Şans Oyunları

Merhaba turkrock üyeleri
3 yıldır idda oynuyorum bu sitede şans oyunları oynayanlar vardır burda herkes birbirinden fikir alarak para kazanabilir belkide mesela ben bugun %98 Gelme olasılıklıgı kuponumu paylasacagım
Konunun devamının gelmesi dileğiyle

Dosyalar

• Adsız8.png
    Adsız8.png
    154.8 KB · Gösterim: 208
Canlı adamı bitiriyor ya çok para lazım çok
Yok be hocam canlı gibisi yok.
Bi takımın gol yiyeceği veya yemiyeceği izlerken az çok kendini belli ediyor.
Özellikle avustralya ligi çok belli ediyordu kendini. Canlı yasaklandığından beri normal iddaa bile oynamıyorum.
Özellikle ilk 15 -20 dk izleyip ona göre ilk devreyi tahmin etmek,
Dk 75'den sonra o maçta daha gol olurmu veya kaç tane olur bunu bilmenin garantisi her yönden çok fazla.

Hiç maç başlamadan karadüzen tahmin yapmaya benzermi ? :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dunun tutan oranları mesela 1.80 3.20 5.00 8 maçta 5.00 oran tutmus önceki programda bu oran yoksa ve lig 2. liglerdense bu oranlı maclara 5.00 secimi yapılır basılır
En basitinden

Dunun tutan oranları mesela 1.80 3.20 5.00 8 maçta 5.00 oran tutmus önceki programda bu oran yoksa ve lig 2. liglerdense bu oranlı maclara 5.00 secimi yapılır basılır
En basitinden
İnandırıcı gelmedi şahsen. Sen bu maçlara denedinmi bu yöntemi şimdi ?
Ona göre izliyecek birşey bulamazsam açıp bu maçları izliyeceğim?
Gösterdiklerin 5.00 oran değil ayrıca 2 maç nasıl izin veriyor iddaa ?
Oyunda işleyiş değiştide benmi kaçırdım uzun süredir.:)

Bu maçlarla alakası yok bu maçları 2 haftadır taki ediyorum 14 gun once toplam oranı 36 idi simdi ise 16 o yuzden oynadım ki yuksek ihtimal bu macları ac izle MBS 4 den yuksek oldugu için izin veriyor

Maçın patladıgnı öğrendim içinizden (ya he he tamam ınandık dıyosunuz suan) o yüzden yenı kupon yaptım onuda birazdan atıcam umarım kimse oynamamıştır bkz duzeltmeyle yaptıgım kuponum :
w23kq.png
ev
Ayriyetten o manısa 44de yatı ya evlat acısı bildigin ben evde halay cekerken onun yatması

1 ocağın kasa katlama kuponu 1 ocak içinde İY /MS Maçları olacak benficanın patladıgını ögrenince bir arkadastan o kuponu yaptım . Analize başlıyorum şimdi

bets10 poker akar aga ama poker şansı baştanki kağıt dağıtımı geri kalan herşey bilgi ve tecrübeyle sabit... bets10 da ruler keyfi bets10 da blackjac bakarat her tür kağıt oyunu... ancak tek bilmediğim olay maçlar ... maçlarda yardımcı olacak adam varsa gelsin yazsın basalım biz de kazanalım keyfimize para da katalım

Geri