Muse Tarzı Parçalar Için Tele Mi Strat Mı?

Ben akbaba gibi dolanıyordum o gitarın etrafında, para çıkmadı bir türlü. :D Hayırlı uğurlu olsun.

Eyvallah, sağolasın. :) O gitar için baya mesaj aldım. Bazıları alıyorum diyip geri dönmedi, zaten bu sitenin kullanıcısı değillerdi, bazı arkadaşlarla anlaşamadık, bir ara ben vazgeçtim, kıyamadım filan. Tam satıldı, satılıyor, acaba şu manyetikle mi densem derken 12 saat içinde satıldı. Ciddi alıcı farkettiyor. :)

Son düzenleme:
G-270 ile maalesef mulu olamadik. Aldigim arkadasa geri iade edecegim. Tekrardan tavsiyeleriniz gerekiyor.

Youtube coverlarla Lp kasa ile tam istedigim tonu duyuyorum. Hem arada disturbed ayarinda da calmak isterim. Bu yuzden ust model epiphone lp kasa dusunuyorum. P90 manyetikli. Siz bu konida ne dersiniz?

Parker p-42 aldım. Zuhal Müzik'ten sıfırına 900 TL verdim. Kore yapımı.
Adam Muse'dan 5-6 parça çaldı. Gözlerimi kapatsam derim ki bunu Matt çalıyor. Ve onun gitarı. Aşık oldum resmen.

G-270 ile maalesef mulu olamadik. Aldigim arkadasa geri iade edecegim. Tekrardan tavsiyeleriniz gerekiyor.

Youtube coverlarla Lp kasa ile tam istedigim tonu duyuyorum. Hem arada disturbed ayarinda da calmak isterim. Bu yuzden ust model epiphone lp kasa dusunuyorum. P90 manyetikli. Siz bu konida ne dersiniz?
Parker p-42 aldım. Zuhal Müzik'ten sıfırına 900 TL verdim. Kore yapımı.
Adam Muse'dan 5-6 parça çaldı. Gözlerimi kapatsam derim ki bunu Matt çalıyor. Ve onun gitarı. Aşık oldum resmen.

Bu ne hız yahu? :D
P-90 kendine has şişman bir single manyetiğidir. Verdiği tonun ayrı bir hayran, hasta kitlesi vardır. Anlaşamayabilirdin. Umarım Parker ile güzel bir uyum yakalarsın.

Bu ne hız yahu? :D
P-90 kendine has şişman bir single manyetiğidir. Verdiği tonun ayrı bir hayran, hasta kitlesi vardır. Anlaşamayabilirdin. Umarım Parker ile güzel bir uyum yakalarsın.

Normalde 1 haftadır diğer gitarla uğraşıyorum. En sonunda dayanamadım. 2. el almak yerine mağazadan, sürekli bakımlarını yaptırabileceğim bir gitar alayım dedim. Mağazaya girdim 100'lerce gitar vardı. Adama istediğimi söyledim. Gitarları baştan sona bir süzdü. Sonra Parker'a geldiğinde bir duraksadı. Aldı eline ve sonrası malum. İlk defa canlı şekilde Muse çalan birisini dinledim. Sadece amfi ile tıpatıp aynı tonları duydum. Metal de çaldı, clean tonlu bir parça da çaldı. Cillop gibiydi.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Geri