Ruh Salatası(Hardcore) - İzmir

B

by_scream

Solist --- HAŞİM
Gitar --- GÖKHAN
Bass --- GÜVENÇ
Davul --- ANDAÇ

Grubumuzun kurucusu olan Gökhan en yakın arkadaşlarıyla kurduğu grubun ilk bass gitaristi olan Koray'ın öğretmen olması ve tayini çıkması üzerine basscı arayışları başlamıştır. 5 Ay önce bass gitara Güvenç (yani ben) davet edilmiştir ve grup şu anki halini alarak tam bi hardcore grubu olmuştur.

Yakındaki konserleri...

9 Nisan pazar günü dungeon bar açılış. 13:00

gerçekten sahne performansınız ve çaldığınız şarkılar çok iyi opus konserinde izlemiştim dungeon daki konseride kesinlikle kaçırmayacağım başarılar......

özelliklede korn dan freak on a lash a bayıldım süperdi dungeonda tekrar isterim o şarkıyı...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tşk ederim... freak on a leash i büyük bi zevkle dungeon da yine çalcaz ;) :metalhead

arkadaşlar hepinizi tebrik ediyom konserdeki üstün performansınızdan dolayı süperdi konser valla baya eğlendim tebriklerrrrr..........ayrıca korn dan freak on a leash i çaldığınız için tşkler....

Konserimiz harika ve çok zevkli geçti biz çalarken eğlendik dinleyenleride mutlu ettik diye düşünüyorum çünkü günün sonun da yapılan yarışmada en çok izleyici oy'u alan grup bizdik... Herkese tşkler...

exa_1 demiş ki:
arkadaşlar hepinizi tebrik ediyom konserdeki üstün performansınızdan dolayı süperdi konser valla baya eğlendim tebriklerrrrr..........ayrıca korn dan freak on a leash i çaldığınız için tşkler....

Herzaman ;)

Koray çok iyi adamdı ya. Önce gitar çaldı sonra bir ara davul dedi. Bak grupta bas çaldığını bilmiyordum. Ama ruh salatası fikri 2 yıl önce vardı yanlış hatırlamıyorsam. Her neyse arkadaşlar başarılar size. Koray da öğretmen oldu ya ne diyeyim. Selam söyleyin ona da.

koray bateristti zaten grupta bass çalmıodu bassta andaç wardı andaç bateriye geçti korayın da tayini çıkıp gidince ben geldim bass'a...

Koray'a sewgiler...

ben ankaradaki gerçek RUH SALATASI nın davulcusu hüseyin.grubumuz mart 2003 de çağatay(vokal-gitar)ve ben tarafından ankarada kurulmuştur.isim 13.noter tarafından şarkılarımızla beraber tasdiklenmiştir.bizden başka aynı grup ismini kullanan kişilere 1 hafta içinde değiştirmemeleri halinde en az 10bin ytl miktarında tazminat davası açacağız.zarar görmek istemiyosanız elinizi çabuk tutun.DUYURULUR!!!

grup dağılmış bulunmaktadır... Yolunuz açık olsun arkadaşlar...! konu kapanmıştır... :arrow:

burdaki isminizi ve isim altındaki faaliyetlerinizi silin.ayrıca burdaki linklerden yönlendirdiğiniz anatolian rocktaki faaliyetlerinizi de iptal ediniz.ayrıca garaj ve benzeri sitelerde bu isim altındaki faaliyetlerinizi de siliniz.çünkü yakında bu sitelerde demo,fotoğraf,grup hakkında bilgiler... yayınlanacağı için sizin her türlü faaliyetinizi sonlandırmanız gerekmektedir.

Geri