çakırkeyif

demir kardes sen demo istedinde bizmi yollamadık!En kısa zamanda ulastiririm ben sana bi sekilde senin sırma saçlarının hatrına :p

kendine iyi bak!

kıvançcım ayıb ediosun :eek: yüzünüzü gören cennetlik!gerçi bizimde yüzümüzü gören cennetlik ama...konusalım goruselim bi ara sayın psikolojik :LOL: ileteyim size demoyu...

saygılar!

HEEEY
bakın geri geldim :D
kaldığımız yerden devam :D
demircim ara beni ben demo vereyim sana(şahsen tanırım kendisini) ve tabiki KIVANÇ'ada BİR DEMO :D
Vurma beni haklısın :cry:
ara beni yarın getireyim bir tane,ok :?:
neyse çakırkeyif radyovizyonda çıktı da bir allahın kulu dinlemedi ya :!:
çok üzüldüm :(
yakınlarımızdan ve radyovizyon dinleyicilerinden başka kimse dinlemedi:(
ÜHÜ ÜHÜ :(
ama olsun yinede herkese teşekkürü borç bilirim :D
bu arada hoş geldi güntouch :D
hadi güle güle herkese

günüm, taçım; sen demoyu yolla görüşme benle... öyle olsun bakalım :p ama neyse yoğun olduğunu düşünerek sana kızamamaktayım.. :) Cenk'çiğim seninle zaten buluşalım bi ara demo falan bahane yane... öpüorum gözlerinizden :elsalla

cenk sokakta karşılaşabilme ihtimalimiz üzeri sen yanında n'olur n'olmaz bir adet demo bulundur ki bu bir ricadan ziyade nazik bir tavsiyedir..

bless!

demir bey sizi uzun zamandır goremiorum ama sanmaki unutulur worms oynadığımız aksamlar :LOL:
benim finaller falan bayaa bi tüketiyo beni ama bitince seninle mutlaka goruselim kırım mızım :dil
sevgiler

Valla Cenk ben anlamam kardeşim Cuma günü 2-4 stüdyoya gelirim,demomu alırım bir de sevemedim karagözlümü dinleyip giderim ben..
s-jesse4.gif
:D

yaa işte ortalık yere böyle stüdyo randevusu verirseniz başınız belaya girer. örneğin çıkar ben de gelirim stüdyoya :p
güntaçcım sorma valla yaa. o akşamların üstünden amma zaman geçti... ama ciddiyim her worms oynadığımda içim bi garip oluyo :(

demircim basımızın ustunde yerin var ayıb ettin bekleriz senide :)
valla worms deyince aklıma o gece gelio..
rövanşı yapılır bi ara 3d olarak ;)
sevgiler

Arkadaşlar bütün kayıtta yanınızda olsam da dün akşamdan beri 18. kez dinliyorum demoyu..Elinize sağlık, tabir-i caiz'se ailecek severek dinliyoruz :D

Geri