Çare

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eyvallah kardeş....
Bu arada ÇARE grubu 10 nisan pazartesi saat 15:00 da radyo 35 te canli yayın konugudur ilgilenenlere... saygilar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ehemehem demiş ki:
sound666 demiş ki:
tur olarak ne tur yapiyolar onu da yazsaydin iyi olurdu
albümün soundu biras poprock gibi ama canli daha farkli oluyo tabi bir de ilginç cover lari var grubun izlemekte fayda görüyorum...
Evet..ben bi toparlayayim :)....albümün soundu evet biraz yumusak ama canli tabikide biras daha tempo ve enerji kazaniyo sarkilar...Cover lar konsuna gelince katiliorum süper duzenlemeler...

ÇARE......28 Nisan 2006 cuma günü
ALSANCAK BIOS BAR da.....album tabitim konseri......herkesi bekleriz.....saat 23:30 gibi sahne alicak olan grup konserde albümden ve bazi cover parcalara yer vericek....hadi bakalim hayirlisi..saygilar

Re: çok beğendim

equus demiş ki:
bir günah gibi coveri gerçekten çok etkileyici gitar soundlarına bayıldım ben beğendim valla
Gitar soundları süper walla gitarist bütün pedallarını kendi yapıyomuş vaaay beeee :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: . Olm şaka bi yana hayırlı uğrlu olsun albümünüz nice mutlu günlere yarınlara, nice başarılara diyim. Buarada Cuma günü Beraber sahne alıcaz arkadaşlar hadi bakalım benimde doğum günüm heyecanı sardı şimdiden. Bana beni sormayı bana gönderin :LOL: :LOL: :LOL: CUMA ALSANCAK BIOS BAR ÇARE & ALIVE

nicola demiş ki:
arkadaşlar bornovada konser yok mu?
Bornova konseri yakında olcak arkadaşlar..Şu anda başka projelere çok motive olduk ama bornova kısa bir süre sonra Çareyi izleyecek..Aslında aklımızdan geçen haftanın bir günü periyodik olarak biyerde sahne almak ama zaman ayırabileceğimiz doğru anda olacak sanırım.. Birde tiyo vereyim size.., Çare böyle bir programı küçük bir barda yapmak istiyor...

Geri