Let It Flow

behemod demiş ki:
ilk albüme göre neler değişecek..özellikle vokal konusunda ?? birde akustik kısımlar umarım fazla olur :)

İkinci albüm ilk albüme göre biraz daha sert bir sound'a sahip olacak. Gerek ezgiler olsun, gerek sözler olsun biraz daha asabi ve net!
Akustik kısımlar da çoğunlukta olmasa da yine konseptin vazgeçilmez bir parçası.

vitaliy demiş ki:
Bi de sizin klip projeniz vardı ne oldu öğrenebilir miyiz?klibi görebilecek miyiz?

Klibimiz 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da Taylan Mutafoğlu yönetmenliğinde, Desires Lost adlı parçamıza çekildi.
Montajı yurtdışında yapılacağı için maalesef hepimiz bir süre beklemek zorundayız. Yetiştiği takdirde, Haziran ayında yayında olacak.
Merak eden tüm dinleyicilerimize duyurulur.

Mutlulukla..

zincircopyyz4.jpg

20 Mayıs Pazar günü İzmir - Bornova Dungeon Bar'da "LTD Rock Fest 3" te sahne alacağız.
Bizimle birlikte sahnede olacak diğer gruplar ise,

Crossfire
Rampage
Freedom Gray
Scarlet Asylum

LTD_rock_Fest3-copy.jpg

klip için sevindim...grup biraz daha tanıtmış olur kendini...görsel açıdan iyi gerçi..tanıtımı sallayalım :) albüm tahminen ne zaman çıkar...daha doğrusu parçalar hazırmı ??

Vaheeeeeeey mutlu oldum ...

Far away from the childhood
Heaven's rain drops, between our words

Clouds fall down through my heart
Happiness goes out from my dreams

Is that you separated from us?
Desires lost in our own world
There is no way to go away

If I had the dreams
Stuck in my memories
All my pain would have gone

Bekleyeceğiz artık...Ne yapalım! :)

behemod demiş ki:
klip için sevindim...grup biraz daha tanıtmış olur kendini...görsel açıdan iyi gerçi..tanıtımı sallayalım :) albüm tahminen ne zaman çıkar...daha doğrusu parçalar hazırmı ??

Evet parçalar hazır. 2. albümün kayıtları önümüzdeki eylül ayında tamamlanmış olacak. Albüme de büyük ihtimalle Ekim ayında ulaşabileceksiniz!

chrioptera_in_carpathia demiş ki:
Vaheeeeeeey mutlu oldum ...

Far away from the childhood
Heaven's rain drops, between our words

Clouds fall down through my heart
Happiness goes out from my dreams

Is that you separated from us?
Desires lost in our own world
There is no way to go away

If I had the dreams
Stuck in my memories
All my pain would have gone

Bekleyeceğiz artık...Ne yapalım! :)

Evet beklemekten başka çare yok malesef. Biz de en az sizler kadar sabırsızlanıyoruz!

Ufak tefek aksaklıklara rağmen güzel bir konserdi.
Emeği geçen tüm arkadaşlara gönülden teşekkür eder, aynı sahneyi paylaştığımız tüm gruplara selam ederiz.

Mutlulukla..

evet arkadaşlar güzel bir konser oldu ...
dün dungeon da beğeniyle izledim.
sahne önündeki o 16 yas altı gencler olmasa daha mutlu olabilirdim ama..
bu arada yeni vokaliniz pınar gercekten gideni aratmayacak cinsten , bass icinde aynı seylerı soyleyebılırım...

Kra demiş ki:
evet arkadaşlar güzel bir konser oldu ...
dün dungeon da beğeniyle izledim.
sahne önündeki o 16 yas altı gencler olmasa daha mutlu olabilirdim ama..
bu arada yeni vokaliniz pınar gercekten gideni aratmayacak cinsten , bass icinde aynı seylerı soyleyebılırım...

Desteğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.
Olur öyle şeyler, yine de hepiniz için çaldık. Umarız bizimle beraber siz de keyif alabilmişsinizdir.

Mutlulukla..

Daha önce grubun ismini duymuştum fakat ilk kez canlı olarak izledim ,o diğer grupların çaldığı black metal tarzı müziklerden sonra "Atmospheric Metal "gerçekten çok iyi geldi...
albümü en kısa sürede alıp size imzalatmak istiyorum :)

Geri