Defakto (Nu-metal & Hardcore) - Ankara

yaratik

yaratik adi ustunde degisik bi sarki hakikaten enteresan bi yaratik o kadar guzel ve gaz bi haldeki onu bi kaba sigdiramiyorz belkide onun icin kayda giremiyoruz cunku yerinde duramiyor :D
umarim en yakin zamanda sizleri bu sinir bozucu beklentiden uzaga goturup sertligin gazin siyirmanin nefretin odak noktasina goturecegiz az kaldi sabir :x

volkan nasılsınız biz suan cebeli tarık boğazındayız tepremi dinlerken aklımıza geldin sizler özledik akaraya gelişte görüşelim şu an yattayız internetten dinliyebiliğiz amatör grupları dinlemeye çalışıyoruz
andaç , reşit , güneş

architect demiş ki:
volkan nasılsınız biz suan cebeli tarık boğazındayız tepremi dinlerken aklımıza geldin sizler özledik akaraya gelişte görüşelim şu an yattayız internetten dinliyebiliğiz amatör grupları dinlemeye çalışıyoruz
andaç , reşit , güneş

Reşit abi neyapalım iyiyiz. Şarkı kaydetmekle uğraşıyoruz bizde özledik geldiğinizde haberleşelim. Buarada şarkının kayıtları tamamlandı son halini almasına 2 gün kadar bi süre kaldı. Bittiğinde buradan duyuracağız. Görüşmek üzere.

Çok duydum defakto'yu ama hiç dinlememiştim, meğer vokalleri Volkan'mış. Neler yapmış çaktırmadan. Videolarınızı izledim. Çok sağlam iş çıkartmışınız. Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

bence sarkıyı ındırdıkten sonra gelip konserlerde canlı dınlemenızı daha çok tavsiye ederız yaratık ve defakto ile cosacağınızdan eminim :twisted: :twisted:

defakto yu albumlenecek gruplar arsında beklıyoz zaten ankaralı gruplar nedense cok ıyı basarılar ayrıyeyyetn erbıle desteklerı cın tesekkurler bıze oldugfu ıcıcn

Geri