Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

:) ya cem merak etme biz bir şekil yapar hallederiz onu kafanı yorma 2 hafta üstüste farklı basçılarla sahneye çıkmışlığımız var. Yakında konserde görüşmek üzere.

sierra demiş ki:
merhabalar,
şimdi dinledik ve izledik sizleri..
slipknot ve coal chamber çok şık olmuş,gitar tonlarını iyi çekmişsiniz, davulcunuz da gayet başarılı bi'kaç kere ritim kaçırması dışında
bass pek duyulmuyor kayıttan herhalde,
vocali slipknot ve coal chamber a çok yakıştırdım.
yalnız en çok merak ettiğim cover olan deftones tam bi'hayal kırıklığıydı :?
ama gün geçtikçe daha iyi olacağınızı umuyorum ve sizi destekliyorum

VOCAL_REDHANDED
Her perşembe 22.30 Tunalı Gölge

Teşekkürler yorumların için dediğin gibi gün geçtikçe ilerlemeye uğraş veriyoruz umarım birgün sizlere güzel bir deftones coverı dinletebiliriz ama bide korea yı dinlemenizi tavsiye ederim. Görüşmek üzere

Buarada dün kulağıma ilginç bişe geldi, Defakto dağılmış diye nedense benim haberim yok... Kim uydurdu nerden çıkardı bilmiyorum ama dağılma durumu falan yok şuan sadece bir basçı arıyoruz. Eğer fazla sorun yaşamazsak güzel şeylerle insanların karşısına çıkacağız. Görüşmek üzere...

benim hakkımda progressive bir grup için defakto'yu bıraktığım söyleniyormuş.. ben progressive dinlemem bile; söylentiyi çıkaran iyi sallamış :) bu grup bırakılır mı yauw :p

oncelikle bu gruba dahil olmaktan cok buyuk onur duydugumu belirtmek isterim cok uretken cok enerjik ve cok kaliteli insanlardan dolu bi topluluk
gayretlerimle gruba yararli bi eleman olmak icin ugrasacagim herkese sevgiler

öncelikle böyle kalıteli insanlarla arkadas olduğum için çok mutluyum ve böyle eğlenceli ve islerını ciddiye alan insanlarla çalısacağım için onur duyuyorum bu gruba faydalı olmaya çalısacağım yepyeni defakto yu bekleyen arkadaslar az kaldı biraz sabır :twisted:

aaaa

arkadaşlar nokia super sound a katılmaya karar verdik salı günü kaydımız var kısmetse çarşamba akşamı yarışmaya katılmış olucaz herkezin desteğini bekliyoruz bu arada bütün arkadaşlarada başarılar dileriz bakalım sonuç nolacak gerçi burası türkiye nolacağı belli ama :twisted: artık bi denemiş olucaz ...

barkod gitar aynızamanda defaktoda.. saygılar

kaan kardesım seninde dediğin gibi defakto yarısma için hazırlanıyo hadı rast gele arkadaslar yolumuz açık olsun yarısmaya katılan bütün gruplara basarılar dilerım

Bugün stüdyodaydık.. Yaratık üzerine uğraştık ve şarkıdaki potansiyeli görünce yarın kayda girmemeye karar verdik.. Üzerinde daha da çalışacaz, iyice oturtup mükemmel hale getirecez ve ondan sonra kaydedecez (Ağustos 15 gibi).. Kafamızdakilerin hepsini tamamen şarkıya yansıtamadan kaydetmek, şarkıya büyük haksızlık olurdu.. 15 Ağustos'u bekleyin (Yaratık'ı stüdyoda dinleme fırsatını yakalamış olanlar da beklesinler, çünkü o dinlediğinize bile 10 basacak hale getireceğiz ;))!!

Kesinlikle cok guzel bir calisma olacagina inaniyorum.Kagan kardes bana ilk kaydi yolladiginda tamam iste budur demistim ve ustune bikac ufak ekleme yaparak sarkiya katkida bulunmaya calistim
Hakan kardesimizinde dedigi gibi sarki tamamen oturduktan sonra kayda girecegiz Az kaldi bekleyin cok gaz bi sarki oldu :D :D

Geri