MonstersGame

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bunlar gundemle alakali gerekli topicler dimi:

patetes cipsilerine dikkat!
Yetenek,varmıdır?yokmudur?
öğrenciler neden aç gezer?
Burcunuz, Yükselen burcunuz ve kişiliğiniz
Seks İşçilerine Uygulanan Şiddet
Modern Dilencilik
kedi sahiplerine önemli uyarı!
21 türk dolar milyarderi!!!
Bir Boz Ayı'nın Dramı...
trenler
Sigara paketlerinin üzerinde yazan yazılar
Gayrettepe Emniyet'te bir cuma günü!
akp nın son yumurtası lıselere namaz ve abdest dersı!!!
Erotik Euro'ları kimse fark etmedi

Ya o degilde herkes kendini mod zannediyo triplere giriyo ya ben bunu anlamiyorum.Bu sitedeki moderatorler zaten bence isini cok iyi yapiyorlar.Actigim topic onlari rahatsiz etmediki hala kitlenmedi.Burdaki tek gereksiz haraket ise senin yersiz msjin oldu uzugunum...

not:yukardaki topic basliklari an itirbariyle gundem bolumunde 1. sayfada olan ve gozume carpan gerekli basliklardan bagzilari...
saygilarimla...

benim actığım ve herkesin okuyup yorumlamasi gereken bir topiği modlar sildi... madem böle bir oyun git baslığı teknoloji bölümünde ac... evet o diğer topicler gündem(haber) topicleri...

Cicatriz, yukarıda yazdıkların gündemin bir parçası. En azından "Teknoloji Dünyası" forumuna yazabilirdin. Sert tepkilere gerek yok...

Kardeşlerim linke tıkladığınız zaman akradaşın oyundaki karakteri gelişiyor. Bana göre son derece aptal bir oyun! Ona buna link yolluyorsun onlar tıklıyor sana kan geliyor hede hödö. O Game var başımızda zaten bir bela. Okulun bilgisayarlarında millet ogame oynarken çıktı alamıyoruz projemizi yapamıyoruz. Bıktık bunlardan...

Cicatriz demiş ki:
assagidaki linke tiklayip sizde bir vampir olabilir ve oyuna baslayabilirsiniz

http://tr1.monstersgame.net/?ac=vid&vid=20017415
Zaten bu yaptığın oyun kurallarına da aykırı. Mesela ben şimdi gidip operatöre şikayet etsem, hemen silinir hesabın. Ne diyor kurallar? "Forumlara ısırma linkini içerek mesajlar yazmayın ya da başlıklar açmayın, IRC'de genel pencerelere yazmayın! Forum imzanıza yazabilirsiniz."

Basit bir oyun, ogame kadar uğraştırmıyor en azından. :LOL: Bunun da belirli stratejileri var, uygulamak için dahi olmak da gerekmiyor. :p

Saygılar...

Ben de artık turkrocklıyım monstersgame'de. O kadar konuşmamızın üstüne aYNaLI-SuCuK bana "Kimsin?" diye bir mesaj atmış. :) Kim olabilir? Kilimcinin kızı. :p

Sevgiler...

kyoo demiş ki:
http://www.mgcluster.net/mgtr_world1/index.php?ac=register&species=1&vid=
link budur. register olup klan 'ı seçip ''turkrock'' klanını aratıp (çok zor deil cidden :)) klana dahil olabilirsiniz. aynalı çakallık yapmış oda ayrı konu :D
Bu yaptığının oyun kurallarına aykırı olduğunu biliyor musun? ;)

Klanımız ben dahil olduğum günden bu yana oldukça büyüdü, serpildi ve ilerledi. Güzel bir klan sığınağımız, altın birikimimiz ve güzel üyelerimiz var. Herkesi bekleriz.

Sevgiler...

kyoo lan buldunmu silent sana nerde atmış cevap neyse bu arda klan şu an ıtıbarıyle 55.cı sırada umarım daha da ıyısı olur olmasa oyuna neyse buarsı irc degıl herkesı beklerız ellbette tıklayn lınke gelın klanımıza turkrock klanı varken başka klanamı gıdılır :D

Geri