Let It Flow

Uhm yanlış cümle kurmuşum Let it flow u beğenirim fakat ben de pek fazla parçaları yoktur olması gerekiyordu..
Arkadaşlar bütün parçalara sahip olanlar bana özel mesajdan ulaşırlarsa sevinirim.

Let It Flow Dream Dergi Eylül sayısında!

Let It Flow ile ilgili merak ettikleriniz ve bilmediklerinizi Dream Dergi Eylül sayısında bulabilirsiniz.

Dergileri aldım ve yorumların hepsini baştan sona okudum,grubun bir çok güzel yönünü daha keşfettim.Yani grup hakkında bilgim var diye almamazlık yapmayın.

Bu arada her geçen gün meanings e daha çok ısınıyorum.hatta şuan yanıyorum bile diyebilirim :)
My Blackest Loss ve Sitting On The Quay favori parçalarım oldu.

Meanings albümü cidden dinledikçe daha da fazla sevilebilen bir albüm. Aynen Kra'cığımın dediği gibi benimde en favori şarkım Sitting On The Quay'dir. ;) Diğer parçaları da bunuda seviyorum bunuda seviyorum demiyeyim cidden hepsi ayrı ayrı güzellikte parçalar.

Meanings albümü ilk albümü tamamlar nitelikte olmuş bence. Daha oturmuş bir müzik ve daha farklı denemeler yapılmış. Bu da ilerde çok daha başarılı yerlere gelineceğinin sinyallerini vermiştir bence.

Son olarakta cidden albüm bir şekilde çıktı veya yayınlandı diyelim. Ama ortada yeni parçaları tanıtacak, dinleyenleri sevindirecek bir konser haberi yok gözüküyor parçalar çıktığından beri. Yok mu bu aralar yapılabilecek bu tarz organizasyonlar ?

ChiCcO demiş ki:
Meanings albümü cidden dinledikçe daha da fazla sevilebilen bir albüm. Aynen Kra'cığımın dediği gibi benimde en favori şarkım Sitting On The Quay'dir. ;) Diğer parçaları da bunuda seviyorum bunuda seviyorum demiyeyim cidden hepsi ayrı ayrı güzellikte parçalar.

Meanings albümü ilk albümü tamamlar nitelikte olmuş bence. Daha oturmuş bir müzik ve daha farklı denemeler yapılmış. Bu da ilerde çok daha başarılı yerlere gelineceğinin sinyallerini vermiştir bence.

Son olarakta cidden albüm bir şekilde çıktı veya yayınlandı diyelim. Ama ortada yeni parçaları tanıtacak, dinleyenleri sevindirecek bir konser haberi yok gözüküyor parçalar çıktığından beri. Yok mu bu aralar yapılabilecek bu tarz organizasyonlar ?

Yorumunuz için teşekkürler.
Şu an için en yakın organizasyon Kasım ayında gerçekleşecek gibi görünüyor.
Gelişmeleri çok yakında duyuracağız.

Mutlulukla..

"Let It Flow" yeni albümleri "Meanings"in ilk konserini İzmir'de verecek..

2 Kasım pazar günü İzmir Dungeon Bar'da "Lacrimale Organizasyon"un "Pan Müzik & Organizasyon" yardımı ile gerçekleştireceği organizasyonda sahne alacak gruplar şöyle:

Headliner:
LET IT FLOW

Diğer Gruplar:
C.I.M. (denizli)
PANZER (izmir)
MASSIVA (izmir)

bilet fiyatları 1 yerli içki dahil 10 YTL..

Konser kapı açılış saati: 15:00

ilgili linkler:

http://www.lacrimale.com

http://www.myspace.com/letitflownet

http://www.herkesdinlesin.com/childinmould
http://www.myspace.com/panzer2007
http://www.myspace.com/massivamusic

Let It Flow 2 Kasım 2008 Dungeon Playlist :

The Aftermath
Notions
My Blackest Loss
Sitting on the Quay
Stuck
Nothing
Dirge...Still
Flee
Walking Through The Sun
Grey Man
Fragile Dreams (Anathema)
Opium (Moonspell)
Frail Wings
Strange Blue

Konserden bir kaç kare..

129lw3.jpg

148sj6.jpg

152aw0.jpg

203sh1.jpg

230qw7.jpg

Konsere gelemedim ama eminimki her zamanki tutku ve bağlılıkla sürdürdünüz ve bitirdiniz konseri...
Başarılarınız devamını diliyorum.

Kra demiş ki:
Konsere gelemedim ama eminimki her zamanki tutku ve bağlılıkla sürdürdünüz ve bitirdiniz konseri...
Başarılarınız devamını diliyorum.

