Grubu grup yapan nedir?

Grupda sizce hangisinin katkısı en büyüktür

• Basçı,müziğin alt yapısındaki etkisi

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    292
bence grubun sound u cok onemlidir -grubu grup yapan sound dur
mesela ülkemizde ünlü olan gruplara bi bakın isterseniz duman manga mor ve otesi bunlar tutuldular cunku farklı bi sound ları vardı
en azından ulkenmizde gecerliydi bu-bu arada dumandan falan ornek verdim ama kendileri begendigimden degil anlatmak istedigim sound kavramı grubun sesi ve sarkıların inişi cıksı on nakarat şu bu hersey dahil bence grubu grup yapan sound tur...
Grup kurup albüm cıkartcam diyenler once kendine bi sound olustursun bence :D ben ariyom hala ehue

bence grubun sound u cok onemlidir -grubu grup yapan sound dur
mesela ülkemizde ünlü olan gruplara bi bakın isterseniz duman manga mor ve otesi bunlar tutuldular cunku farklı bi sound ları vardı
en azından ulkenmizde gecerliydi bu-bu arada dumandan falan ornek verdim ama kendileri begendigimden degil anlatmak istedigim sound kavramı grubun sesi ve sarkıların inişi cıksı on nakarat şu bu hersey dahil bence grubu grup yapan sound tur...
Grup kurup albüm cıkartcam diyenler once kendine bi sound olustursun bence :D ben ariyom hala ehue

anket alakasz uzuktan yakından ilgisi yoktur zaten mesela dört kişiyse dördünü toplarsan grup olur birisi ağır basmak isterse iş bozulur..

grup elemanlarının birbirine destek olması,bencilliğe yer olmaması,dolayısıyla uyumun ve paylaşımın yakalanması,bununla beraber gelecek kaliteli müzik,ve yukarıda dedikleri gibi sound..grubun kendine has,dinleyici dinlediğinde"aa bu .... grubu değilmi?"diyeceği bir tarzının,sound'unun olması..grup olmak kolay değil,birçok grubun dağılmasındaki sebep de budur bence,insanların grup olma bilincini kavrayamamış olması..

Geri