Türkiye'de Alışveriş Yapabileceğim Site Önerir Misiniz ?

Bu konuyu açma sebebim elektro gitarıma tel alacağım.Aradığımı ürünü bir türlü bulamıyorum. İnternet de alışveriş yapabileceğim güvenilir site önerir misiniz ? (Kargo parası alıp almadıklarını belirtirseniz çok iyi olur.)

- Mydükkan
- Dodiyez
- Garaj dükkan
ile gayet sorunsuz alışverişler yaptım.
Site üzerindeki online müşteri hizmetleri gayet güzel çalışıyor.

Do-Re ve Lafa'da ise yanlış stok bildirimi ile ilgili problemler yaşadım.
Daha bi kaç gün önce stokta görünen ürünü havale yolu ile satın aldım,
Aynı günün akşam üzeri kargo durumunu defalarca bunaltana kadar sorarak ellerinde olmadığı için temin edemediklerini zorakide olsa söylediler.
Bi ton mail ve telefon görüşmesi (onlar aradılar) ile paramı 1 gün sonra öğleye kadar ancak geri yolladılar.
Tabi bankanın kestiği eft/havale ücreti doğrudan bana girdi.
Yok site güncelleme süreciymiş falanmış filanmış ondan stok bilgisi yanlışmış, kısacası hikaye...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu saydığınız sitelerden kargo parası alınıyor mu alınıyorsa ne kadar sadece tel alacağım ? Yanlış anlamayın cimri değilim amacım toplam fiyatını öğrenmek.

-Mydükkan
- Dodiyez
- Garaj dükkan
-pennamüzik

pennamüzik'te kargo ücretsiz diye belirtmiştim. Mydükkan'dan da sıklıkla alışveriş yapan arkadaşlarım var sorun yaşayan az oldu. Kargo ücreti konusunu bilemiyorum, hiç kullanmadım.

MyDukkan'a ürün tedarik ediyorum. Defo, sağlamlık, iyi paketleme, zamanında kargo gibi konular üzerinde çok sıkı duruyorlar, gayet hassaslar. Bunu söyleyebilirim.

Ben pennamüzikten tel siparişi verecektim kapıda nakit seçeneğine tıkladım böyle bir şey yazıyor:
(Kapıda teslim aldığımda nakit ödemek istiyorum. / Sepet toplamınıza 10 TL eklenecektir) Şimdi benim aklıma takılan sepet toplamı ne ? Alacağım ürünün toplam fiyatı 15.35 TL . Yani sepet toplamı eklenince ürünün fiyatı 25.35 TL mi oluyor yoksa 10 tl puan gibi bir şey mi geliyor açıklar mısınız ?
Kapıda teslim aldığımda nakit ödemek istiyorum. / Sepet toplamınıza 10TL eklenecektir

Kusuru bakmayın bu konular da sizin kadar derin bilgim yok. Sizin gibi insanlar olduğu için araştırmadım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. :)

-...

Do-Re ve Lafa'da ise yanlış stok bildirimi ile ilgili problemler yaşadım.
Daha bi kaç gün önce stokta görünen ürünü havale yolu ile satın aldım,
Aynı günün akşam üzeri kargo durumunu defalarca bunaltana kadar sorarak ellerinde olmadığı için temin edemediklerini zorakide olsa söylediler.
Bi ton mail ve telefon görüşmesi (onlar aradılar) ile paramı 1 gün sonra öğleye kadar ancak geri yolladılar.
Tabi bankanın kestiği eft/havale ücreti doğrudan bana girdi.
Yok site güncelleme süreciymiş falanmış filanmış ondan stok bilgisi yanlışmış, kısacası hikaye...

Ben o yüzden Do-Re'den internet yoluyla alışveriş yapmıyorum. Telefon açıp soruyorum "Var mı?" diye. En azından hangi şubede olduğunu söylüyor. Gidip öyle alıyorum.

penna müzikten uzak durunuz derim.sebebini de başka bir başlıkta net bir şekilde anlatmıştım.daha yeniler ve gelişmeleri lazım.mydukkan şu an favorim.

Penna müzikten bir kaç defa alışveriş yaptım. Depolarında olan bir ürün olduğu için sorun yaşamadım. Alışveriş yapmak istiyor ve kafanız karışıksa telefon açıp stok sorunuz. Kargo ücreti de almıyor bu firma.
gitarpazar.com denen siteden de bir kaç defa aışverişim oldu. İyi çalışmaktalar, hiç sıkıntı yaşamadım.
mydukkan.com da güzel bir site. Oradan da bir kaç alışverişim oldu. Bir defasında kargo ile sıkıntı yaşadım (ücretsiz olması gereken kargo alıcı ödemeli gönderilmiş-sitenin değil kargo firmasının hatası)

Enstrumanworld.com'dan daha önce sorunsuzca pena tel vs. alışverişlerimi yaptım sorunsuz ve hızlı bir şekilde gönderdiler. 100 TL ve üzerinde kargo ücretsiz

sürekli geçerli tel pena ve dahası kargo kampanyası hatta tel ve pena alışverişlerinde 35 lira üzeri, askı vb küçük ürünlerde eklenirse 50 liar ve üzeri şekilden

Geri