Teşekkürler.
Çok keyifli bir konserdi. Organizasyonda emeği geçen herkese, bizi yalnız bırakmayan dinleyicilerimize ve katılımcı gruplara özverileri için teşekkür ederiz.
En kısa zamanda tekrar görüşmek dileklerimizle..

Grey man kilibindeki grey man tip olarak ikizim gibi :) klibi ilk izlediğimde dumur olmuştum :) Başarılarınızın devamını dilerim umarım bir gün canlı izlemek nasip olur.

Kra demiş ki:
bu arada tokatada bekleriz ,madem ben gelemıyorum sızler gelın :)
şaka bir yana ,Umarım konserler gecikmez ,ziraa özlüyoruz :)

Keşke organizasyonlar sadece belirli illerle sınırlı kalmasa.. Yurdun her köşesine ulaşamasak ta, en azından bazı illere yakın diğer illere ulaşabilmek te şu noktada önemli. Tabi talebi yaratacak olan da sizlersiniz..

Konserler gecikmiyor aslında ama dinleyicilerimiz konser günü için gecikiyor belki de :) Çünkü, sürekli konser istediklerini bizlere hatırlatan dinleyicilerimizi organizasyonlarımızda göremiyoruz. Mutlaka kendilerince haklı sebepleri vardır tabi. Ama takdir edersin ki, sadece zahmet edip dinlemeye gelmek te o kadar zor değil :)

Mutlulukla..

Mack-Yack demiş ki:
Grey man kilibindeki grey man tip olarak ikizim gibi :) klibi ilk izlediğimde dumur olmuştum :) Başarılarınızın devamını dilerim umarım bir gün canlı izlemek nasip olur.

Ne güzel, o zaman sizinle kısmen organik bir bağımız da olmuş oldu :)
Güzel dilekleriniz için teşekkürler. En yakın zamanda bir organizasyonda buluşmak dileklerimizle..

Mutlulukla..

Çok haklısın Murat abi...
Burada kendi çapıma pek fazla talep yaratamayacak olsam bile,bunu değerlendirip,düşündüğün için çok teşekkür ederim.

Sizin organizasyonlarınız devam edecek,bir süreliğine gelemeyecek olsam bile,gelmeye başladığımda yapacaklarımızı düşünüp eğlenmek bile şuan beni mutlu ediyor.

Meanings albümünü şuan sadece cd`den dinliyebiliyorum,gitme fırsatı olan arkadaşlarada gitmelerini ,hatta video çekip bizimle paylaşmalarını,şiddetle istiyor ve tavsiye ediyorum.

Grup süper, 2 albüm de süper, klip süper. Türkiye'de çektiğimiz Gothic/doom hasretini bastırmamızda yardımcı oluyolar bize.Başarıların devanımı dileeyorum

Başta, müziğe attığı ilk adımların tanığı olduğum kardeşim Murat olmak üzere tüm gruba helal olsun... Gerek müzisyenliğiniz, gerek girişimci davranmanız, gerekse de yaşadığınız zor durumlara karşı duruşunuzun getirilerini göreceksiniz kardeşler. Hoş, yaşadığınız bazı olaylar karşısında ben sizin kadar efendi davranmanın doğru olmadığını düşünüyor olsam da, "siz doğru olun, doğrular nasıl olsa sizi bulur" lafı burada daha bağlayıcı oluyor.
Çıktığı zamandan beri mütemadiyen dinleyip doluyorum...

Gri sizinle olsun ;)

Kesinlikle favori turk muzik grubum. Her notanin, her sesin ayri yeri var bende. Cok cok mutluyum boyle yetenekli bir grupla tanistigim icin. Bana cok sey kattiniz... Ayrica butun parcalar birbirinden guzel. Bu yaz sizi Ankara'da gormek isterim.

papalina_tava demiş ki:
Başta, müziğe attığı ilk adımların tanığı olduğum kardeşim Murat olmak üzere tüm gruba helal olsun... Gerek müzisyenliğiniz, gerek girişimci davranmanız, gerekse de yaşadığınız zor durumlara karşı duruşunuzun getirilerini göreceksiniz kardeşler. Hoş, yaşadığınız bazı olaylar karşısında ben sizin kadar efendi davranmanın doğru olmadığını düşünüyor olsam da, "siz doğru olun, doğrular nasıl olsa sizi bulur" lafı burada daha bağlayıcı oluyor.
Çıktığı zamandan beri mütemadiyen dinleyip doluyorum...

Gri sizinle olsun ;)

Yorumunuz ve desteğiniz için çok teşekkürler. Sizlerden gelen her yorum içimize işliyor ve her seferinde kendimizle gurur duymamıza sebep oluyor. Sağolun, varolun.

Gri hepimizle olsun, olsun ki içtenliğin farkına varalım..
Mutlulukla..

Geri