Sokak Köpekleri

arkadaşlar kimsenin grupa girdiği cıktığı yok davulcumuza ulasamıoruz bu ara okdar gereklı bı bılgı olursa tarafımızdan bıldırılır saygılar
sokak köpekleri

eminmisin???

------arkadaşlar kimsenin grupa girdiği cıktığı yok davulcumuza ulasamıoruz bu ara okdar gereklı bı bılgı olursa tarafımızdan bıldırılır saygılar
sokak köpekleri-----
Eminmisin bi cem ile görüş istiyorsan----
:D

merhabalar arkadaşlar.dün haberim oldu.meğer çoooooooooook sevdiğim hocasmın oğlu varmış bu grupta.anlattı bayağı birşeyler.merak ettim.bir yerlerde sahne alıyormusunuz?10.roxy müzik günlerinde görmek dileğiyle.
sevgiler,saygılar,başarılar.

Hayır şu an hiçbir yerde sahne almıyorlar.Zaten bar gurubu değiller.2 adet demoları var.Birincisi 30 şarkılık,İkincisi 13 şarkılık..Ayriyetten internette de var farklı bir kaç şarkı daha.Demo edinmek isteyenler cem'den edinebilirler.Yanında satıyor,,,

nasıl iki adet demoalrı var.. 30 şarkılık çıkardıkları bizden bukadar isimli demodan öncede var sanırım 2 tane demo... 30 şarkılıkdada toplama yapmışlardı sanırım..

eheh.ilk defa ankara'dan evren özesen isimli bi şahıs sayesinde tanımıştım köpekleri..ışıl, ışıl allah belanı versin sözleri hala çınlar kulaklarımda..cok sağlam bi soundları vardı...umarım çizgilerini hiç bozmazlar..

arkadaslar benimle irtibata geçip bir şekilde bana demonuzu ulaştırır mısınız...Büyük bir organizasyon için birçok grubun demoları toplanmaktadır...sizinde isminizi bir arkadasım özellikle ısrar etti...begenilen liste dahilinde sizinle sonrada irtibata gececegim bir mail adresi de alabillir miyim ??

sanırım sokak kopeklerınden baslıkla ılgılenen arkadas yopktu ama egerkı sen benım maılımı eklersen sana sokak kopeklerının en guzel parcalarını yolluyabılırım... egerkı organızasyondadda ıstersenız ceme ulasıp haber verebılırım