El Yapımı Gt2!

ya aslında biz genel anlamda pedal a çok apra veriyoruz. başka ülkelerde millet akın akın el yapımı pedal kullanıo ve üstün de istediği şekilde değişiklik yaptırabilio. bence bu iş gündeme gelmeli.

eimer demiş ki:
keshMEkesh demiş ki:
gayet güzel iler çıkarmışsın bence ama bu sololarda pek ii olmaz gibime geliyor tonu sanki ritm gitar tonuymuş gibi. neyse kolay gelsin buradan çalışmalarınızı bekliyorum. bi de bişi sorcam bu size emeğiniz dışında ne kadara mal oldu,maddi olarak yani?:D
bu şirket sırrım :) ama bittikten sonra çok bi kar payı almayacağım taş çatlasın %20 :)

yok ya ben karını merak ettiğimden değil. ben de bu işe başlamayı dşnüyorum ama sanırım 5 devre falan çöpe gider ben yapana kadar..:D o yüzden ne kadar batarım onu thmn etmek için soruyorum. ö.m dan da ileteblirsin eğer burdan açıklamak istemezsen..

Bu pedal üretilmesi en basit ve en ucuz distortion pedalıdır. Tabiki ünlü markalar arasından, yoksa 3-5 elemanla da herhangi bir pedal üretebilirsin. Ama kopyalamak istiyorsan başlangıç MXR Distortion +'dır

eimer demiş ki:
...fiyat belli olacak ama 50yi 60ı geçmez daha da ucuza çıkabilir.

-Bu senin fiyat vermemiş halin.Benim ne yapıp yapmadığım hakkında hiçbir fikrin olmadan kesin bir yargıya varman da çok enteresan olmuş,Yazdığım rakamın lafın gelişi sembolik bir rakam,tabiki film kondansator ve gerçek dpdt switch kullanacaksan o rakamdan daha fazla ya malolur ama yine de 50-60 rakamı fazla.
-Ayrıca film kondansatoru ve switch'i ucuza buluyosan senden alıyım.

S

4-6 ytlye napıyon hocam sen ya yapma allahını seversen. ben hiç yapmadım ama eğer 4-6 milyonluk bişiyse bu pedallar hemen yapımını öğreneyim..:D ki değildir eminim arkadaş 50-60 derken bence hiç abartmamış. orda sadece kullanılan malzeme değil arkadaşın emeği de var. fabrika değil ki elinde yapmış arkadaş. bence haksızlık olmuş biraz...

4-6 ytlye napıyon hocam sen ya yapma allahını seversen. ben hiç yapmadım ama eğer 4-6 milyonluk bişiyse bu pedallar hemen yapımını öğreneyim..:D ki değildir eminim arkadaş 50-60 derken bence hiç abartmamış. orda sadece kullanılan malzeme değil arkadaşın emeği de var. fabrika değil ki elinde yapmış arkadaş. bence haksızlık olmuş biraz...

serkann farkındaysan yinede kesin bi yargı yok o cümlede dahada ucuza çıkabilir demişim. burda boşuna polemiğe giripte vermiş olduğum hizmetten yararlanacak insanları engelleme kimseyi kazıklamak gibi bi niyetim yok bitsin hesaplayacağım %20 kar koyarım en fazla isteyen olursada neyi nerden kaça aldığımı ne akdar kar koyduğumu söylerim senin için rahat olsun. film kondasatörü istanbuldan karakçyden dpdt switchide şimdilik mersinde bi arkadaşımdan ayarladım. sende araştır sende bul! ankadara konya sokoktan bulan arkadaşımda var istanbuldan bulanda. hadi hayırlı traşlar sana ilgilenmiyosan milletide engelleme!

keshMEkesh demiş ki:

-ehueheu :D

mxr'dabeklenmeyen sorun ! metal kutuyu yaptım switch'i taktım ama acayip çabuk pil yiyor 2 günde pil bitiyor bu sorunu çözmnek durumundayım bi yandanda gt2yapıyorum hafif hafif haberdar olsun millet;)

Geri