Metro

arkadaşalr sanırım metronun web sitesi yeni gelen müzisyen arkadaşalr olduu için tekrardan yapılacak benimde haberim olursa link olarak koyarım uamrım en yakın zmandan göruruzde:D

teastes demiş ki:
arkadaşalr sanırım metronun web sitesi yeni gelen müzisyen arkadaşalr olduu için tekrardan yapılacak benimde haberim olursa link olarak koyarım uamrım en yakın zmandan göruruzde:D

Teşekkürler şimdiden..
Siyah Kadın mevzusuna da aynen katılıyorum arkadaş adres yazarsa atabilirim ben de ;)
Hehe bu ne Metro kardeşilğidir böyle :D

pam ya bu arada kususra bakma mp3 u yollayamadığım için audio olarak vardı bende işlerim nedeniyle birasda üşengeçliim nedeniyle yolayaamdım ama bu aksam kesin yani hatta kesin ötesi yolluyorum özür dilerim gec yolladıım icin:) hatta yanında ens evdiims arkılarındna biri olan maviyi de yolluyorum güle güle dinle:)

yok ya cıkacak ben inanıyorum:) ya sarkıalrı dinledim yanlız metro dinleyicileri biras garpseyebilirler sert olmuş cunku gitarlar ön planda olmuş ilk albume göre biras daha sabır şimdi şirketler yazın album cıkarmazlar löü aylar olduu için eger mayısa cıkarsa cıakr cıkmazsa eylüle bilmiyorum bekliyorum bende demorlaırnı dinledim bende ama su an ki duyduuma göre cok deişmiş merak ediyorum bende aynen

arkadşaım ii demişsin de; yaz ayları aslında tam tersi albümler daha fazla ilgi çekiyor.. mesela bu sene 110- hayko cepkin- şebnem ferah- athena- duman-direc-t albümlerini dinledim bütün yaz :) ama dediin de tabiki gerçek; malum vega, dorian da dediin gbi olmuştu ertlenmişti.. hattayüksek sadakat bile.. ama en azından şu mevsim çıksa bence çok da fena olmaz.. verdiin bililer için saol :)
ama bana ne yaa ben metro'ya kavuşmak istiyorum gitarlı ya da gitarsız; sert ya da soft herşekilde :)

:) anlıyorum seni butun metro fanları aynı şeyleri düşünüyo ama metronun istemesine bağlı şeyler deil işte şirket ne zman isterse ozman oluyo yaz aylarında pop sanatcılar cıkar rock sanatcıclar ise en gec mayısta cıkarkar (genelde) yaz ayları bu yozden sakat ama sana söz verebilrim metrona kavusacaksın:)(iyi geliyolar)

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... :) :( vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

arkadaşlar metro hakkinda güzel bir haberim var cok yakinda cok güzel bir siteyle metro fanlari siteden haberler okayacaklar fotograf cekimleri basladi

bu arkadaşların şarkılarında, vokalin sesinin pek yeterli olmamasından mı yoksa mixlemed bir sorun olmasından mıdır nedir bilinmez şarkıların nakarat kısmında kızın sesinden çok teomanın sesi duyulmaktadır :D

Geri