Kasstrio+1 (Funk,blues) -İstanbul

Kapak.jpg

2005 yılında kurulan, Funk/Rock'N Roll/Blues grubu Kasstrio'nun demosu çıktı!Grup, Dinçer Tuğmaner'in mızıkasıyla gruba dahil edilmesi sonucu Kasstrio+1 adını aldı.Önümüzdeki günlerde bir demo tanıtım konseri verilecek.Demoda üç tane Kasstrio bestesi,kaliteli bir kapak ve grup elemanlarının biyografisi var.Besteler ve sözler son zamanlarda gitarı ve sesiyle adından çokça söz ettiren Sahte Rakı grubunda da gitar vokal yapan Görkem Baharoğlu'na ait.Demo; atılan soloları, vokalleri,alt yapısı ve sound'u bakımından adından oldukça söz ettireceğe benziyor.Kasstrio 15 Nisan Cumartesi saat 21.30 da Kemancı' da (üst kemancı).

DEMONUN TEMİN EDİLEBİLECEÐİ YERLER:pera Müzik,Studio Joker Store,Atlantis Müzik,Hammer Müzik
Demo'dan bir sarkı için:

http://rapidshare.de/files/18071236/01_mevsimler.wma.html

Grup Elemanları:
Vokal/Gitar:Görkem Baharoğlu (Sahte Rakı,Flash Royal,Hüzn'ü Makam,R&B 6...)
Bas Gitar:Fehmi Suda (Pilot,Murat Net...)
Davul: Yılmaz Can (Flash Royal,Soda Pop...)
Mızıka:Dinçer Tuğmaner (Sahte Rakı,Mavi Kart...)

Kayıtta Kullanılan Ekipman;
Görkem Baharoğlu: POD The Ultimate Guitar Direct Box Version 2.0
Cry Baby Classic wah.
USA Fender SRV guitar 1997
USA Fender Deluxe guitar 1995

Fehmi Suda:Washburn T-24 Bass Guitar

Yılmaz Can : Istanbul Funky Rock Series (custom) Cymbals.
Mapex Venus Snare
Tama Maple Custom Drumset.

Kayıt için kullanılan sistem:ESP 1010 (10 in,10 out) Ses Kartı

Mixing/Mastering Studio Kafakabin

Arkadaslar ilgileriniz icin sagolun. Demoları temin edebilceginiz mekanlar;
Taksim'de;
Pera Müzik, Joker Store

Fakat demolar tükenmek üzere eger bulamazsanız irtibat no;
Görkem Baharoğlu: 0535 584 30 25
Yılmaz Can: 0535 568 99 79

kastrionun bekledıgım demosu cıkmıs en sonunda :D taksımdekı jokerstore dan aldım ve dınledım..cokda begendım..elınıze saglık arkadaslar cok güzel olmus sarkılar.....albümünüzün cıktıgı günüde görürüz ınsallah .. :D

Sahne alacagınız mekanda davul mikrofonlanıyor mu(kick hariç)??
Hangi cesit ensturmanlar kullanıyorsunuz?
Kullanılan ensturmanlar da amfi destegi ya da amfi modellemesi var mı?

gecen cumartesi kemancı da calmıstık.. Su an acıkcası pek bar programı düsünmüyoruz olursa da iyi bir yerde sahne almak istiyoruz. Albüm calısmaları yapmaya basladık.Birkaç plak sirketi ile görüstük.Sunulan sartları degerlendiriyoruz su an yakında bir albümle karsınıza cıkmayı planlıyoruz:)

Degerli arkadaslar;

En yakın zamanda kasstrio icinde yeni bestelerininde oldugu müthis bir repartuarla karısınıza cıkıyor..

Görkem Baharoglu

Sevgiler,saygılar

Geri