Sokak Köpekleri

açıkçası en çok beğendiğim 2 türk gruptan birisi(diğeri de direc-t)..nese mp3.lerini indirdim..konserlerinde de performanslarını çok beğenmiştim,şimdi de sinirlerim ne kadar bozuk olsa da dinliyorum herşey geçiyo..yalnız bir akşamda mütiş bence çok eğlenceli..
başarılarının devamını diliyorum ve umarım yakın bi tarihte yine sizi dinleyebilirim.. :D

geçen hafta yolcudaydılar..zibidiler ve at hırsızlarınında olduğu organizasyonda.. ilk iki grup zibidiler ve sokak köpekleriydi..sonuna kadar durmadığım için bilmiyorum at hırsızları çıktımı..ama sokak çok iyiydi gene..bi ara furu çıktı sahneye bi iki şarkıda çaldı...bide bayaa bi cover yaptılar..80lerden pop klasiklerinden tutunda slayer a kadar...çok sıkıydılar..ama seyirci yeterli değildi zannımca..iyiydi süperdi..

furuyla cem ayrıldılar...bayada oldu hemde..duyduum kadarıyla furu daha farklı müzikler deneyecekmiş(miş)...ama evinde 80ler disko müzüünü andıran bişeyler yapıomuş orası kesin..dinlemedim ama dinleyen birileri bayaa hoş dedi..

Bu grubun bir sitesi varmı dinlemek isterim veya demolarını nereden bulabilirim?

Bu arada merak ettiğim bir şey var drunkenstein sen bütün gruplar hakkında bu kadar bilgiyi nereden biliyosun ?

Ama saygı duyuyorum sana bana ilk günlerimde çok yardımın oldu...

Şimdi düşünüyorumda ilerde biri ya kaçak diye bir grup vardı hatırlayanınız varmı dendiğinde umarım bizim hakkımızda bilgide yazarsın

Sevgiler Saygılar...

arkadaşım ben bursada olmama rağmen biliyorum sokak köpeklerini ki 5 yıldır beraberlermiş nasıl bilmiyosun ben istanbuldada dinlemiştim hastasıda olmuştum

HiPnO demiş ki:
Bu grubun bir sitesi varmı dinlemek isterim veya demolarını nereden bulabilirim?

Bu arada merak ettiğim bir şey var drunkenstein sen bütün gruplar hakkında bu kadar bilgiyi nereden biliyosun ?

Ama saygı duyuyorum sana bana ilk günlerimde çok yardımın oldu...

Şimdi düşünüyorumda ilerde biri ya kaçak diye bir grup vardı hatırlayanınız varmı dendiğinde umarım bizim hakkımızda bilgide yazarsın

Sevgiler Saygılar...

;)

eskişehirde izleme fırsatı buldum derken baya bir terslik çıktı o gün, organizasyondan dolayıdı heralde....dilerim tam manasıyla izleme fırsatı bulurum.......

Geri