Turgut Berkes

bugün dinlerken düşünüyordum da ben gerçekten bu insanları(bu harika muzisyenleri) sahnede izlemeden ölmek istemiyorum..tr'de böyle müzisyenler varken neyin şüphesi var içimde bilmiyorum.gerçekten turgut berkes bu ülkede müziği omuzlarında taşıyabilcek kadar kuvvetli bir müzisyendir.bunu anladım..yüreğinize sağlık...

turkiiyede gelmiş geçmiş en sağlam alt yapı...gerçekten kalitesi bir yapım kara kutu turgut berkes'e bu yakışır...insanin bütün dertlerinden uzaklaşıtırıp bambaşka bi dünya'ya sürüklüyo....

Kaldırım Kenarı Çiçeği'ne cover yaptık biz. :D

Bi kaç sorun vardı orjinal versiyonda, :p onları düzelttim, Metal Zoneu kökleyince süper oldu. :mrgreen:

Şaka bi yana, (Cover yaptığımız doğru da ne kadar iyi oldu, işte orası şaka...) mp3leri beleşe siteden indirsem de, sonradan arşiv mahiyetine para verip aldığım bi kaç albümden biri sizinki. İyi ki almışım. :)

Blackie_Lawless demiş ki:
selamlar,yüxeksek (yazamadık galiba yaw ehehe) programındaki performanslarınızın videoları mevcut mudur acaba bi yerlerde?maalesef kaçırdım ve izlemek istiyorum! teşekkürler

eğer gündüzleri evde oluyorsan hafta içi hergün dream'de saat 15:00'te müzik hattı var.o programda canlı performans yayınlanıyor.istek yapabilirsin. :)
kayıt olmadığı için bizler de müzik hattı'ndan istek yapıyoruz ve bizi kırmayıp çalıyorlar.
ayrıca yüxexes performansınız mükemmeldi..en yakın zamanda İzmir'de canlı izlemek dileği ile.. :)

Geçen sene mi? 2004 Aralık değil miydi Ankara konseri? Ankara planlarında var mıdır bu aralar bilemem ama sayısı gittikçe artan yeni çalışmalar ve grupla ilgili haberler www.karakutu.info'da ;)

silent_guitar demiş ki:
Turgut Berkes ve grubundan geçen sene Ankara'ya geldiklerinden beri ses, seda yok. Yeni konseler, yeni çalışmalar bekliyoruz.

Sevgiler...

miranda bizim yerimize cevaplamış sağolsun, konserler konusunda haklısın, ama çalışmalar tamgaz devam ediyor, siteden takip edebilirsin...

Turgut abinin parçaları çok özeldir benim için helede Hep sen vardın parçası Kara Kutu albümü zaten apayrı özeldir benim için Yavuz Çetin Takan Gözübüyük gitarlarını konuşturmuşlardır o albümde tabi yeni parçalarıda ayrı bi güzzell Teşekkürler Turgut abi ve ekibi iyiki varsınız harikasınız ;)

97 yılında sibel tüzünde seslendirmişti çok hoş bir parça o albümde birde turgut berkes e ait içimdeki şeytan diye bir parça mı ne vardı tam hatırlamıyorum oda güzeldi ne güzeldi be :D

Geri