Let It Flow

Summer Rocks ta çok kısa süre sahnede kaldılar ya da kalmak zorunda bırakıldılar...Orasını bilmiyorum ama 19 Ağustos'ta sadece Let It Flow için kalmıştım...Evet güzeldi...
Stuck ile başlamışlardı...Desires Lost ve A Momentary Touch To The Depts i çalmadılar ama yeni albümden iki parça çaldılar...Çok güzeldi...

Rock Station'a gidemeyeceğim için üzgünüm...Üzgün olmamın sebebi de Let It Flow'u ve Nettlethrone'u kaçıracak olmam...Ama artık umutluyum Let It Flow sene içinde de gelir Ankara'ya...Tekrar izlemek için can atıyorum açıkçası...

Tekrar Görüşmek üzere...
Umarım bir dahaki seferde bütün şarkılarınızı çalarsınız :)

chrioptera_in_carpathia demiş ki:
Summer Rocks ta çok kısa süre sahnede kaldılar ya da kalmak zorunda bırakıldılar...Orasını bilmiyorum ama 19 Ağustos'ta sadece Let It Flow için kalmıştım...Evet güzeldi...
Stuck ile başlamışlardı...Desires Lost ve A Momentary Touch To The Depts i çalmadılar ama yeni albümden iki parça çaldılar...Çok güzeldi...

Rock Station'a gidemeyeceğim için üzgünüm...Üzgün olmamın sebebi de Let It Flow'u ve Nettlethrone'u kaçıracak olmam...Ama artık umutluyum Let It Flow sene içinde de gelir Ankara'ya...Tekrar izlemek için can atıyorum açıkçası...

Tekrar Görüşmek üzere...
Umarım bir dahaki seferde bütün şarkılarınızı çalarsınız :)

Evet Summer Rocks'ta sahne süremiz yarım saatti ve yarım saate 6 parça sığdırabildik.
Rock Station'da da aynı olacak gibi gözüküyor.
Böyle kısa sürelere, maalesef çok şarkı sığdırmamız mümkün değil.
Ama Ankara'da doya doya çalmak için, ileride mutlaka başka bir konserde de bulunacağız.
Mutlulukla..

Grup 27 Ekimde Izmir'de Anathema altı çalıcak diye biliyorum buradan duyurulmamış bir aksaklık varmı bilgilendirirseniz sevinirim.

ArAyA demiş ki:
Grup 27 Ekimde Izmir'de Anathema altı çalıcak diye biliyorum buradan duyurulmamış bir aksaklık varmı bilgilendirirseniz sevinirim.

Evet, 27 Ekim günü Anathema İzmir konserinde, Anathema'nın açılış grubuyuz.
Sahne saatleri henüz belli olmadığı için detaylı bilgi veremiyorum.
27 Ekim'de görüşmek üzere..

Anathema/İzmir konserinde harikalar yarattınız.. Tadı hala damaklarımızda.

En yakın zamanda tekrardan İzmir'de görüşebilmek dileğiyle.

Ödemiş'den sevgiler.

morvedelisi demiş ki:
Anathema/İzmir konserinde harikalar yarattınız.. Tadı hala damaklarımızda.

En yakın zamanda tekrardan İzmir'de görüşebilmek dileğiyle.

Ödemiş'den sevgiler.

Teşekkürler. Sizlerin sıcaklığı ve coşkusu sayesinde bizler de çok eğlendik.
En yakın zamanda tekrar görüşmek ümidiyle..
Mutlulukla..

"Meanings" için stüdyo kayıtları başladı!

Let It Flow, ikinci albümü "Meanings" için stüdyo kayıtlarına başlıyor. Grubun kadrosuna bas gitarist olarak dahil olan Ant Balcı ile birlikte dört kişi olarak yoluna devam eden Let It Flow, yeni albüm için, karanlık, agresif ve hüzünlü atmosferiyle dikkat çeken on üç şarkının stüdyo kayıtlarını Ocak ayı ortasında bitirmeyi planlıyor. Albüm, 2008 Şubat ayı içerisinde, Hammer Müzik etiketiyle ve yeni bir klip çalışmasıyla birlikte, dinleyicilerle buluşacak. Grubun internet sitesi www.letitflow.net yenilenene dek, bütün gelişmelere www.myspace.com/letitflownet ve www.hammermuzik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

5351haber_2.jpg

Merakla bekliyoruz yeni albümü. 13 kayıtlık olmasıda ayrı bir güzellik.

Umarım yakın zamanda İzmir'de bir etkinlikte yer alırsınız.. Kolay gelsin.

morvedelisi demiş ki:
Merakla bekliyoruz yeni albümü. 13 kayıtlık olmasıda ayrı bir güzellik.

Umarım yakın zamanda İzmir'de bir etkinlikte yer alırsınız.. Kolay gelsin.

Teşekkürler. Albümün yayınlanmasının ardından konser trafiğimiz başlıyor.
Şubat ayında görüşmek üzere..

Mutlulukla..

Geri