grup maça

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.kasım ayında ilk albümümüz çıktı diyorsunuz.ki ben ilk defa sizi duydum albümüde görmedim.neyse eğer albümünüz varsa turk rock bölümünde olmanız gerekmiyor mu.niye amatör gruplar bölümündesiniz? bu işte bi gariplik yok mu?kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

slm arkadaslar hayırlı olsun yeni turkrock kısmındaki forumunuz:) artık yeni albumude bekliyoruz tabii bu arada....bizizede gelcez isallah dinlemeye..

fanöör haklı babeş.çok itici olmuş,kral tv de çıkanlarla aynı yerde olmak.ıııııiiiiiyyyyyyyy hattaa ööööööööö

hemen temasa geçin devlet büyükleriyle kaldırsınlar sizi.

armatör ruhunuzu koruyun yani.

nerelerdesiniz siz yaaa, neden yoksunuz barlarda. yada warsınız da bizmi bilmiyoruz. özledik valla coverlarınızı özledik, burak beyi özledik ;)... hadi artık ama....

slmlar...öncelikle buralarda bi yerlerde yetkili birisi varsa ondan çok rica ediyorum bizi tekrardan amatör gruplar bölümüne alsın..biz orda mutluyduk valla..buraya geldik geleli unutuldukmu nooldu hiç arayan soran yok..çok rica ediyorum derhal bizi amatör gruplar bölümüne aktarın lütfen...

Geri