nolur... bu hakkimdir abi yayinlamasanda olur ama aramizdaki sevgi saygi iliskisi icinde bi ricammdir cok emegim gecti sizlerle omuz omuza...

kardeş , kesinlikle hertürlü deneme hakkına sahipsin. yanımızda olmasanda , hala gönlümüzdesin. istediğin parçayı mixleyebilirsin :) konuşuruz.......

Merhaba,

aslında bu hafta pek birşey olmadı. Tek önemli gelişme , ex-suspect umut un , yeni şarkıları re-mix etmesi ve ilave gitar partisyonları yazacak olması.

Bize gelince , fifi sürünmeye devam ediyor , tai gün sayıyor , dr motor tepesinde , erginsan zıwana ile meşgul , ben de heyecanla korn u beklemekteyim. Yani lale devri yaşıyoruz :)

bysss.....

sayanora suspect camiasıı
ben uzun sureden sora yine geldimm
ben husmen
apiler kızmayın co bosladık ama iş güç
bu arada yeni işyeri açtim
:D:D:D

Geri